CNN Prima News premiéra

premiéra

Výpis příspěvků ke štítku „premiéra“

Do světa mužů a divadelního zákulisí. Metropolitní léto zpestří dvě hvězdně obsazené novinky

16. května 2023 14:11

V pátek 2. června začíná jubilejní 20. ročník Metropolitního léta hereckých osobností. Čtyři venkovní scény divadla Studio DVA slibují na 150 představení včetně dvou hvězdně obsazených novinek. Ke kulatinám si úspěšná divadelní přehlídka nadělila ironickou komedii Chlapi sobě, která se věnuje nelehkému údělu mužů v současném světě, a také klasický kus v podobě situační komedie Bez roucha. Ta diváky díky skvělé režii Ondřeje Sokola zavede do zákulisí těsně před premiérou.

Sen noci svatojánské, komedie o (ne)lásce v Divadle pod Palmovkou

17. dubna 2023 11:30

Divadlo pod Palmovkou uvede v pátek premiéru inscenace Sen noci svatojánské. Režie divácky nejoblíbenější a nejhranější z komedií Williama Shakespeara se ujal umělecký šéf divadla Michal Lang. Na dubnovou premiéru přijal osobní pozvání Martin Hilský, překladatel textu a význačný český shakespearolog, který 8. dubna oslavil 80 let.

Burešová s Forejtem na premiéře muzikálu Bodyguard. Brečel jsem jak želva, přiznal šéfkuchař

25. března 2023 10:49

Jestli někdo exceloval na čtvrteční premiéře muzikálu The Bodyguard, byli to zpěvačka Eva Burešová a herec Hynek Čermák. Hlavní role inspirované americkým filmem Osobní strážce s hvězdami Whitney Houstonovou a Kevinem Costnerem jim vážně sedí. Podpořit Burešovou přišel také její partner Přemek Forejt, který se netajil tím, že ho zpěv hlavní hrdinky opravdu dojal.

Exkluzivní seriály i filmy v předpremiéře. Prima startuje novou streamovací službu prima+

24. ledna 2023 15:30

Trh streamovacích služeb se rozrůstá o přitažlivou novinku. Již ve středu 8. února spustí skupina Prima vlastní videoslužbu. Nová česká streamovací služba pro celou rodinu prima+ nabídne vedle televizních předpremiér tisíce filmových i seriálových titulů, včetně exkluzivní seriálové tvorby pod hlavičkou prima+ ORIGINALS. Uživatelé se mohou těšit například na komediální gangsterku Bodyguardi, politické drama Sedm schodů k moci, detektivní seriál Půlnoční zpověď či tajemnou detektivní love story Zákony vlka. Každý si může vybrat hned ze tří tarifů předplatného od prémiové verze bez reklam až po sledování zdarma s reklamami. Originální zaváděcí kreativní kampaň se opírá o animovanou rodinu Plusákových a mimozemšťana Pýtýho.

Plachetka, Scholl nebo Šašková připomenou na Hradě výročí unikátní pražské korunovace

15. ledna 2023 10:06

Sólista Metropolitní opery Adam Plachetka spolu se světově proslulým kontratenoristou Andreasem Schollem připomenou třísté výročí pražské korunovace. Na slavnostním koncertě, který vzniká za podpory Českého královského institutu, a bude se konat ve Španělském sále Pražského hradu 8. února, vystoupí také oceňovaná operní pěvkyně Dagmar Šašková a další špičky světové operní scény. V obnovené české premiéře představí gratulační operu císařského dvorního vicekapelníka Antonia Caldary Harmonie planet.

Herec Jiří Štěpnička se zřítil pod přijíždějící tramvaj. Chybělo málo a bylo po mně, říká

9. prosince 2022 10:54

Stačilo málo a herec Jiří Štěpnička na druhé premiéře představení Hordubal v Národním divadle nevystoupil. Přímo před dějištěm hry totiž spadl z ostrůvku pod přijíždějící tramvaj. Značně potlučený a zraněný umělec se však nenechal odradit a ještě téhož večera před diváky vystoupil. Obličej měl přitom plný podlitin.