reklama

Eva Burešová ze Slunečné připravuje novou píseň. Inspirovaly ji hejty na internetu

Evě Burešové se spolupráce s Václavem Noidem Bártou a jeho partnerkou Eliškou Grabcovou, zdá se, osvědčila. Není to ani půl roku, co vydala píseň Malý princ, na které se všichni tři podíleli, a už připravují další singl. Tentokrát se trojice inspirovala Eviččiným úsměvem i hejty na sociálních sítích.

reklama

„Píseň se bude jmenovat Mona Lisa. Před nějakou dobou jsem totiž řešila téma mého úsměvu, kdy se do něj lidé pouštěli a psali nepěkné věci. A Vaška s Eliškou to nějak oslovilo a napsali mi tuhle krásnou skladbu,“ svěřila se Burešová.

Komplexy prý kvůli svému úsměvu nikdy neměla. „Ve svém životě jsem procházela obdobím, kdy jsem neměla moc příčin pro radost. A proto jsem teď vděčná za každou chvíli, kdy se mohu smát,“ řekla oblíbená herečka ze seriálu Slunečná.

Okamžitě se zamilovala

A kdo přišel s námětem na skladbu? „Celé to vymyslela moje Eliška. Jednoho času dávala Eva příspěvky na sociální sít, ve kterých psala, že jsou lidé oškliví, protože řešili, že se někdo ošklivě směje, a tak na to konto přišla Eliška s touhle písničkou. Vypráví o tom, že by se člověk neměl bát usmívat se, protože smích je to nejkrásnější, co máme,“ řekl Bárta.

Z nového singlu je nadšená i samotná Burešová. „Když jsem poprvé uslyšela píseň, tak jsem jim okamžitě napsala, že je miluji. Kromě samotné skladby jsem asi nejvíce nadšená i z naší spolupráce s Vaškem a Eliškou, protože mají opravdu krásné nápady. Asi se za těch 11 let známe natolik, že vše, co oni stvoří, tak se mi to zdá být ideální,“ popsala.

Tagy:

Hlavní zprávy

Kompletní seznam vyznamenaných: Zeman ocenil Bohdalovou, Krpálka i zesnulého Kellnera
Zprávy

Kompletní seznam vyznamenaných: Zeman ocenil Bohdalovou, Krpálka i zesnulého Kellnera

Kancelář prezidenta republiky zveřejnila seznam jmen, která 1. ledna obdrží státní vyznamenání. Mezi oceněnými jsou herečka Jiřina Bohdalová, zesnulý miliardář Petr Kellner, kosmonaut Vladimír Remek, ale i psychiatr Jan Cimický, sportovní manažer Miroslav Černošek, judista Lukáš Krpálek a hudební skladatel Karel Vágner. Původním datem pro předání byl jako tradičně 28. říjen, termín se však kvůli hospitalizaci Miloše Zemana o několik měsíců posunul.

Klaus: 28. říjen je v ohrožení. Noví ideologové infikovali děti, hanobí naše vítězství

Exprezident Václav Klaus ve svém proslovu u příležitosti výročí samostatného Československa zmínil obavy nad možnou vládou koalic Spolu a PirSTAN. Podle něj nebude čelit tendencím, které do České republiky proudí ze Západu. „Vítězové voleb nepřesvědčivě mluví o změně, kterou chtějí přinést. Nemluví o oněch nebezpečných trendech a nemají odvahu se jim postavit, ale chtějí se jim podvolit,“ řekl.

reklama

Domácí zpravodajství

Babiš i Vystrčil položili věnce na Vítkově. Pietu komplikovalo počasí, gripeny nevzlétly

Politici, zástupci armády i váleční veteráni si u Národního památníku na pražském Vítkově připomněli 103. výročí vzniku samostatného Československa. U hrobu Neznámého vojína položili věnce premiér Andrej Babiš (ANO), předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS), ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO) nebo náčelník generálního štábu Aleš Opata. Zúčastnit se nemohl prezident Miloš Zeman, který je hospitalizovaný. Zastoupil ho náčelník Vojenské kanceláře prezidenta republiky Jan Kaše.

Kalousek: Babišův mejdan skončil. Vyzve šéfa ANO v prezidentské volbě?

Bude Miroslav Kalousek usilovat v příštích prezidentských volbách o hlasy voličů? Otázka, která v posledních dnech hýbe politickými kuloáry. Pokud by tomu tak bylo, zřejmě by došlo na velmi pikantní souboj Kalousek vs. Babiš. Sám bývalý předseda TOP 09 v rozhovoru pro CNN Prima NEWS řekl, že o tom možná začne uvažovat. Zhodnotil i skládání vlády Petra Fialy a apeloval na občany, aby byli trpěliví a nečekali, že s novou vládu se budou mít okamžitě lépe. Mejdan ale podle něj skončil.

reklama