reklama

Fenin napadl protihráče a viděl červenou. Nechci být za šaška, makal jsem, mrzí ho

Průšvihy se na něj lepily velmi často, a také proto skvěle nastartovaná kariéra fotbalisty Martina Fenina mizela do zapomnění. Pro další restart si kontroverzní hráč zvolil pražské Řeporyje, kam ho zlákal známý starosta Pavel Novotný. Nová akvizice se však během prvních dvou zápasů v 1. A třídě nepředvedla v nejlepším světle. Naposledy byla vyloučena za prudké strčení do protihráče.

reklama

Tento víkend hrály Řeporyje doma s týmem SK Libuš, avšak jejich nejzvučnější persona neseděla ani na lavičce. Martin Fenin totiž předvedl zkrat o týden dříve proti Slivenci, za který vyfasoval červenou kartu – tudíž v následujícím duelu nemohl nastoupit.

Na hřiště se Fenin dostal až v 70. minutě, kdy jeho tým prohrával 1:3. Muž, jenž dříve sázel góly v Bundeslize, ale Řeporyjím bodový zisk nepřiblížil. Naopak je od něho ještě odtáhl.

Pár minut před koncem šel Fenin do hlavičkového souboje, po kterém jeden ze členů slivenecké defenzivy spadl na zem a chytil se bolestivě za obličej. Hra byla přerušena, ovšem kapitánovi domácích Lukáši Kácovskému se nedovolené počínání hvězdy 1. A třídy nelíbilo, a tak se bleskově vydal Feninovi od plic vyčinit.

Bývalý hráč Teplic, Frankfurtu nebo Slavie však nechtěl nic slyšet a do protihráče s „céčkem“ na paži prudce vrazil oběma rukama. I Kácovský následně spadl na zem. Rozhodčí chvíli přemítal, co s nastalou situací udělá, ale po pár vteřinách tasil červený kartonek.

Podívejte se na vyloučení Martina Fenina

„Tak tenhle zápas se mi vyloženě vyplatil,“ glosoval k vyloučení vzápětí Fenin na svém instagramovém profilu. „Štve mě to o to víc, že jsem na sobě tři, čtyři měsíce dost tvrdě makal, abych na hřišti nevypadal jak šašek. Nechci, aby takováto kravina způsobila nějakou komplikaci,“ podotkl pak třiatřicetiletý rodák z Chebu v podcastu Off Season.

„Zrovna já nejsem typ, který by se nechal vyprovokovat. Myslím si, že toho mám za sebou tolik, že například nějaké pokřiky na moji minulost mě nemohou rozhodit. Když se za mnou ten hráč rozeběhl, vnímal jsem to tak, že by si to neměl dovolit. Nebyla to žádná facka, žádná pěst. Jen jsem ho od sebe odstrčil,“ dodal.

Řeporyjští nakonec prohráli 2:5. V součtu s premiérovým utkáním v dresu pražského celku odehrál Fenin v novém působišti zatím pouhých 47 minut.

K tématu

Tagy: fotbal sport červená karta Martin Fenin FK Řeporyje

Další hlavní zprávy

Vláda

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu

  • Aktualizováno

Vláda od pondělí na tři týdny výrazně omezí pohyb osob. Pro cesty do zaměstnání mimo okres bude potřeba například potvrzení zaměstnavatele. Pro cesty k lékaři a na úřady mimo okres s bydlištěm bude nutné čestné prohlášení či formulář. Nákupy budou možné jen v rámci okresu. Vycházky a běh přes den budou od pondělí možné jen na území obce, nikoli celého okresu. Venčení psů v noci bude možné do 500 metrů od bydliště. Od 1. března budou v ČR uzavřené všechny školy, mateřské školy i dětské skupiny s výjimkou těch při zdravotnických zařízeních.

Praktický lékař: Očkování stagnuje, vakcínu jsme začali rozvážet ze zoufalství
Dětské oblečení ani obuv od pondělí nenakoupíte. Které obchody zůstanou otevřené
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
reklama
reklama
První pokuty za nenošení respirátorů už padly. Strážníci objevili stovky hříšníků

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Česko podalo žalobu na Polsko. Požaduje zastavení těžby ve hnědouhelném dole Turów
Další články
reklama
reklama