reklama

Fotbaloví fanoušci Viktorie Plzeň budou moci sledovat zápas v autokině

Fotbaloví fanoušci FC Viktoria Plzeň, kteří mají zakoupenou permanentku, mohou sledovat středeční zápas s AC Sparta Praha v autokině. Jeho kapacita je až 150 aut a jedna vstupenka platí pro jeden automobil. Na to, kolik v něm bude fanoušků, se zřetel brát nebude.

reklama

FORTUNA: LIGA se v sobotu vrací dohrávkou třiadvacátého kola mezi Teplicemi a Libercem. Další kolo je na programu v úterý a ve středu, kdy svede dohromady i fotbalové rivaly FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha. Na fotbalový stadion ve Štruncových sadech sice může přijít 300 lidí, hraje se ale stále bez publika.

Proto přišli organizátoři s neobvyklým řešením. Fanoušci FC Viktoria Plzeň, kteří mají zakoupenou permanentku, mohou sledovat středeční zápas se Spartou v autokině, kam se vejde až 150 aut. Jedna vstupenka se vztahuje na jedno auto. To, kolik se do auta vejde fanoušků, se ale nebude brát v potaz. Na tento způsob sledování zápasů jsou lidé zvyklí v zámoří.

„Autokino je v této době určitě lákavé. Věřím, že toho fanoušci využijí, sám bych hned vyrazil,“ nechal se slyšet obránce FC Viktoria Plzeň Radim Řezník a dodal, že hráčům budou fanoušci na stadionu stejně chybět. Ti byli podle něj vždy v podobných zápasech na stadionu slyšet a společně sdíleli radost. „Teď bych všechny poprosil, aby nám drželi palce alespoň na dálku, budeme bojovat i za vás.“

Další hlavní zprávy

Zahraničí

Nejméně 20 mrtvých a stovky zraněných: V Rovníkové Guineji vybuchla vojenská základna

Nejméně 20 mrtvých a stovky zraněných: V Rovníkové Guineji vybuchla vojenská základna

Chaos, pláč, mrtví a podle agentury AFP až 500 raněných. Tak vypadá situace po sérii výbuchů na vojenské základně v přístavním městě Bata, které je ekonomickou metropolí Rovníkové Guineje. Záběry ve státní televizi ukázaly poničené domy a vládnoucí zoufalství, také mnoho zraněných, zejména dětí. Televize informuje nejméně o čtyřech explozích, jejichž původ zatím není jasný, uvedly zahraniční tiskové agentury.

Hamáček chtěl v ulicích krev, snaží se před volbami ukázat svaly, tvrdí Volný
Obušky, dýmovnice, nadávky. V centru Prahy se demonstrovalo proti opatřením
Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač
Policisté po demonstraci zadrželi poslance Lubomíra Volného
reklama
reklama
Schillerová: Datum rozvolnění nevím. Ekonomika by měla jet od druhé poloviny roku

Partie

Domácí zpravodajství

Druhé léto s covidem? Lepší než minulé nebude, mutace řádí i v teple, varuje Prymula
Blatný: Kdyby vznikalo druhé ministerstvo zdravotnictví, rezignuji
Další články
reklama
reklama