humor

Výpis příspěvků ke štítku „humor“

KVÍZ: Kdo chce vidět Idiota, nechť se staví v ředitelně. Jak znáte hlášky z filmů o škole?

Zpátky do školních lavic v pondělí 4. září sice usednou žáci základních a středních škol, zkrátka však nemusejí přijít ani dospělí. Řada českých oblíbených filmů, zejména komedií, je situována do školního prostředí. Hlášky, které v nich zaznívají, si oblíbily celé generace. Vraťte se jejich prostřednictvím do lavic a otestujte své znalosti v kvízu, který pro vás připravila redakce CNN Prima NEWS.

Harrymu a Meghan hrozí na Oscarech ponížení. Už nejsou nedotknutelní, vysvětlil expert

Princ Harry a vévodkyně Meghan už nejsou nedotknutelným párem a hrozí jim, že si z nich budou celebrity utahovat dokonce i na předávání Oscarů. Způsobila to epizoda legendárního seriálu Městečko South Park, jehož tvůrci se do kontroverzní dvojice obuli a připravili půdu pro další vtípky, předpovídá marketingový expert Matt Yanofsky pro britský web The Mirror.

Vandalismus i povedený vtip. Češi za natření sochy rudoarmějce sklízí v zahraničí uznání

Začátkem týdne neznámý pachatel poškodil sochu vojáka Rudé armády v Litoměřicích. Rudoarmějec byl potřísněn červenou barvou a nově se postavil na podstavec připomínající pračku. Není pochyb, že jde o narážku na běsnění ruské armády na Ukrajině. Okupanti kromě vraždění lidí v zemi často také rabují. Incident v Jiráskových sadech zaznamenala některá ukrajinská i další média. I když jde o vandalismus, Češi sklízejí pochvalu za specifický smysl pro humor a vynalézavost.