CNN Prima News Eva Pavlová

Eva Pavlová

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Pavlová“

Bezpečnostní kontroly mohou brzy skončit, přiblížil Pavel. Na Hrad se již přestěhoval

27. března 2023 11:39

Na přelomu měsíce vyjde bezpečnostní zpráva, na základě které by mohla být zrušena či zmírněna některá bezpečnostní opatření na Pražském hradě, řekl prezident Petr Pavel. Zároveň se v pondělí odpoledne přestěhoval z Hrzánského paláce právě na Hrad. Prostory určené pro prezidenta, první dámu a kancléřku již byly zkontrolovány a jsou nyní v pořádku.

Stěhování se blíží, Pavel přesune kancelář na Hrad do konce měsíce. Kde chce bydlet?

20. března 2023 13:24

Celá kancelář prezidenta Petra Pavla by měla na Pražském hradě působit do konce března. Politik to řekl na své pravidelné tiskové konferenci v Hrzánském paláci, kde úřaduje od svého lednového zvolení. Prostory na Hradě se nyní kontrolují a připravují, stejně jako Lumbeho vila, kde by měl Pavel bydlet ve všední dny. Příprava ubytování je podle něj záležitostí několika týdnů.

REPORTÁŽ z inaugurace: Euforie, Zeman „končící hrůza“, monarchisti i muž s banánem u krku

10. března 2023 00:06

Třetí nádvoří Pražského hradu ve čtvrtek odpoledne praskalo ve švech. Lidé ze všech koutů republiky vyrazili do hlavního města, aby byli přítomni u inaugurace prezidenta Petra Pavla. Mnoho z nich přišlo s českými – v několika případech i evropskými či ukrajinskými – symboly. CNN Prima NEWS nabízí reportáž plnou postřehů o událostech, k nimž během inaugurace v prostorách hradního komplexu došlo.

Nechce mě pustit ke slovu, vtipkovala manželka Pavla. Expert ocenil jejich chemii

9. března 2023 22:37

Při inauguraci nový prezident Petr Pavel nešetřil vtipem. Když ve Španělském sále Pražského hradu promlouval směrem ke své manželce, ta se rázně ujala slova. „Nechce mě pustit ke slovu,“ postěžovala si s nadsázkou, za což se dočkala potlesku i úsměvů z řad příchozích. Podle experta Martina Schmarcze mezi párem funguje dobrá chemie.

Přátelské setkání prvních dam: Zemanová s Pavlovou řešila práci, ale i módu nebo mazlíčky

20. února 2023 14:58

Manželka prezidenta Miloše Zemana Ivana se v pondělí setkala s budoucí první dámou Evou Pavlovou. Na Twitteru o tom informoval mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Hovořily o pracovních zkušenostech a aktivitách za dobu prezidentského mandátu. Pavlová podle svého vyjádření požádala Zemanovou, aby se podělila o zkušenosti ze zahraničních cest i českého prostředí. Schůzka trvala asi hodinu, sdělila Pavlova mluvčí Eva Hromádková.