reklama
CNN Prima News fanoušek

fanoušek

Výpis příspěvků ke štítku „fanoušek“

Hrdina, žádný rebel. Hráče, který vzal do kravaty fanouška, haní jen jeho trenér

Nebývá zvykem, aby se o okamžiku z druhé české fotbalové ligy tolik mluvilo. Ale vpád dvou fanoušků na hřiště při brněnském derby mezi Líšní a Zbrojovkou se stal tématem. Hlavně proto, že Jan Silný zpacifikoval muže, který kopal do pořadatele. Jeho „kravata“ pohoršila rozhodčího, který udělil útočníkovi kartu, a nepochopitelně svého svěřence zkritizoval líšeňský kouč Milan Valachovič. Za to teď sám schytává mnoho negativních reakcí.

Messi dojal 100letého fanouška. Poslal mu vzkaz za věrnost a vehnal slzy do očí

Stoletý Don Hernán patří k nejvěrnějším fanouškům fotbalové ikony Lionela Messiho. Argentinskou hvězdu sleduje už od začátku kariéry, do sešitů si propiskou poctivě zaznamenává každý její gól. Zaujalo to i samotného Messiho, po vítězném mistrovství Jižní Ameriky nahrál pro Hernána osobní vzkaz. Stařečka tak velmi dojal. Video s jeho reakcí se stalo hitem sociálních sítí.

Ve čtvrtfinále musíme zkrotit Schicka a českou agresivitu, ví dánští fanoušci

Mikkel Højlund Zacho a Frederik Grony budou v sobotu večer usedat k televizi stejně nervózně, jako čeští fanoušci. Přát však budou svým – Dánsku. A pevně věří, že pro ně čtvrtfinále Eura dopadne vítězstvím. Dvojice z Odense v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje nejen dojmy z očekávané bitvy, ale i co s dánským týmem a celou zemí udělal kolaps Christiana Eriksena v prvním utkání turnaje.

Šílený úvod Tour de France: Kvůli podivnému chování fanynky cyklisté hromadně popadali

Velká část účastníků cyklistické Tour de France skončila na zemi 45 km před koncem první etapy po hromadném pádu, který zavinila nepozorná fanynka. Do divačky s kartonovou cedulí zasahující do silnice narazil v čele pelotonu jedoucí Němec Tony Martin a následně upadly desítky závodníků za ním. Kvůli zranění tour předčasně skončila hned první den pro Němce Jashu Sütterlina, v cíli byl nejrychleji Francouz Julian Alaphilippe.

Fanoušek má přes celá záda Messiho. Hrozný tetování, žertovala hvězda. Pak splnila slib

Argentinec Lionel Messi, šestinásobný vítěz ankety Zlatý míč, má obdivovatele po celém světě. Dokonce i v Brazílii – státu, který je při mezistátních zápasech hlavním nepřítelem. Igor Magalhaes si v roce 2019 nechal přes celá záda vytetovat fotbalového šikulu z Barcelony. Pravděpodobně by ho ale nikdy nenapadlo, že se mu sám Messi těsně pod povedené dílo vyryté do kůže podepíše.

reklama