film

Výpis příspěvků ke štítku „film“

Sledujte SPECIÁL k úmrtí Josefa Abrháma. Jak na hereckou legendu vzpomínají osobnosti?

17. května 2022 10:29

Jeden z nejznámějších českých herců Josef Abrhám zemřel ve věku 82 let. Zahrál si spoustu kultovních rolí například ve snímcích Vrchní prchni!, Kulový blesk nebo Marečku, podejte mi pero. Na CNN Prima NEWS můžete sledovat speciální vysílání věnované legendě tuzemské kinematografie, ve kterém na Abrháma vzpomínají známé osobnosti.

Zemřel herec Josef Abrhám, bylo mu 82 let. Choť Šafránkové po její smrti strádal

17. května 2022 09:28

Ve věku 82 let zemřel nezapomenutelný český herec Josef Abrhám. Exceloval v bezpočtu divadelních i filmových rolí. Za všechny třeba ve filmech Vrchní, prchni!, Kulový blesk, Člověk proti zkáze, Marečku, podejte mi pero! nebo v seriálu Nemocnice na kraji města. Přes 40 let byl manželem Libuše Šafránkové. Informoval o tom Blesk.

Anifilm je letos ve znamení humoru. Velký dárek dostal festival ještě před začátkem

13. května 2022 22:58

Mezinárodní festival animovaných filmů má dvacetiletou historii. Je určený pro milovníky animace, profesionály v oboru, ale i běžné návštěvníky, kteří díky neuvěřitelně široké nabídce filmů pochopí, že nabízí minimálně stejné emoce jako hraný film. Animované filmy můžou být dobrodružné, romantické, strašidelné i lechtivé. Motem letošní přehlídky je animovaný humor.

Na Bonda jsem herecky neměl. Role padouchů mi platily nájem, glosuje kariéru Julian Glover

7. května 2022 11:08

U záporných rolí nezačínal, ale vynesly mu ohromnou slávu. A také mu platily nájem, jak sám říká. Britský herec Julian Glover se může pyšnit kariérou protkanou rolemi padouchů i sofistikovanějšími postavami. Indiana Jones, Star Wars, bondovka. To všechno má Glover za sebou. O roli agenta 007 dokonce jeden čas usiloval, ale nakonec ho předstihl věhlasný Roger Moore, na kterého v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vzpomíná.

OBRAZEM: Darth Vader, Střihoruký Edward i tlupa Zaklínačů. Kdo dorazil na Comic-Con?

30. dubna 2022 17:53

Stejně jako loni byl i tentokrát uspořádán s mírným zpožděním, ale přesto přilákal davy lidí. Řeč je o pražském Comic-Conu, svátku všech fanoušků sci-fi či fantasy. V prostorách pražského O2 universa se nedávno očkovalo, nyní se zde potkávali rytíři Jedi, superhrdinové, ale i predátoři či jiná krvelačná monstra. Podívejte se, jak vypadala letošní akce očima našich reportérů.

Šerif zveřejnil nové video v Baldwinově případu. Ukazuje jeho reakci na smrt Hutchinsové

27. dubna 2022 18:11

Úřad šerifa okresu Santa Fe zveřejnil záběry, které zachycují herce Aleca Baldwina ve chvíli, kdy se dozvěděl o smrti kameramanky Halyny Hutchinsové. Tu omylem postřelil během příprav na natáčení, v nemocnici zraněním podlehla. Incident, který se odehrál během filmování westernu Rust 21. října 2021, policie stále vyšetřuje.