Dubaj

Výpis příspěvků ke štítku „Dubaj“

Ruská zlatá mládež si užívá luxus v zapovězených zemích. Jejich rodiče zatím osočují Západ

19. ledna 2023 20:02

Zatímco ruští představitelé řeční o vlastenectví a osočují Západ z toho, že vede válku proti Rusku, jejich potomci si v členských zemích NATO a EU užívají dovolenou. Bez ohledu na to, že tyto státy uvalily na jejich rodiče sankce, upozornil server The Insider. Mezi jejich oblíbené destinace patří například Turecko, Řecko nebo Itálie, dále pak také Dubaj, Bali nebo Maledivy.

Slováková popsala detaily drsné nehody i záchranu čivavy. Mobil za jízdy nepoužívejte, nabádá

15. listopadu 2022 13:12

Z pohádkové dovolené se influencerka a vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková vrátila do noční můry. Cestou ze Slovenska do Brna měla v pondělí děsivou nehodu, v luxusním voze narazila do kamionu. Ačkoliv hodinu před nárazem sdílela video z auta, odmítla, že by v době havárie s telefonem manipulovala. Televizi JOJ následně přiblížila, co se vteřiny před nehodou odehrálo.

Brutalita v letním ráji: Otec dvou dětí nepřežil rvačku s vyhazovači a policií, rodina zuří

9. srpna 2022 15:58

Úmyslné zabití, sebeobrana, nebo nehoda? Tobias White-Sansom zemřel po násilné potyčce na dovolené v Magalufu, jenž se nachází na španělské Mallorce. Zanechal po sobě dvě dcery ve věku čtyř let a 11 měsíců. Oficiální příčinu smrti sice určí až pitva, ale podle výpovědí rodiny ho zbili vyhazovači z nočního klubu a následně i policisté, kteří mu klečeli na krku.

Tesla prodala 75 procent svých bitcoinů. Dubaj chce tvořit pracovní pozice v metaversu

27. července 2022 16:00

Automobilka Tesla miliardáře Elona Muska prodala 75 procent svých bitcoinů, které loni nakoupila. Kryptoměnové společnosti se mezitím snaží přežít v těžkém tržním období. Šanci na úspěch věští vývojáři kryptoměny ethereum. Co dalšího se děje ve světě kryptoměn – to prozradí závěrečný díl pořadu Aktuality z kryptosvěta ve spolupráci se společností Cryfin.

Na Expo 2020 v Dubaji láká návštěvníky 130kilová zlatá mince z Česka

21. března 2022 22:13

Magnetem pro návštěvníky světové výstavy Expo 2020 v Dubaji je i český pavilon. Kromě jiného vsadil na design a architekturu. Přímo v Dubaji reprezentují Česko významné společnosti včetně České mincovny, která tam představila 130kilovou zlatou minci v nominální hodnotě 100 miliónů korun. Podívat se na ni byla i reportérka CNN Prima NEWS Pavlína Švarcová.