reklama
CNN Prima News zpěvačka

zpěvačka

Výpis příspěvků ke štítku „zpěvačka“

Černocká: Děti zvládnou vše, válku i covid. Některým zničil kariéru, reagovala advokátka

7. prosince 2021 23:01

Pandemie covidu trápí Čechy již takřka dva roky. Lidé jsou unavení a někteří začínají být vůči zdravotníkům agresivní. Jak se však pandemie podepíše na dětech? „Jsem přesvědčena, že situace na nich nezanechá následky, děti zvládnou vše. I za války z nich vyrostli skvělí lidé,“ podotkla v pořadu Co Čech, to politik! zpěvačka a herečka Petra Černocká. Advokátka Klára Long Slámová však oponovala.

Aneta Langerová slaví 35. narozeniny a touží se stát matkou. Bude to adopce nebo porod?

26. listopadu 2021 11:43

Aneta Langerová slaví 26. listopadu své půlkulatiny. V 35 letech už začíná přemýšlet o založení rodiny. Je přesvědčena o tom, že by byla milující matkou, která by se o dítě dokázala bez problémů postarat. Před 11 lety Langerová otevřeně promluvila o své sexuální orientaci a nedávno vyšly najevo také drsné detaily z jejího dětství.

Trpím strašně, mám tři nalomené obratle. Čekám, co přinesou příští dny, říká Zagorová

25. listopadu 2021 06:20

Česká zpěvačka Hana Zagorová se zotavuje po nedávné zdravotní indispozici, měla by proto odpočívat. To údajně dělá, odhodlala se ale k výjimce kvůli zpěvákovi Marku Ztracenému. Proč? Natočili spolu nový duet, který bude mít symbolickou premiéru na první adventní neděli. Na to se Zagorová těší, během natáčení ale bylo vidět, že nebyla v nejlepší zdravotní kondici.

Zlatými slavíky jsou Ztracený a Farna. Hlasovalo nejvíc lidí v historii ankety

19. listopadu 2021 21:51
Aktualizováno

Českého slavíka v kategorii zpěvaček poprvé ve své kariéře získala zpěvačka Ewa Farna. Ze zpěváků si nejvyšší ocenění odnesl Marek Ztracený, který se stal i absolutním vítězem letošního ročníku podle počtu hlasů. V kategorii kapel vyhrála skupina Mirai. Zlatým slavíkem v kategorii Hip Hop & Rap byl vyhlášen rapper Řezník. Ocenění vítězům obnovené hudební ankety Český slavík organizátoři předali na slavnostním večeru v Hudebním divadle Karlín.

Partner je pryč a chybí nám, řekla Bagárová. Co se stalo s jejím vztahem s Muradovem?

16. listopadu 2021 08:17

Zpěvačka Monika Bagárová je maminkou na plný úvazek. Svou dceru Ruminku bere s sebou skoro všude, její partner, zápasník Makhmud Muradov, totiž tráví většinu roku za hranicemi, a tak se jí nemůže plně věnovat. V Česku se už začalo šuškat i o krachu vztahu rodičů. Zpěvačka redakci CNN Prima NEWS prozradila, jak to mezi sebou opravdu mají.

Láska Dietrichové a Gabina byla jako z hollywoodského filmu. Nakonec ale nevydržela

15. listopadu 2021 05:56

Ve světě filmových hvězd se občas stane, že se do sebe dvě celebrity zamilují. Výjimkou nebyli ani francouzský herec Jean Gabin a německá zpěvačka a herečka Marlene Dietrichová. Ačkoliv se do sebe nezamilovali na první pohled, jejich láska pro ně byla výjimečná. Museli překonat dlouhé vzdálenosti a strasti druhé světové války. I přesto, že v těchto životních zkouškách uspěli, jejich vztah po válce nevydržel.

Eva Burešová o závislostech: Cigaret i alkoholu se vzdala, bez čeho ale žít nedokáže?

14. listopadu 2021 20:45

Herečka Eva Burešová se zúčastnila slavnostního otevření centra pro léčbu závislostí Alkos. Spolu se svými kolegy Danou Batulkovou, moderátorem Honzou Dědkem a hercem Martinem Písaříkem se stali kmotry nového centra. Za jeho vznikem stojí abstinující alkoholička a spisovatelka Michaela Duffková, která se rozhodla lidem se závislostmi pomáhat systémově. Burešová pak během večera prozradila, že sama donedávna bojovala s jednou závislostí.

reklama