CNN Prima News Martin Fenin

Martin Fenin

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Fenin“

Fenin o bitce v Barceloně: Chtěl jsem se rvát kvůli šále. V cele byly výkaly a namočíno

Je to nelidské, ani psi se takhle nechovají, řekl o zadržení v barcelonském vězení fotbalista Martin Fenin. Do Španělska se vydal, aby v odvetě čtvrtfinále Evropské ligy podpořil svůj bývalý klub Eintracht Frankfurt. Po zápase, který německý klub senzačně vyhrál, ale skončil jeho výlet velkou nepříjemností – zmlátili ho katalánští fanoušci. To Feninovi ani tolik nevadilo, ale jak prozradil v Novém dni na CNN Prima NEWS, šokovalo ho následné zadržení a údajné chování španělských policistů.

Fenina v Barceloně zbili fanoušci. Policisté nás pak drželi ve s*ačkách, stěžuje si

Ve čtvrtfinále Evropské ligy okouzlili fotbalový svět fanoušci Eintrachtu Frankfurt, kteří v obrovském počtu vyrazili podpořit svůj tým pro odvetu se slavnou Barcelonou. V katalánské metropoli jich bylo 30 000 a nechyběla mezi nimi ani bývalá hvězda klubu Martin Fenin. Jeho výlet však skončil velkou nepříjemností – zmlátili ho katalánští fanoušci a měla ho i zatknout policie.

Mohl jsem za to já, přiznal Fenin k aférce s prostitutkami. Píše o tom knihu

Za slavným fotbalovým skandálem, kdy čeští reprezentanti „slavili“ porážku se Slovenskem s prostitutkami, stojí Martin Fenin. Bývalý reprezentant na událost zavzpomínal v pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to trenér! a přiznal, že o tom dokonce píše knihu. „Práskat“ ale prý hodlá jen na sebe. Fotbal se podle něj za posledních několik let velmi změnil. Své dojmy z té doby přidal také další host pořadu, fotbalová legenda Antonín Panenka.

Bulvár? Dříve jsem se z něj klepal strachy, říká Fenin. Teď s Novotným táhne Řeporyje

V Řeporyjích by chtěl hrát fotbal každý. To je zcela jasné poselství starosty pražské městské části Pavla Novotného, který má s klubem velké plány – dostat ho zpět do pražského přeboru, čemuž se podřizuje přestupová politika. „Podívejte, jaké bundesligové frajery sem přivádíme,“ vrací se Novotný k letnímu příchodu Martina Fenina. A ten se pomalu učí „nenávidět“ znepřátelený Slivenec.

Fenin napadl protihráče a viděl červenou. Nechci být za šaška, makal jsem, mrzí ho

Průšvihy se na něj lepily velmi často, a také proto skvěle nastartovaná kariéra fotbalisty Martina Fenina mizela do zapomnění. Pro další restart si kontroverzní hráč zvolil pražské Řeporyje, kam ho zlákal známý starosta Pavel Novotný. Nová akvizice se však během prvních dvou zápasů v 1. A třídě nepředvedla v nejlepším světle. Naposledy byla vyloučena za prudké strčení do protihráče.

Hrál Bundesligu, byl v reprezentaci. Teď průšviháře Fenina zlákal Novotný do Řeporyjí

V roce 2008 byste v Česku těžko hledali žhavější fotbalové zboží. Tehdy jedenadvacetiletý Martin Fenin byl čerstvým vítězem kategorie talent roku, pálil góly za Teplice a vysloužil si angažmá v bundesligovém Frankfurtu. Start německého angažmá mu vyšel na výbornou, po čase však přišel strmý pád dolů. Několikrát se pokoušel restartovat kariéru, která se už pak konstantně nacházela ve stavu klinické smrti. Teď se po dvou letech vrací na hřiště. Bude hrát 1.A třídu za pražské FK Řeporyje.