CNN Prima News Hra o trůny

Hra o trůny

Výpis příspěvků ke štítku „Hra o trůny“

Po dovolené v Chorvatsku je rekordní poptávka. Má ale úskalí, říká mluvčí cestovní kanceláře

Vstup Chorvatska do eurozóny a schengenského prostoru s sebou přináší řadu změn. Některé jsou vítané, jako například zrušení hraničních kontrol při cestování autem, jiné mohou přinést i určité nevýhody. Například očekávaný příliv turistů může mít dopad na dostupnost a ceny ubytování. Chorvatsko se navíc potýká s nedostatkem pitné vody a stejně jako zbytek Evropy bojuje s inflací. Nějakého většího nárůstu cen se však nemusíte obávat, uvedla v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS mluvčí cestovní kanceláře Čedok Kateřina Pavlíková.

Ostrá slova moderátora: Sním o tom, jak po nahé Meghan lidé hází exkrementy. Nenávidím ji

Meghan v uličce hanby. O takové scénce sní podle svých slov Jeremy Clarkson, dvaašedesátiletý moderátor pořadu Top Gear. Napsal to ve sloupku pro deník The Sun v narážce na seriál Hra o trůny, kde se podobná scéna objevila. „V noci nemůžu spát a sním o dni, kdy ji donutí promenádovat se nahou ulicemi, zatímco davy budou skandovat ‚Hanba!‘ a házet na ni hrudky exkrementů,“ napsal moderátor. Dodal, že je mu líto prince Harryho, protože ho jeho žena ovládá. Za své výroky Clarkson schytal vlnu kritiky.

Zemřel herec ze Hry o trůny. Slavný muzikant nemoci úspěšně vzdoroval devět let

Smutná zpráva zasáhla nejen fanoušky britských skupin Dr. Feelgood a The Blockheads. Rocková hvězda Wilko Johnson v pondělí 21. listopadu zemřel. Hudebníka si však mohli povšimnout i diváci a příznivci seriálu Hra o trůny, kde se Johnson objevil v první sérii. Odchodu do hudebního nebe dokázal umělec vzdorovat dlouhých devět let – v roce 2013 mu lékaři kvůli diagnóze rakoviny slinivky sdělili, že mu zbývá deset měsíců života.

Musk za týden překopal Twitter. Lidé jeho řádění srovnávají s krvavou Hrou o trůny

Jen o něco déle než týden vede nejbohatší muž planety Elon Musk populární sociální síť Twitter. Za tuto dobu ale stihl, co se mnohým ředitelům korporací nepodařilo za celý rok. Musk nastartoval kaskádu vyhazovů, začal pracovat na úpravě fungování celé platformy a naznačil i další změny, které v řadě uživatelů vzbuzují nejistotu.

Game of Thrones nebo čistá pětka pro vládu. Jaké hlášky zazněly během jednání Sněmovny

Poslanci od čtvrtečního odpoledne jednají o vyslovení nedůvěry vládě Petra Fialy (ODS) a poslanci jak z vládního, tak opozičního tábora se během schůze navzájem nešetřili. Bývalý předseda vlády Andrej Babiš (ANO) například hovořil o tom, že za něj probíhala v Evropě jednání ve stylu seriálu Game of Thrones. Jaké nejlepší hlášky během čtvrtka ve Sněmovně padly, naleznete v článku.

Zima přichází, máme krásné ženy. Moskva láká bizarním spotem na stěhování do Ruska

Po sociálních sítích se začalo šířit zvláštní video, které údajně nasdílely ruské propagandistické kanály. Spot láká Evropany na život v Rusku, akcentuje přitom například levné energie, krásné ženy nebo silnou ekonomiku, která dokáže odolat sankcím. Uživatelé ani média se neshodnou, zda jde opravdu o ruský produkt, nebo dobře mířenou internetovou satiru.