CNN Prima News Interpol

Interpol

Výpis příspěvků ke štítku „Interpol“

Doživotně odsouzený šéf košické mafie se vysmívá policii. Ta po něm marně pátrá už šest let

Doživotně odsouzený košický mafián Róbert Okoličány je na útěku už téměř šest let. A přestože na něj byl vydán mezinárodní zatykač, policii se ho stále nepodařilo vypátrat. Před nedávnem ale o sobě dal vědět prostřednictvím videa, v němž si stěžuje na všechno možné, což mnozí považují za výsměch. Podle slovenských médiích by se měl schovávat v Moskvě.

V bombardované Gaze jsou nejméně tři Češi. Vláda je chce evakuovat, řeší i unesené děti

V ostřelovaném Pásmu Gazy se aktuálně nachází nejméně tři čeští občané. Redakci CNN Prima NEWS to sdělilo ministerstvo zahraničních věcí. Se zmiňovanými občany je resort v kontaktu a řeší jejich případnou evakuaci z oblasti. V Gaze navíc mohou být také dvě české děti, které od matky před časem unesl jejich palestinský otec. S ním se však tuzemské diplomacii nedaří navázat kontakt.

Rapper Pluto z VyVolených má problémy se zákonem. Brazilská policie žádá o jeho vydání

Bývalý účastník reality show VyVolení rapper Pluto, vlastním jménem Daniel António João, má problémy se zákonem. Brazilská policie požádala prostřednictvím Interpolu o jeho vydání. Napsala o tom redakce Seznam Zprávy s tím, že informaci potvrdil policejní mluvčí Ondřej Moravčík. Redakce CNN Prima NEWS zkoušela rappera telefonicky kontaktovat, ale bezúspěšně. Jeho telefon je nedostupný.

Muž zabil umírající a trpící manželku, hrozí mu doživotí. Chceme ho mít doma, prosí dcera

Svět obletěl dojemný a smutný příběh britského manželského páru, který spolu byl přes půl století. Muž svoji nevyléčitelně nemocnou partnerku trpící rakovinou krve zabil. Prý si to přála, a chtěl jí tak ulevit od bolesti. Jenže čin spáchal na Kypru a místní prokuratura obvinila Brita z vraždy. Za tu je na středomořském ostrově v případě odsouzení automaticky doživotí. Dcera i právníci obžalovaného se nyní snaží zoufalému muži pomoci.

Je mu 60 a hledá ho Interpol. Viceprezident Surinamu nastoupil jako fotbalový kapitán

Žádný Messi nebo Ronaldo, fotbalový svět se v posledních hodinách baví 60letým viceprezidentem jihoamerického státu Surinam Ronniem Brunswijkem. V úterý nastoupil do prvního kola fotbalové Ligy CONCACAF, což je africká obdoba Evropské ligy. Týmu Inter Moengotapoe, jehož je majitelem i předsedou, navíc navlékl kapitánskou pásku. Na odvetu už ale nemůže, hrozí mu zatčení Interpolem.

Tomáš, Míša nebo Anička. Ročně se pohřešují tisíce dětí. Které případy otřásly Českem?

Už třináctý den se pátrá po patnáctiletém Tomáši P. z Brna. Ten se ztratil minulou středu a od té doby nemá rodina žádné zprávy, kde by se chlapec mohl nacházet. Bohužel se nejedná o jediné dítě, které policisté hledají. V Česku se ročně ztratí několik tisíc dětí, a i když má většina pátracích akcí šťastný konec, někdy se stává, že se tělo vůbec nenajde. Společností tak otřásají například příběhy Míši Muzikářové nebo Aničky Janatkové.