ESPN

Výpis příspěvků ke štítku „ESPN“

Prděl a nevhodně se smál, klub neměl pochopení. Jak brazilský fotbalista přišel o práci

11. května 2022 15:08

Brazilský fotbalista Marcelo – nezaměňovat s tím, který hraje dlouhé roky za Real Madrid – skončil ve francouzském klubu Olympique Lyon už v lednu, kdy mu byla předčasně ukončena smlouva. Po čase se objevil důvod, proč už nadále nefiguroval v plánech slavného celku. Podle ESPN mohlo za vyhazov nevybíravé chování včetně celkem bizarní záležitosti – hlasitého vypouštění „větrů“ v šatně.

Tenisovému šampionovi hrozí bankrot. Otec měl Del Potrovi ukrást 30 milionů dolarů

18. ledna 2022 19:13

Už ve 20 letech dosáhl argentinský tenista Juan Martin del Potro na obrovský úspěch, když na US Open ukončil nadvládu Rogera Federera a vyhrál trofej. Mělo se za to, že jde jen o první pozdrav, který bude následovaný mnoha dalšími. Žádný grandslamový titul ale charismatický chlapík, jehož kariéru opakovaně brzdí zranění, už nepřidal, na kurtech se představil naposledy v roce 2019. A nyní musí řešit další problém, který následoval tragickou zprávu. Hrozí mu bankrot.

Kouzelný efekt Netflixu: Seriál udělal zejména z amerických ignorantů F1 posedlé fanoušky

7. listopadu 2021 18:56

V poslední době přibývá zejména mladých lidí, kteří nadšeně usedají o víkendech k televizi a sledují závody formule 1 a přesvědčují královnou motorsportu nepolíbené okolí, že nejen samotná Grand Prix, ale i kvalifikace může být velká zábava. Velký boom má jednu hlavní příčinu – úspěšný dokument dostupný na streamovací platformě Netflix s názvem Drive to Survive.

Chci hrát s Messim. Klidně mu přenechám post, ale musíme to udělat, naléhá Neymar

12. prosince 2020 06:15

Když se v útoku Barcelony sešli Neymar, Lionel Messi a Luis Suárez, vytvořili pravděpodobně nejobávanější ofenzivní trio světa. Z tohoto trojlístku už u fotbalového giganta z Katalánska zbyl pouze Lionel Messi, ale i on se chystá dát Camp Nou po dlouhých letech sbohem. Neymar by rád viděl argentinskou hvězdu vedle sebe ve francouzském Paris Saint-Germain.

Basketbalista Jordan bojuje proti hladu v USA. Daroval 44 milionů zisku z dokumentu

27. listopadu 2020 18:07

Až 54 milionů Američanů trpí hladem. Doplácejí na to, že během pandemie koronaviru se v USA rapidně zhoršila dostupnost potravin. Zmírnit hladovění se aspoň částečně snaží pravděpodobně nejlepší basketbalista všech dob Michael Jordan, který věnoval dva miliony dolarů, v přepočtu 44 milionů korun, neziskové organizaci s názvem Krmení Ameriky.