CNN Prima News Ferrari

Ferrari

Výpis příspěvků ke štítku „Ferrari“

Nezastavitelný Verstappen. Triumfem v Monze překonal rekord F1 legendárního Vettela

Mistr světa Max Verstappen vyhrál desátý závod formule 1 za sebou a vytvořil nový rekord. Po nedělním triumfu ve Velké ceně Itálie na rychlém okruhu v Monze se suverén sezony odpoutal v historické statistice od Sebastiana Vettela, který do letoška nejdelší šňůru triumfů předvedl v roce 2013. Nizozemský pilot vyhrál dvanáctou z dosavadních čtrnácti Grand Prix v tomto roce a 47. v kariéře.

Vémola je s rodinou v Dubaji. Projíždí se v lambu a zkusil nejrychlejší horskou dráhu na světě

Ještě předtím, než zahájí přípravný kemp v Thajsku, tráví Karlos Vémola několik dní s rodinou v Dubaji. I tam ale pilně trénuje. Přesto se snaží věnovat čas i rodině, na místě jsou s ním totiž krom manželky Lely i starší děti. „Lituju jenom jedné věci, že jsem rodinku nevzal na dovolenou už dřív,“ přiznal bojovník ve videu pro CNN Prima NEWS.

Středula: Vláda by měla zdanit firemní Ferrari a Porsche. Pak může zachovat stavební spoření

Vláda plánuje v rámci regulace výdajů státního rozpočtu zrušit stavební spoření. V pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS se proti tomuto kroku ostře vyjádřil předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula. Podle něj by totiž tyto finance mohla získat povinným zdaněním luxusních firemních automobilů.