CNN Prima News fanoušek

fanoušek

Výpis příspěvků ke štítku „fanoušek“

Zrovna jsme se potkali. Svědek popsal poslední chvíle muže, který nepřežil srážku s Lopraisem

13. ledna 2023 15:04

Pro Aleše Lopraise skončila skvěle rozjetá Rallye Dakar v Saúdské Arábii nejhorším možným způsobem. Odstoupil, poté co fatálně srazil fanouška v důchodovém věku schovaného za písečnou dunou, ten později zemřel. Oběť italská média identifikovala jako Livia Fassinottiho. Byl amatérským fotografem, dobrodruhem a jedno riskantní rozhodnutí ho stálo život. Svědek popsal, jak se odehrály poslední chvíle italského nadšence.

Tragédie na Dakaru očima Lopraisova kolegy: Tomu nelze zabránit, divákova chyba

11. ledna 2023 16:56

V nelítostném prostředí saúdskoarabské pouště mířil směle Aleš Loprais poprvé k metě, na niž dosáhl jeho strýc Karel celkem šestkrát – k triumfu na Rallye Dakar. Pět etap před koncem slavného závodu držel průběžnou vedoucí pozici. Jenže když se v úterý chystal spát, dozvěděl se, že během dne s kamionem Praga přejel fanouška, který zemřel. „Za hranu duny se nechodí,“ okomentoval pro CNN Prima NEWS tragickou nehodu Lopraisův kolega Martin Kolomý.

Pane Messi, prosím podpis na má nahá záda. Zarputilí pořadatelé málem srazili i fotbalistu

28. září 2022 16:27

Lionel Messi si při své službě vlasti připsal už 90 gólů. Na kulatou metu se argentinský fotbalista dostal díky přátelskému utkání s Jamajkou hraném ve Spojených státech amerických. Vyjma dvou gólů zaujala i jeho ochota podepsat se vetřelci z řad fanoušků na holá záda. Pořadatelská služba zuřivě zasáhla, přesto sedminásobný vítěz Zlatého míče stihl zanechat na těle žadatele aspoň část své signatury.

Federer udělal nádherné gesto. Dojal mladíka, když mu tajně splnil jeho dětský sen

11. srpna 2022 08:22

I když ho v počtu grandslamových titulů trumfli Novak Djokovič i Rafael Nadal, pro mnohé fanoušky stále bude Roger Federer tenista označovaný jako G.O.A.T. Ne koza, jak si lze čtyři písmena z angličtiny přeložit, nýbrž „greatest of all time“ – nejlepší všech dob. Díky nenapodobitelné eleganci na kurtu nebo pořádné porci gentlemanství. O druhé vlastnosti může vyprávět mladík Izyan Ahmad, který si říká Zizou.