CNN Prima News Halloween

Halloween

Výpis příspěvků ke štítku „Halloween“

Zemřel kaskadér z Avengers, bylo mu 41 let. Při tragické nehodě zahynuly i jeho tři děti

Velká tragédie zasáhla o halloweenské noci fanoušky filmových sérií Black Panther či Avengers společnosti Marvel. Při hrůzné autonehodě přišel o život 41letý kaskadér Taraja Ramsess, který spolupracoval na oblíbených snímcích. Při nehodě zemřely i jeho tři děti, 13letá Sundari, 10letý Kisasi a novorozená dcera Fugibo. Havárii jako jediná přežila jeho tříletá dcera. Kolegové z filmového průmyslu vzpomínají na Ramsesse jako na skvělého profesionála i milujícího otce. O smutné události informuje web Daily Mail.

Halloween: Objevila se dýně A.N.D.U.L.A, ďáblice Gábina Partyšová, ale i černá vdova Sharlota

Nejstrašidelnější noc roku připadla na poslední říjnový den, letos tomu tak bylo v úterý. Centrum Prahy ožilo strašidelnými, ale i vtipnými a sexy kostýmy. Na Halloweenskou Ploom party do nově otevřeného Pop Up Baru na Václavském náměstí zavítala rapperka Sharlota, influencerka A.N.D.U.L.A, moderátorka Gábina Partyšová, ale i Majk Spirit a mnoho dalších.

Párty pávice Klumové: Polonahá dcera Leni i švagr jednorožec. Nejvíce oslnila Muskova matka

I letos modelka Heidi Klumová přichystala na Halloween velkolepý večírek. A opět se jí podařilo překvapit, když dorazila v originálním kostýmu páva – aby byl převlek perfektní, asistovalo jí několik profesionálních tanečníků. Mnohé oči se pak upřely na její dceru Leni ve velmi odvážném oblečku. Největší pozornost na sebe ovšem strhla matka podnikatele Elona Muska Maye. Ta se navlékla do stříbrného overalu a vypadala skvostně.

Nebuď zombie, daruj život! Alensa Hallowenská party plná hvězdných strašidel pomáhala

Halloween je keltský svátek s historií sahající až do doby před naším letopočtem. Poslední říjnový den byl přechodem mezi létem a zimou, dnem kdy se stírá hranice mezi světem živých a mrtvých. Halloweenská párty společnosti Alensa, provozující síť e-shopů i kamenných obchodů s produkty na kompletní péči o oči a zrak s mottem Nebuď zombie, daruj život! dala akci úplně jiný rozměr. Za každého, kdo dorazil do kamenného obchodu v Praze v masce, přispěla finanční částkou nadaci Srdcem Robinson. A účastníci se mohli zaregistrovat i do Českého registru dárců krvetvorných buněk IKEM. A kdo se stál vítězem o nejlepší kostým?

Nové detaily hrůzy během Halloweenu v Soulu: Policejní náčelník promluvil o fatální chybě

Reakce policie v souvislosti se sobotní smrtelnou tlačenicí při oslavách Halloweenu v Soulu byla nedostatečná. Uvedl to dnes náčelník jihokorejské policie, podle kterého bezpečnostní složky měly krátce před neštěstím zprávy o hrozícím nebezpečí, napsala agentura AFP. Jihokorejský prezident Jun Sok-jol vyzval k zavedení bezpečnostních opatření, která by do budoucna zabránila podobnému neštěstí.