reklama
CNN Prima News premiéra

premiéra

Výpis příspěvků ke štítku „premiéra“

Jenom skočit a jít domů by byla nuda. Jediná Češka v severské kombinaci startuje sezonu

30. listopadu 2021 23:15

Je jí sedmnáct a píše historii českého lyžování. Tereza Koldovská vstupuje jako jediná česká reprezentantka v severské kombinaci do historicky první oficiální sezony Světového poháru. Aktuálně se připravuje v norském Lillehammeru na tamních olympijských můstcích, kde ve čtvrtek absolvuje kvalifikaci a v pátek závod.

Vánoce na Primě: Pohádka s Gottem, televizní premiéry i filmové evergreeny

11. listopadu 2021 20:18

Kdo si umí představit vánoční svátky bez pohádek a filmových hitů? Televize Prima proto přichází i letos s bohatou nadílkou, ve které si jistě vybere každý člen rodiny. Chybět samozřejmě nebudou oblíbené české pohádky, klasické vánoční tituly, ale ani řada filmů, které na obrazovkách ještě neběžely. Na Vánoce si speciální program připravil nejen hlavní kanál Primy, ale i další stanice jako Prima MAX nebo CNN Prima NEWS. Nabídka bude opravdu pestrá.

Svědectví: Pravda o životě zvířat ve velkochovech, která měla zůstat skryta

22. října 2021 11:30

Odkrýt nelítostné podmínky českých chovů zvířat se rozhodli tvůrci celovečerního dokumentárního filmu Svědectví. Tři roky a z velké části pomocí skrytých kamer natáčeli ve více než 100 tuzemských chovech ve všech 14 krajích. Film zaznamenává živoření zvířat od narození až po smrt. Vznikl tak zcela jedinečný a komplexní obraz strádání tzv. hospodářských zvířat v České republice, který se dosud nikomu nepodařilo natočit. Mimo jiné jsme svědky brutálního zacházení, kdy zaměstnanci zvířata mlátí tyčemi či do nich kopou.

Gottová odhalila další nezveřejněné záběry z filmu Karel. Mistr dojímá scénkami s vnoučaty

9. října 2021 12:08

Exkluzivní VIP premiéra dokumentárního filmu Karel, který mapuje poslední rok českého slavíka Karla Gotta, se konala v pondělí. Na slavnostní promítání však nemohli dorazit všichni Gottovi přátelé a známí, a tak se manželka Ivana rozhodla uspořádat soukromou projekci. Zbylé fanoušky Gotta potěšila zveřejněním dalších záběrů, které se nakonec do filmu nevešly. Tentokrát mapují poslední Velikonoce s vnoučaty.

Muži jsou idioti a troubové, říká Obermannová a vydává novou knihu o sexu po padesátce

5. října 2021 16:34

Irena Obermannová patří k nejuznávanějším českým spisovatelkám a scénáristkám. Ve své nové knize Babička prolamuje tabu sexu po padesátce. Obermannová je také známá jako zastánkyně feminismu, často například kritizuje, že její scénáře režírují muži. Celý rozhovor můžete sledovat v talkshow 7 pádů Honzy Dědka na televizi Prima.

reklama