CNN Prima News Eva Pavlová

Eva Pavlová

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Pavlová“

Donutil nepřišel dát Hlaváčové poslední sbohem. Kdysi se nepohodli kvůli Národnímu divadlu

Poslední rozloučení s Janou Hlaváčovou v Národním divadle, které se konalo tento pátek, bylo velkolepé. Dorazily největší herecké hvězdy, nechyběl ani prezident Petr Pavel s manželkou Evou nebo bývalá první dáma Dagmar Havlová. Jedním z mála slavných herců, který tam chyběl, byl Miroslav Donutil. Právě kvůli němu před lety zesnulá herečka s manželem Luďkem Munzarem odešli z Národního divadla. Hercova neúčast na pohřbu však samozřejmě s dávnými spory nemusí nijak souviset.

Žádná křeč, natrhl jsem si stehenní sval, prozradil Pavel. Proč o zranění dříve nemluvil?

Prezident Petr Pavel je mimo jiné znám i coby velmi aktivní sportovec, kvůli roli hlavy státu však již nemá takový čas na pohyb. V pořadu Partie Terezie Tománkové prozradil, že si nedávno kvůli absenci tréninku způsobil drobné zranění, když si natáhl stehenní svaly. Hlava státu zároveň pro CNN Prima NEWS popsala, jak má v plánu trávit léto a kam vyrazí na dovolenou.

Pavlová: Chci se zastávat zvlášť zranitelných. První dáma zahájila konferenci rané péče

První dáma Eva Pavlová zahájila mezinárodní konferenci rané péče. „Po zvolení svého manžela prezidentem jsem si předsevzala, že se budu veřejně zastávat zvlášť zranitelných skupin našich obyvatel a budu upozorňovat na témata, která je trápí,“ konstatovala v úvodu akce, na které se sešly stovky odborníků z celého světa i rodiny dětí s handicapem

Pudřenka Husákové či perly Svobodové. Národní muzeum láká na výstavu šatníku prvních dam

Večerní róby, elegantní kostýmky, ale také různé módní doplňky. Národní muzeum v Praze přichystalo novou výstavu s názvem První dámy – móda a styl, která reflektuje vkus manželek českých a československých prezidentů. Pro návštěvníky je přichystáno až 130 předmětů. Nechybí inaugurační kostýmek Evy Pavlové či ojedinělé kousky jako třeba rozbitá pudřenka Viery Husákové, kterou měla u sebe při havárii vrtulníku, v němž zahynula.

Nádherná barevnost Pavlových i přeslazená rebelie Katy Perry. Návrhářka zhodnotila korunovaci

Rozvolnění tradičních požadavků na dress code pro korunovaci Karla III. byl krok správným směrem, který dokázal lidem velkolepou událost přiblížit, zhodnotila módní návrhářka Tereza Sabáčková ve Zprávách na CNN Prima NEWS. Zároveň ocenila barvu, střih a originalitu modelu první dámy Evy Pavlové, prvky cizokrajnosti, jež přineslo zahrnutí tradičních krojů některých státníků i „přeslazený a rebelský“ outfit zpěvačky Katy Perry.

Pavlová učarovala svými šaty. Návrhářka odhalila, jak vznikaly a proč zrovna šeřík

Česká první dáma Eva Pavlová leckoho během korunovace britského krále Karla III. oslnila svými bledě fialovými šaty s kloboukem. Róba s názvem Šeřík byla dílem Lenky Bernardes da Silva, módní návrhářky Beaty Rajské a stylistky Štěpánky Pivcové. Ta v rozhovoru s reportérkou CNN Prima NEWS prozradila, za jakých okolností tento outfit vznikal. Módní návrhářka rovněž pochválila první dámu za ukázkové vystupování.

Korunovace řečí módy: Kate zářila se šperky po Alžbětě a Dianě, nechyběla podpora Ukrajině

Westminsterské opatství zaplnili hosté z řad světových politiků, monarchů, církevních hodnostářů i celebrit, kteří se do Londýna sjeli na korunovaci krále Karla III. Tento ceremoniál lze také vnímat jako velkolepou módní přehlídku, jež bude ještě řadu dní zaměstnávat komentátory tradičních i internetových médií. Hosté při příchodu do opatství předváděli šaty a klobouky od slovutných módních návrhářů i vojenské uniformy – a vyjadřovali i podporu Ukrajině, napsal zpravodajský server The Telegraph. Pozornost na sebe strhla i princezna Kate, která zářila s náhrdelníkem po královně Alžbětě II. a v náušnicích po princezně Dianě.