reklama
CNN Prima News fanoušek

fanoušek

Výpis příspěvků ke štítku „fanoušek“

Člen ochranky smrtelně zranil hokejového fanouška. Ve vězení stráví pět let

14. prosince 2021 20:14

Vrchní soud v Olomouci poslal na pět let do vězení bývalého člena ochranky havířovského hokejového klubu. Ten předloni jedinou ranou srazil k zemi opilého fanouška, který na následky zranění zemřel v nemocnici. Krajský soud přitom v září mladíkovi uložil pětiletou podmínku. Státní zástupce se tehdy proti rozhodnutí odvolal. Současný rozsudek už je pravomocný.

V pokoji si vylepil 11 tisíc fotek Zemana. Říkají mi, že patřím do Bohnic, přiznává Kočiš

28. září 2021 10:07

Prezident Miloš Zeman slaví 77. narozeniny a od svého největšího fanouška Pavla Kočiše dostane opět vlastnoručně zavařené okurky. Kočiš v Novém dni na CNN Prima NEWS však neprozradil, kolik jich hlavě státu daruje. Kočiš je známý tím, že má pokoj vytapetovaný fotografiemi Miloše Zemana, ne vždy ale obdivoval současného prezidenta. Dříve jeho srdce tíhlo k bývalé hlavě státu Václavu Klausovi.

Fanouška Havířova udeřil tak silně, že mu způsobil smrt. Člen ochranky vyvázl s podmínkou

21. září 2021 22:58

Za smrt hokejového fanouška v Havířově pětiletá podmínka. Takový je zatím nepravomocný verdikt Krajského soudu v Ostravě nad bývalým členem ochranky tamního klubu. Na opilého muže zaútočil venku před halou poté, co ho kvůli vulgárnostem vyvedl ven. Dal mu údajně facku, muž se skácel k zemi a následně zemřel v nemocnici na krvácení do mozku.

Hrdina, žádný rebel. Hráče, který vzal do kravaty fanouška, haní jen jeho trenér

23. srpna 2021 14:02

Nebývá zvykem, aby se o okamžiku z druhé české fotbalové ligy tolik mluvilo. Ale vpád dvou fanoušků na hřiště při brněnském derby mezi Líšní a Zbrojovkou se stal tématem. Hlavně proto, že Jan Silný zpacifikoval muže, který kopal do pořadatele. Jeho „kravata“ pohoršila rozhodčího, který udělil útočníkovi kartu, a nepochopitelně svého svěřence zkritizoval líšeňský kouč Milan Valachovič. Za to teď sám schytává mnoho negativních reakcí.

Messi dojal 100letého fanouška. Poslal mu vzkaz za věrnost a vehnal slzy do očí

17. července 2021 11:57

Stoletý Don Hernán patří k nejvěrnějším fanouškům fotbalové ikony Lionela Messiho. Argentinskou hvězdu sleduje už od začátku kariéry, do sešitů si propiskou poctivě zaznamenává každý její gól. Zaujalo to i samotného Messiho, po vítězném mistrovství Jižní Ameriky nahrál pro Hernána osobní vzkaz. Stařečka tak velmi dojal. Video s jeho reakcí se stalo hitem sociálních sítí.

Ve čtvrtfinále musíme zkrotit Schicka a českou agresivitu, ví dánští fanoušci

3. července 2021 16:52

Mikkel Højlund Zacho a Frederik Grony budou v sobotu večer usedat k televizi stejně nervózně, jako čeští fanoušci. Přát však budou svým – Dánsku. A pevně věří, že pro ně čtvrtfinále Eura dopadne vítězstvím. Dvojice z Odense v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje nejen dojmy z očekávané bitvy, ale i co s dánským týmem a celou zemí udělal kolaps Christiana Eriksena v prvním utkání turnaje.

reklama