CNN Prima News infarkt

infarkt

Výpis příspěvků ke štítku „infarkt“

Truchlit nebudu, reagoval Kočka na Ďuričkovu smrt. S vrahem má spojené nejhorší momenty života

Vody kolem úmrtí vraha a kontroverzního byznysmena Bohumíra Ďurička krátce po zveřejnění zprávy o jeho skonu rozvířil Václav Kočka mladší, syn podnikatele Václava Kočky staršího, kterého Ďuričko před 16 lety zastřelil. Pozůstalý na dotaz deníku Blesk mimo jiné prohlásil, že truchlit rozhodně nebude. Ďuričko zemřel na infarkt ve věku 70 let.

Tragédie na běžkách: V Alpách zemřel český závodník, zřejmě dostal infarkt

Při běžkařském závodě v italských Alpách v neděli zemřel sedmdesátiletý muž z České republiky. Informovala o tom agentura ANSA. Pomoc se muži, který podle prvních informací dostal infarkt, snažili poskytnout ostatní závodníci a zdravotníci přivolaní na místo. Smrt českého občana v oblasti Bolzano potvrdil bez bližších podrobností mluvčí českého ministerstva zahraničí Daniel Drake.

Léky na hubnutí pomohu předcházet nemocem, tvrdí expert. Pro postavu do plavek ale nebudou

V budoucnu pomohou medikamenty lidem s obezitou nejen shodit váhu, ale také předcházet infarktu či cévní mozkové příhodě, uvedl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS diabetolog z Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Martin Haluzík. Léky by podle něj neměly primárně sloužit těm, kteří „chtějí zhubnout tři kila či být dobře vyrýsovaní do plavek“. Expert popsal, za jakých podmínek je platí zdravotní pojišťovna.

Pocítíte Boží hněv, zvolal turecký poslanec kvůli Izraeli a omdlel. Museli ho oživovat

Dramatická situace se odehrála v úterý v tureckém parlamentu. Poslanec islamistické strany SAADET Hasan Bitmez se během svého projevu, který byl namířen proti Izraeli, rozohnil. Nešetřil emotivními výlevy, například prohlásil, že židovský stát „pocítí Boží hněv“. Vzápětí se zákonodárce zhroutil pod řečnický pult. S největší pravděpodobností ho skolil infarkt. Dokonce mu museli provést masáž srdce.