reklama

Nezapomínejte na dotyky, vzkazuje Kubelková. Podívejte se na její videoklip plný vášně

Nový videoklip Ivy Kubelkové k písni Tak mě houpej má ve středu v 17 hodin svou premiéru a vy si ho můžete pustit přímo v tomto článku. Scény v něm jsou velice intimní a má to prostý důvod. Píseň je o tom, jak je důležité v partnerském vztahu nezapomínat na doteky. Chytit se za ruku, dát si pusu nebo se obejmout.

reklama

„Videoklip je k písni Tak mě houpej a je z mojí desky Jak moc mě znáš, kterou jsem natočila s Michalem Pavlíčkem,“ svěřila se Iva Kubelková v pořadu Showtime, který sama moderuje. „Písnička je o tom, že je důležité v partnerském vztahu nezapomínat na drobné doteky, které udržují ten vztah živý. To se teď vytrácí,“ vysvětlila modelka a moderátorka k videoklipu, který měl premiéru na YouTube.

Videoklip měl pod palcem režisér Ondřej Kudyn. „Bylo to super. Nemusel jsem nic říkat. Iva je profík, vnímá kameru a vše proběhlo bez problémů. Většina scén nám vyšla na první dobrou,“ řekl autor nového klipu.

Iva je v některých scénách oděna ve spodním prádle nebo se koupe ve vaně v sexy šatech. A dojde i na líbání přes igelit s mužem roku 2011 Martinem Gardavským. „Hodně jsme se nasmáli, byla to taková partnerská scéna hraná v covidové době. Jiskřilo to tam a je to pecka,“ svěřila se Kubelková.

A jaké má celkové pocity z natáčení? „Myslím, že nám to šlo hladce. Ono není úplně příjemný, když točíš tyto scény, ale režisér to pojal citlivě a myslím, že nám to šlo hezky. Uvidíme, jak to bude vypadat,“ uvedla Kubelková.

Debutové album Jak moc mě znáš vydala známá moderátorka loni v létě a prý si tím splnila svůj dávný sen. Zpívat totiž chtěla vždy, ale její život se začal ubírat jiným směrem. „Nakonec jsem stejně začala chodit na hodiny zpěvu a muzice se začala věnovat. Řekla jsem si, že když už bych chtěla něco zpívat, chtěla bych tím i něco sdělovat. Něco, co si myslím nebo co cítím,“ uzavřela moderátorka, modelka a nyní už i zpěvačka Iva Kubelková.

Tagy:

Hlavní zprávy

Spojil Babiše a Fialu: Mělo to přijít už dávno. Jak chce očkovat milion lidí za týden?
Rozhovor

Spojil Babiše a Fialu: Mělo to přijít už dávno. Jak chce očkovat milion lidí za týden?

Designovaný premiér Petr Fiala (ODS) a premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se kvůli pandemii koronaviru měli spojit už dávno, míní stomatolog z iniciativy Lékaři pomáhají Česku Radek Mounajjed, který zorganizoval úterní tiskovou konferenci obou politiků. Třetí dávkou vakcíny proti koronaviru chce v Česku naočkovat milion lidí za týden, ideálně za ten příští. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlil, jaký má plán.

Prymula: S očkováním dětí bych počkal. Na trhu je pro ně bezpečnější vakcína než Pfizer

Očkovat, či neočkovat malé děti proti nemoci COVID-19? Otázka, na kterou hledá odpověď většina rodičů. Zatímco stanovisko ministra zdravotnictví i České vakcinologické společnosti mluví jasně, další odborníci už si tak jistí nejsou. Například Roman Prymula v rozhovoru pro CNN Prima NEWS doporučuje počkat. Ve schvalovacím procesu je podle něj vakcína Valneva, která je pro děti bezpečnější.

Dělám, co považuji za správné, hají Vojtěch svůj návrh povinného očkování

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) navrhl v pondělí vládě povinné očkování proti covidu pro zdravotníky, vojáky, policisty, hasiče i lidi starší 60 let. Taková vyhláška by měla platit od 1. března 2022. Je ale možné, že budoucí vláda premiéra Petra Fialy (ODS) takové rozhodnutí zruší. „Může se stát, že nám to pak AntiCovid tým zruší. Já teď ale činím to, co myslím, že je správné,“ vysvětloval končící ministr v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Babiš prezidentem? Pokládat věnce a pronášet projevy by ho asi nebavilo, míní politolog

Andrej Babiš (ANO) má největší šanci stát se prezidentem České republiky. Pokud by se volby uskutečnily teď, dosluhující premiér by v druhém kole o funkci hlavy státu stál proti generálovi Petru Pavlovi, tvrdí průzkum agentury Median pro deník MF Dnes. „Babiš by musel po zvolení hodně klást věnce a pronášet projevy, to by ho asi tolik nebavilo. Ale zase by mohl být dál ve vysoké politice,“ zpochybňoval kandidaturu šéfa ANO v pořadu 360° na CNN Prima NEWS politolog Lukáš Jelínek.

Válek chce vyměnit hlavní hygieničku. Svrčinová by se měla starat o jídlo ve školách

Budoucí ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) chce změnu na postu hlavní hygieničky. Nepočítá s tím, že by tuto funkci nadále zastávala Pavla Svrčinová. Je odbornice na výživu, a měla by se tedy na ni zaměřit. S odkazem na mluvčího TOP 09 a AntiCovid týmu koalice Spolu Vladana Vaňka to napsal Deník N. Kdo by měl Svrčinovou nahradit, Vaněk nesdělil. Na dotaz podle webu nereagoval ani Válek.

reklama

Domácí zpravodajství

Ledecký k Prymulovi: Mám s vámi problém. Doporučujete opatření, přitom na nich vyděláváte

Na kamarádství to nevypadá. Hudebník Janek Ledecký se v pořadu Co Čech, to politik! televize CNN Prima NEWS postavil exministrovi zdravotnictví Romanu Prymulovi. Na epidemiologovi mu vadí, že doporučuje opatření jako jsou testy a vakcinace, a přitom na tom zároveň vydělává. Podle Prymuly to ale není pravda. Exministr zdůraznil, že ve střetu zájmů není.

reklama