CNN Prima News Horní Pěna

Horní Pěna

Výpis příspěvků ke štítku „Horní Pěna“

Policejní prezident doporučil vyhradit místa pro odpůrce, tvrdí ANO. Ten se ohradil

8. srpna 2022 14:26
Aktualizováno

Hnutí ANO nově na politických mítincích pokaždé vyhradí místo pro odpůrce. Ve videu na sociálních sítích to uvedl předseda hnutí a bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), který minulý týden čelil podle médií na mítincích hlasitým protestům svých odpůrců. Babiš tvrdí, že opatření je na základě doporučení policejního prezidenta Martina Vondráška. Ten to ale razantně odmítá.

REPORTÁŽ: Za Babiše bychom dýchali a řvát jděte jinam. Tour v karavanu je plná hádek i potlesků

3. srpna 2022 06:06

Za Andreje Babiše bychom dýchali. Měli jsme se za něj lépe, ale nevíme proč. Chceme, aby se vrátil do čela vlády nebo aby byl prezidentem, říkají fanoušci bývalého premiéra a šéfa ANO. Ten v úterý pokračoval v kampani ve svém karavanu, tentokrát vyrazil do jižních Čech. Redakce CNN Prima NEWS byla u toho a vyzpovídala jak jeho podporovatele, tak odpůrce.

Drsné přijetí v Třeboni: Babiš kvůli pískotu vycouval svůj obytňák, mluvil o atentátu

2. srpna 2022 16:03
Aktualizováno

Ne všude se bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) při cestách po republice ve svém obytném voze setkává s nadšeným přijetím. V úterý jej během turné po jižních Čechách překvapily desítky pískajících demonstrantů v Třeboni. Expremiérovi nezbývalo než před demonstranty z místa vycouvat. Celé situaci přihlížel také první místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček.