Eva Burešová ze Slunečné připravuje novou píseň. Inspirovaly ji hejty na internetu

Eva Burešová

Úsměv Evy Burešové

Evě Burešové se spolupráce s Václavem Noidem Bártou a jeho partnerkou Eliškou Grabcovou, zdá se, osvědčila. Není to ani půl roku, co vydala píseň Malý princ, na které se všichni tři podíleli, a už připravují další singl. Tentokrát se trojice inspirovala Eviččiným úsměvem i hejty na sociálních sítích.

„Píseň se bude jmenovat Mona Lisa. Před nějakou dobou jsem totiž řešila téma mého úsměvu, kdy se do něj lidé pouštěli a psali nepěkné věci. A Vaška s Eliškou to nějak oslovilo a napsali mi tuhle krásnou skladbu,“ svěřila se Burešová.

Komplexy prý kvůli svému úsměvu nikdy neměla. „Ve svém životě jsem procházela obdobím, kdy jsem neměla moc příčin pro radost. A proto jsem teď vděčná za každou chvíli, kdy se mohu smát,“ řekla oblíbená herečka ze seriálu Slunečná.

Okamžitě se zamilovala

A kdo přišel s námětem na skladbu? „Celé to vymyslela moje Eliška. Jednoho času dávala Eva příspěvky na sociální sít, ve kterých psala, že jsou lidé oškliví, protože řešili, že se někdo ošklivě směje, a tak na to konto přišla Eliška s touhle písničkou. Vypráví o tom, že by se člověk neměl bát usmívat se, protože smích je to nejkrásnější, co máme,“ řekl Bárta.

Z nového singlu je nadšená i samotná Burešová. „Když jsem poprvé uslyšela píseň, tak jsem jim okamžitě napsala, že je miluji. Kromě samotné skladby jsem asi nejvíce nadšená i z naší spolupráce s Vaškem a Eliškou, protože mají opravdu krásné nápady. Asi se za těch 11 let známe natolik, že vše, co oni stvoří, tak se mi to zdá být ideální,“ popsala.

Tagy: