reklama
CNN Prima News Erling Braut Haaland

Erling Braut Haaland

Výpis příspěvků ke štítku „Erling Braut Haaland“

Dejte mu 24 milionů týdně a já chci také plat. Jak Haalandův agent nepřesvědčil Chelsea

26. srpna 2021 08:48

Fotbalové přestupové vody jsou v posledních dnech a týdnech pořádně zčeřené. Nejaktuálnější je příběh o tom, jak to dopadne s Kylianem Mbappém a jeho potenciálním přesunem z Paris Saint-Germain do Realu Madrid. Trochu ve stínu proto zůstává jiný fotbalový fenomén Erling Haaland, aktuálně hráč dortmundské Borussie. A to přesto, že se o jeho přesunu mluví už řadu týdnů. Německý deník Bild naznačil, proč to s jeho transferem vázne.

Přestupová bomba léta na spadnutí. Chelsea chystá 4,5 miliardy na norský supertalent

13. července 2021 14:55

Majitel fotbalové Chelsea, ruský miliardář Roman Abramovič, se chystá sáhnout během letního přestupového období hluboko do kapsy. Šéf někdejšího gólmana Petra Čecha prý souhlasí, aby klub nabídl 175 milionů eur, v přepočtu 4,5 miliardy korun, za norský útočný supertalent Erlinga Brauta Haalanda. Fotbalista aktuálně obléká dres německé Borussie Dortmund.

Tady se mi podepiš na žlutou kartu. Rozhodčí překvapil žádostí o Haalandův autogram

7. dubna 2021 13:05

Dotlačit obletovaného fotbalového útočníka Erlinga Haalanda k tomu, aby zanechal tahem pera stopu na smlouvě, se snaží nejeden evropský gigant. Zatím hvězdný Nor rozdává podpisy svým fanouškům, mezi kterými jsou i rozhodčí. Když kanonýr mířil do šatny po úterním zápasu Ligy mistrů, který jeho Borussia Dortmund prohrála na Manchesteru City 1:2, odchytl si ho pomezní sudí z Rumunska. Haaland se mu podškrábl na žlutou kartu.

reklama