reklama

film

Výpis příspěvků ke štítku „film“

Skvost mezi revolvery: Do dražby jde zbraň, která ukončila život legendárního bandity

Aukční síň Bonhams v srpnu nabídne jednu z nejlegendárnějších zbraní Divokého západu. Milovníci této drsné epochy americké historie mohou získat revolver, který zabil pistolníka Williama Henryho McCartyho, známého pod pseudonymem Billy the Kid. Informovala o tom agentura Reuters. Očekává se, že zbraň se vydraží za dva až tři miliony dolarů, tedy 43 až 65 milionů korun. Šerif Patt Garrett s ní 21letého psance po několikaměsíčním pátrání zastřelil v roce 1881.

Jackie Chan chce být komunistou. Je to skvělá strana, chválí herec původem z Hongkongu

Známý herec Jackie Chan se chce stát komunistou. Řekl to při zdravici členům Čínské komunistické strany. Stranu označil za skvělou, plní podle něj své sliby. Sám přitom pochází z Hongkongu, který je čínským autonomním územím, kde komunisté neměli tak velký vliv. Komunistický režim sídlící v Pekingu ale v posledních letech od politiky „jedna země, dva systémy“ ustupuje, v Hongkongu proto sílí represe.

Gottová po smrti manžela poprvé promluvila: Své fanoušky nechtěl nikdy zklamat

Ivana Gottová poskytla téměř dva roky po smrti svého manžela Karla Gotta první oficiální rozhovor. Učinila tak mimo jiné i kvůli slibu, který Mistrovi dala před jeho odchodem. S publicistou Milošem Skalkou si povídala nejen o manželově autobiografii Má cesta za štěstím, která vyjde 14. července, tedy v den Gottových narozenin, ale i o jejich společném životě a plánech do budoucna.

Natáčení s pejsky bylo těžké. Žena už před kameru chodit nebude, řekl Krajčo k filmu Gump

Do kin právě míří snímek Gump – pes, který naučil lidi žít. Příběh o psí lásce, zdolávání překážek a nadějí, který jistě potěší celou rodinu. Ve filmu si zahrály hvězdy jako Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková a také Richard Krajčo. Právě zpěvák a frontman kapely Kryštof v pořadu CNN Prima NEWS Nový den prozradil, jaké bylo natáčení s jeho manželkou Karin i čtyřnohými kolegy.

Saxana Černocká je zpět na pódiu. S režisérem Vorlíčkem jsme nemuseli spěchat, vzpomíná

Herečka a zpěvačka Petra Černocká se po pauze vrátila k vystupování s kapelou. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS přiznala, že měla trému. Zavzpomínala ale také na svou nejslavnější roli Saxany, ta by se podle ní dala brát trochu jako logo. Ráda také vzpomíná na mírumilovnost režiséra Dívky na koštěti Václava Vorlíčka. Dnes už je podle ní natáčení větší „fofr“. Kromě zpívání se začala Černocká věnovat také malířství a psaní.

reklama