CNN Prima News Hollywood

Hollywood

Výpis příspěvků ke štítku „Hollywood“

Konec velké éry kultovního režiséra. Poslední film a pak to balím, prohlásil Tarantino

19. listopadu 2022 09:29

Režisér kultovních snímků a držitel dvou Oscarů Quentin Tarantino potvrdil, že hodlá po natočení svého desátého celovečerního snímku odejít do důchodu. „Je čas to zabalit,“ oznámil smutnou novinku. Tarantino má na svém kontě nespočet úspěchů. Začátkem 90. let proslul jako vypravěč drsných filmů plných černého humoru. Mezi ty nejúspěšnější patří Gauneři, Pulp Fiction: Historky z podsvětí, v novém miléniu pak Kill Bill, Nespoutaný Django nebo Osm hrozných.

Svět filmů a seriálů smutní. Zemřel hvězdný herec z Will a Grace, za covidu bavil internet

24. října 2022 21:59

Ve věku 67 let zemřel americký herec Leslie Jordan, informoval o tom jeho agent David Shaul. „Svět je dnes bez lásky a světla Leslieho daleko temnějším místem. Poskytoval národu emocionální bezpečí v jednom z nejnáročnějších období,“ nechal se slyšet. Herec, v posledních letech známý ze seriálů jako Will a Grace či American Horror Story, totiž bavil veřejnost na internetu v průběhu covidové epidemie humornými videi.

Vtipy Johnnyho Deppa na předávání cen vzbudily vášně. Vznášel se v obleku astronauta

29. srpna 2022 15:15

Herec Johnny Depp sehrál nečekanou roli při předávání cen stanice MTV. Svou tvář propůjčil létajícímu maskotovi televizní stanice. V průběhu komerčních přestávek bavil diváky krátkými vtípky. Jedná se o jeho nejnovější veřejné vystoupení, naznačující návrat do showbyznysu po vyhraném soudním sporu s exmanželkou Amber Heardovou. Herec také oznámil chystaný film ve vlastní režii.

Zemřel režisér hollywoodských trháků. Pod taktovkou měl Nekonečný příběh či Troju s Pittem

16. srpna 2022 21:02

Ve věku 81 let v Los Angeles zemřel německý filmový režisér Wolfgang Petersen. Jako jeden z mála německých filmových tvůrců se dokázal prosadit v Hollywoodu. Natočil akční filmy jako Dokonalá bouře (2000) nebo Smrtící epidemie (1995), ale i kultovní a dobrodružný Nekonečný příběh (1984). O jeho úmrtí v úterý informovala agentura DPA.

Srdce herečky Hecheové stále bije. Lékaři zkoumají stav jejích orgánů, chtěla je darovat

13. srpna 2022 15:41

Americká herečka Anne Hecheová zemřela na následky tragické autonehody, její srdce ale bije dál, uvedla její mluvčí Holly Bairdová v prohlášení pro americkou stanici NBC. Třiapadesátiletá filmová hvězda utrpěla mozkovou smrt, podle kalifornských zákonů je proto z právního hlediska považována za mrtvou. Lékaři Hecheovou nadále udržují na přístrojích, aby zjistili stav jejích orgánů. Herečka je totiž chtěla darovat potřebným.

Konec všech nadějí. Hollywoodská herečka Anne Hecheová zemřela, odpojili ji od přístrojů

12. srpna 2022 19:52

Americká herečka Anne Hecheová, která minulý týden narazila se svým autem do budovy, zemřela na následky svých zranění. Prodělala mozkovou smrt a neměla šanci na uzdravení, lékaři ji proto odpojili od přístrojů. Úmrtí herečky oznámila její přítelkyně Nancy Davisová, informaci poté potvrdila rodina Hecheové pro deník The Guardian.