CNN Prima News zpěvačka

zpěvačka

Výpis příspěvků ke štítku „zpěvačka“

Pavel mě jen bránil, je to frajer. Rolins promluvila o rvačce ve svém domě

2. prosince 2022 12:43

Popová zpěvačka Dara Rolins zažila se svým přítelem Pavlem Nedvědem pořádné drama. V úterý večer se do jejího domu dostal nezvaný host. Jak prozradila redakci Showtime, šlo o stalkera, který už několik let obtěžuje její rodinu. Rolins měla štěstí, že měla po svém boku bývalého českého reprezentanta ve fotbale, který se své partnerky nejen zastal, ale dal neznámému muži pořádně za vyučenou. Případem se teď zabývá policie.

Britney Spears je zpět. Sdílela podivné video a rozvířila spekulace o dalším těhotenství

23. listopadu 2022 20:04

Jen několik dní poté, co se v médiích objevily spekulace, že Britney Spears zmizela a nevědí o ní ani její nejbližší, se popová hvězda opět ozvala. Na klidu ale svým fanouškům rozhodně nepřidala. Na sociálních sítích zveřejnila video, na kterém se ukázala v nepadnoucí noční košili a podivně se nakrucovala. Její zakulacené bříško navíc rozvířilo spekulace, zda zpěvačka není opět těhotná.

Heidi Janků slaví šedesátiny: Táta měl radši alkohol než nás. Odešla jsem z domu, přiznává

23. listopadu 2022 17:17

Osud se se zpěvačkou Heidi Janků, která ve středu 23. listopadu slaví 60. narozeniny, rozhodně nemazlil. Když jí bylo 11 let, její maminka zemřela na rakovinu. O několik let později tragicky zahynul i její starší bratr Karel. Jednoduché to ovšem neměla ani se svým otcem, který propadl alkoholu a v 18 letech ji vyhodil z domu. Útěchu a velkou oporu Janků nakonec našla až ve svém druhém manželovi, hudebníkovi Ivu Pavlíkovi. I ten ale nakonec z jejího života odešel.

Nádherný zážitek plný harmonie. Burešová prozradila detaily o porodu synka Tristana

22. listopadu 2022 20:53

Herečku a zpěvačku Evu Burešovou můžete nadále vídat v seriálu ZOO. I když nyní plní své mateřské povinnosti, občas si na nějaké to natáčení odskočí. Malého Tristana sice na kameru zatím neukázala, mluví o něm ale s nadšením a velikou láskou. Vedle toho pozitivně hovoří také o porodu, který měl podle jejích slov hladký průběh.