CNN Prima News infarkt

infarkt

Výpis příspěvků ke štítku „infarkt“

Nové detaily hrůzy během Halloweenu v Soulu: Policejní náčelník promluvil o fatální chybě

1. listopadu 2022 05:36

Reakce policie v souvislosti se sobotní smrtelnou tlačenicí při oslavách Halloweenu v Soulu byla nedostatečná. Uvedl to dnes náčelník jihokorejské policie, podle kterého bezpečnostní složky měly krátce před neštěstím zprávy o hrozícím nebezpečí, napsala agentura AFP. Jihokorejský prezident Jun Sok-jol vyzval k zavedení bezpečnostních opatření, která by do budoucna zabránila podobnému neštěstí.

Trump šokoval jordánského krále. Nemohl jsem dýchat a svíjel jsem se, přiznal monarcha

15. září 2022 11:21

Bývalý americký prezident Donald Trump kdysi nabídl jordánskému králi Abdalláhovi II. kontrolu nad palestinským Západním břehem Jordánu. Monarchu tento návrh natolik šokoval, že si připadal, jako kdyby právě prodělal infarkt. S odvoláním na úryvky z nové knihy o Trumpově působení v úřadu prezidenta, která vyjde příští týden, o tom napsal americký list The Washington Post (WP). Podle britského listu The Guardian se v knize také objevuje tvrzení, že se Trump obával atentátu ze strany Íránu.

Odpojte chlapce od přístrojů, rozhodl soud. Při odvolání zasáhla rodinu další rána

26. července 2022 07:44

Na začátku dubna se rodině 12letého Archieho Battersbeeho změnil život. Chlapec pravděpodobně zkoušel výzvu, kterou viděl na sociální síti TikTok. Ta ho nyní může připravit o život. Soud totiž rozhodl, že může být odpojen od přístrojů. Podle informací od lékařů je chlapec v kómatu již mrtvý. Rodina proti takovému rozhodnutí bojuje. Před dalším soudním líčením však otec nadaného gymnasty zkolaboval, dostal infarkt.

V létě je snazší udržet si hladinu cholesterolu v normě. Proč tomu tak je?

10. července 2022 13:02

Více než 50 procent lidí v Česku trápí vysoký cholesterol. Tento problém se týká nejen dospělých, ale také dětí. Vysoký cholesterol můžeme do určité míry ovlivnit sami, a to zdravějším způsobem života. A právě letní období tomu nahrává. Jak za teplých dnů udělat maximum proto, aby hladina cholesterolu v krvi zůstala pod kontrolou a jaké jsou vlastně ideální hodnoty? Pro CNN Prima NEWS odpovídá klinický biochemik Marek Antoš.

Putin může být brzy odstraněn. Generálové to svedou na infarkt, tvrdí expert

6. června 2022 08:16

Spekulace o možné smrti ruského prezidenta Vladimira Putina jsou opět na stole. Podle britského deníku The Sun existuje pravděpodobnost, že by vládce Ruské federace mohl být odstraněn svými generály, přičemž ti by atentát mohli maskovat zdravotními problémy, například infarktem. Odborníci již delší dobu říkají, že ze záběrů Putina je patrné, že je na tom ruský prezident zdravotně hůře než před válkou.