CNN Prima News fanoušek

fanoušek

Výpis příspěvků ke štítku „fanoušek“

Hrozí mu osm let. Policie identifikovala fanouška, který při derby házel dělobuchy i mezi děti

Policejní dohru má fotbalové derby pražských S, které se odehrálo na konci září ve vršovickém Edenu. Jeden z hostujících příznivců totiž vhodil mezi diváky dělobuchy a nyní je v hledáčku policie. Z kamerového systému se jí podařilo získat detailní záběr jeho obličeje. V případě prokázání viny hrozí bezohlednému muži až osm let za mřížemi.

Po Pink hodili popel mrtvé mámy, Ava Max schytala facku. Útoků na hudební hvězdy přibývá

Bizarní zážitek si z koncertu v londýnském Hyde Parku odváží zpěvačka Pink, upozornil magazín People. Fanoušek po americké hudebnici hodil popel své zesnulé matky. Zpěvačka sáček odložila a pokračovala ve vystoupení. Incident zachytilo video. Pink nebyla sama, kdo zažil na pódiu podivné reakce od členů publika. Zpěvačka Bebe Rexha si z koncertu odnesla monokl, jiná hudebnice ze scény odnášela odložené batole, uvádí zahraniční média.

Vběhl na hřiště, dal pěstí fotbalové ikoně a šel do vězení. Teď fanouška našli mrtvého

Na zápas z března 2019 s Birminghamem Jack Grealish jen tak nezapomene. Nevstřelil hattrick, nedal gól nůžkami. Zkraje utkání ale k němu zezadu přiběhl z hlediště muž a nic netušícího fotbalistu udeřil pěstí do obličeje. Fanoušek už druhý den věděl, že musí na čas do vězení a na jakýkoli britský stadion se deset let nepodívá. Nyní se vetřelec do titulků médií vrátil.

Když fotbal miluješ, není co řešit. Fanoušek-samotář cestoval 1700 kilometrů, byl odměněn

Fotbal je droga, určitý druh náboženství, řekne leckterý fanoušek nejrozšířenějšího sportu na světě. Příznivec italského klubu Südtirol Damian Gruber to sice nevyřkl nahlas, ale mluvil za něj čin. Uprostřed týdne cestoval z Bolzana do Beneventa, což je přes 800 kilometrů dlouhá štreka. Ve velkém sektoru pro hostující fandy byl zcela osamocený. Za svoji loajalitu se od hráčů dočkal poklony i darů.

Nedovoluj si na brankáře, chlape. Chuligánovi, se kterým zametl gólman, naložili i fanoušci

K velmi špatnému rozhodnutí došel fotbalový fanoušek hlásící se k PSV Eindhoven. V domácí odvetě play-off Evropské ligy proti španělské Seville vběhl na trávník s cílem napadnout hostujícího gólmana Marka Dmitroviče. Výtržnost bude mít pro něj zřejmě nepříjemné důsledky a k tomu si ještě uřízl pořádnou ostudu. Statný brankář původem ze Srbska totiž vetřelci nedal šanci.

Horlivý fanoušek málem zbořil a zranil Ronalda. Hvězda na poslední chvíli uskočila

Cristiano Ronaldo na sebe poutá pozornost, ať už se nachází kdekoliv na světě. Momentálně plní roli atrakce v Saúdské Arábii a horlivý fanoušek neodolal nutkání dostat se k jednomu z nejlepších fotbalistů historie co nejblíže. Při rozcvičce před posledním zápasem an-Nasru zuřivě vběhl na trávník a vydal se za Portugalcem. Nechybělo mnoho a mohl pětinásobného vítěze Zlatého míče zranit.