CNN Prima News zpěvačka

zpěvačka

Výpis příspěvků ke štítku „zpěvačka“

Pártlová o hlavní roli v novém filmu: Bylo to strašné. Ze stresu jsem zhubla pět kilo

Moderátor Jan Kraus si do své talk show tentokrát pozval zpěvačku Martinu Pártlovou. Hudebnice povyprávěla o hlavní roli, kterou ztvárňuje v připravovaném filmu Neslyším ničeho. Přiznala, že při natáčení byla ve velkém stresu a kvůli tomu zhubla. Vyčerpávající pro ni nebylo jen natáčení, ale i náročná oprava statku, který si před několika lety pořídila.

Madonnu žalují naštvaní fanoušci. Královna popu je měla oklamat, zmiňují i porno na koncertě

Nepříjemný zážitek si odnesl z březnového koncertu Madonny fanoušek Justen Lipeles. Vystoupení ho dokonce rozhořčilo natolik, že se na zpěvačku rozhodl podat společně s dalšími nespokojenými návštěvníky žalobu. V ní tvrdí, že on i další účastníci koncertu byli na pódiu nuceni sledovat polonahé ženy simulující sexuální akt. Zároveň si stěžuje na zpožděný začátek show i na to, že ikona popu nechala v hale vypnout klimatizaci, v důsledku čehož bylo v aréně nesnesitelné vedro. Informoval o tom magazín People.

Zemřela populární folková zpěvačka z Brazílie. Zřejmě se předávkovala sedativy pro koně

Brazílii zasáhla smutná zpráva. Ve věku 32 let zemřela populární folková zpěvačka Djidja Cardosová. Podle britského webu The Sun ji našla její rodina doma, přičemž policisté mají podezření na předávkování. Místní vydání televize CNN informovalo, že strážci zákona případ vyšetřují. Prozatím zadrželi matku a bratra zpěvačky, kteří jsou podezřelí z obchodování s drogami.