I po letech vymýšlíme capiny, děti se nám smějí. Jak Krajčovi slaví Valentýna?

Jak slaví Richard Krajčo Valentýna?

Slavíme úplně všechno, i po letech vymýšlíme „capiny“, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS zpěvák kapely Kryštof Richard Krajčo, když popisoval, jak s manželkou Karin slaví Valentýna. Zároveň přiznal, že jejich děti se jim za to smějí.

I když je svátek zamilovaných až 14. února, Krajčovi Valentýna oslavili už v neděli večer. „Máme takovou společnou noc, večeři a podvečer. Děti to vědí, a tak se nám celou dobu smějí, že odcházíme pryč a vracíme se až ráno. Přijde jim zábavné, že po tolika letech vymýšlíme pořád takové capiny,“ popsal v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Richard Krajčo.

„Čeká nás takové příjemné valentýnské společné pošušňání,“ přiznal známý český zpěvák a zároveň vysvětlil, proč pro svou manželku nemá připravený valentýnský dárek.

„S dárky i na Vánoce to obecně máme tak, že si nemyslíme, že je důležitý jen jeden den v roce, ale obdarováváme se během roku. Takže k Valentýnu je důležité, co se děje kolem, není to nic hmotného. Spíše jde o zážitek, protože to je to, co si člověk odnáší a k čemu se vrací, když mu zrovna není dobře,“ popsal Krajčo.

S manželkou prý slaví ale i český svátek zamilovaných, tedy první máj. „My slavíme úplně všechno. To je na tom právě to hezké, že jakmile je příležitost, tak my to spolu slavíme,“ podotkl.

Dovolená a nedovolená u Krajčů

V rozhovoru pro CNN Prima NEWS zároveň uvedl, že se v sobotu vrátil z dovolené s dětmi. Ještě před tím byl v Dubaji pouze s Karin. „S dětmi tomu říkáme spíš nedovolená. Všechno dovoleno přichází až na dovolené jen se ženou,“ vtipkoval.

Manželku vzal jako každoročně do Dubaje. Pro Krajčovou prý byla dovolená ale trochu náročná. „Protože celou dobu psala, takže jsem ji vlastně moc neviděl. Ráno vstala, vzala si počítač a vždycky někam odkráčela psát. Během dne pak měla takové patnáctiminutové nutkání si rychle povídat, tak jsme si povídali, prošli se po pláži a ona zase odešla. Takže když to shrnu, bylo to fajn,“ smál se Krajčo.

Tagy: