CNN Prima News zpěvačka

zpěvačka

Výpis příspěvků ke štítku „zpěvačka“

Hudební festivaly v Česku PŘEHLEDNĚ: Kde vás letos roztančí domácí i zahraniční hvězdy?

27. května 2023 06:06

Léto není obdobím pouze dovolených u moře, ale také hudebních festivalů, které se letos konečně obejdou bez jakýchkoliv koronavirových opatření. Jen v Česku si lidé mohou vybrat z několika desítek akcí. Na těch nejvyhlášenějších, jako je Rock for People nebo Colours of Ostrava, se dočkají i světově uznávaných hvězd. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled událostí včetně jejich zajímavostí.

Těžký život Turnerové: Manžel ji bil, bojovala s rakovinou a syn spáchal sebevraždu

25. května 2023 10:13

Svým charakteristickým chraplavým hlasem dobyla americko-švýcarská zpěvačka Tina Turnerová světovou popmusic na dlouhých 60 let. Její osobní život byl však plný těžkostí. Během prvního manželství s Ikem Turnerem zažívala znásilňování a bití. Později také prodělala mrtvici a bojovala s rakovinou. Její druhý manžel jí daroval ledvinu. Rovněž se musela vyrovnat se ztrátou obou synů – jeden spáchal sebevraždu, druhý podlehl rakovině. Turnerová zemřela ve středu 24. května.

Eva Burešová si musela najmout bodyguarda. Sama by to nedala, říká manažer

10. května 2023 13:49

O koncertní šňůru Evy Burešové je velký zájem, proto se známá herečka a zpěvačka rozhodla najmout bodyguarda. CNN Prima NEWS to potvrdil její manažer Josef Ducký. „Fanoušci Evu milují a někteří z nich občas nerespektují pravidla, která jsou daná. Snaží se k ní dostat co nejblíže nebo se jí dotknout,“ vysvětlil Ducký příčinu opatření.

Britské hvězdy odmítly zahrát na korunovaci Karla III. Organizátoři musí lovit i v zámoří

28. dubna 2023 18:36

S tím, jak se korunovace blíží, se nic nesmí nechat náhodě – ani hudební výběr. Na seznamu vystupujících jsou světové hvězdy, některé ale účast odmítly. Jde například o Eltona Johna nebo Eda Sheerana. Král Karel III. s manželkou před slavnostním ceremoniálem, který je naplánován na 6. května, navíc překvapili například i organizátory Eurovize, jež se letos vysílá právě z Británie.