reklama

humor

Výpis příspěvků ke štítku „humor“

Jak zabít levičáka. Kvůli kontroverznímu videu vyšetřuje populárního youtubera soud

9. června 2021 20:27

Francouzského krajně pravicového youtubera s přezdívkou Papacito vyšetřuje pařížská prokuratura kvůli možnému navádění k vraždě. Papacito, vlastním jménem Ugo Gil Jimenez, zveřejnil video, ve kterém spolu s kolegou ukazuje, jak zabít „levičáka“. Záběry na sociální síti vidělo přes 100 000 lidí. Důrazně se proti nim ohradil vůdce radikální levice Jean-Luc Mélenchon, který na Papacita podal také stížnost. Po středečním oznámení prokuratury o případu informovala agentura AFP.

Zemřel humorista, zpěvák a básník Jan Vodňanský. Bylo mu 79 let, podlehl covidu

11. března 2021 07:59
Aktualizováno

Ve věku 79 let zemřel ve středu humorista, básník a zpěvák Jan Vodňanský. Příčinou jeho úmrtí byl COVID-19, řekl syn zesnulého Tomáš Vodňanský. Jan Vodňanský tvořil dlouhá léta autorskou dvojici s hudebníkem Petrem Skoumalem. „Pro kulturu je to velká ztráta,“ reagoval pro CNN Prima NEWS ministr kultury Lubomír Zaorálek.

Babiš o útocích ve Francii: Kdokoliv se může posmívat komukoliv. Zachovejme si naše hodnoty

1. listopadu 2020 19:46

Premiér Andrej Babiš se ve své pravidelné relaci na sociálních sítích vyjádřil k teroristickým činům ve Francii. Odsoudil je jako útok na naši civilizaci. V narážce na to, že islámští radikálové provádějí podobné útoky mimo jiné jako odvetu za zesměšňování proroka Mohameda, rezolutně prohlásil: „Každý má právo dělat si legraci ze sebe i z druhých, tedy s výjimkou rasistických a antisemitských urážek. Tyhle hodnoty musíme zachovat, kdy se kdokoliv může posmívat komukoliv.“

reklama