ESPN

Výpis příspěvků ke štítku „ESPN“

Prděl a nevhodně se smál, klub neměl pochopení. Jak brazilský fotbalista přišel o práci

Brazilský fotbalista Marcelo – nezaměňovat s tím, který hraje dlouhé roky za Real Madrid – skončil ve francouzském klubu Olympique Lyon už v lednu, kdy mu byla předčasně ukončena smlouva. Po čase se objevil důvod, proč už nadále nefiguroval v plánech slavného celku. Podle ESPN mohlo za vyhazov nevybíravé chování včetně celkem bizarní záležitosti – hlasitého vypouštění „větrů“ v šatně.

Tenisovému šampionovi hrozí bankrot. Otec měl Del Potrovi ukrást 30 milionů dolarů

Už ve 20 letech dosáhl argentinský tenista Juan Martin del Potro na obrovský úspěch, když na US Open ukončil nadvládu Rogera Federera a vyhrál trofej. Mělo se za to, že jde jen o první pozdrav, který bude následovaný mnoha dalšími. Žádný grandslamový titul ale charismatický chlapík, jehož kariéru opakovaně brzdí zranění, už nepřidal, na kurtech se představil naposledy v roce 2019. A nyní musí řešit další problém, který následoval tragickou zprávu. Hrozí mu bankrot.

Kouzelný efekt Netflixu: Seriál udělal zejména z amerických ignorantů F1 posedlé fanoušky

V poslední době přibývá zejména mladých lidí, kteří nadšeně usedají o víkendech k televizi a sledují závody formule 1 a přesvědčují královnou motorsportu nepolíbené okolí, že nejen samotná Grand Prix, ale i kvalifikace může být velká zábava. Velký boom má jednu hlavní příčinu – úspěšný dokument dostupný na streamovací platformě Netflix s názvem Drive to Survive.