reklama

Jak zlikvidovat usvědčující důkazy po bujarém večírku?

V kuchyni i pro slavnostní prostírání se vám bude hodit šikovná podložka pod horký hrnec nebo mísu s horkou polévkou. Vyrobíte si ji jednoduše z fotorámečku a vinných korkových zátek, které zbyly jako důkaz po skvělém večírku s přáteli. Výroba je jako vždy velmi jednoduchá a bude vás bavit.

reklama

Bezpečná podložka pod horkou nádobu se hodí do každé domácnosti. Vyrobte si proto s námi stylovou podložku pod hrnec jednoduše z dřevěného rámečku a korkových špuntů od vína.

Co budete potřebovat:

  • dřevěný rámeček na fotky
  • korkové zátky z vinných lahví
  • dřevěnou překližku
  • tavnou pistoli
  • pilku na dřevo
  • brusku na dřevo
  • kladivo, malé hřebíky

Jak si vyrobit korkovou podložku pod hrnec

Z dřevěné překližky vyřízněte tvar odpovídající vnitřní straně rámečku tak, abyste mohli překližku pak vložit do rámečku a vyplnit její volný prostor. Na tuto plochu pak budete vlepovat korkové zátky. Vyříznutou část překližky očistěte od přebytečných třísek a okraje zabruste dohladka třeba kotoučovou bruskou.

Vložte vyřezanou část do rámečku a případně, pokud jste se úplně netrefili, ještě desku upravte, aby tato část dobře do volného prostoru v rámečku zapadla. Zatlučte po stranách rámečku z vnitřní strany malé hřebíky, abyste překližku upevnili a ukotvili. Jinak by vám mohla zbytečně vypadávat.

Na připravený rámeček uložte vinné zátky tak, abyste vyplnili celý prostor. Můžete je vkládat jedním směrem nebo vytvořit mozaiku střídáním jednotlivých špuntů.

Snažte se najít vzor, který vyplní celý prostor rámečku. Pokud se vám nevejdou zátky přesně, ostrým nožem, nebo odlamovacím nožem můžete korkový špunt zkrátit podle potřeby. Až budete s výsledkem spokojeni, jednotlivé zátky napevno přilepte tavnou pistolí.

Tagy:

Hlavní zprávy

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují
Koronavirus

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují

Přestože je nošení respirátorů či nanoroušek nadále povinné například v MHD či ve vnitřních prostorech, Češi je v posledních měsících z velké části znovu vyměnili za klasické roušky, k čemuž přispěly teplé letní počasí a ústup epidemie. Samotní obchodníci přiznávají, že odbyt respirátorů během letních měsíců poklesl a naopak se začaly opět prodávat klasické chirurgické roušky.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

KOMENTÁŘ: Král je stejně jako Babiš nahý. Pokud to spolu s Jágrem nevidíme, máme problém

Způsob, jakým se šéf českého hokeje Tomáš Král postavil k důkazům o své údajné estébácké minulosti, lze označit za slabošský. Následná reakce Jaromíra Jágra pak svědčí o tom, že se stále nedokážeme důstojně vypořádat s jizvami po nedávné minulosti. Přiznat si: I takové věci se v mém světě děly. A někdy též: Ano, pochybil jsem. Mrzí mě to.

reklama

Domácí zpravodajství

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Válek o členovi z TSS: Kdyby dělal zkoušku z epidemiologie, tak vyletí

„Chránit se proti koronaviru musíme, covid není žádná chřipečka,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS poslanec Vlastimil Válek (TOP 09). Reagoval tak na slova bývalého místopředsedy Fotbalové asociace ČR Jindřicha Rajchla (TSS), který zpochybnil efektivitu očkování. „Kdybyste dělal zkoušku z epidemiologie, letíte i na třetí termín,“ dodal Válek.

reklama