DIY

Výpis příspěvků ke štítku „DIY“

Nechte se vítat luxusním domovním číslem

28. listopadu 2021 09:30

Domovní číslo je pro jednoho obyčejné, pro někoho je ale vizitkou domu stejně jako jeho exteriér. Vítá vás při každém příchodu domů a mělo by proto být radost se na něj dívat. Udělejte si ho pomocí našeho návodu originální, krásné, variabilní a také mechové.

Památeční hrnečky nepatří na dno skříně, ale na stylový držák

25. listopadu 2021 09:00

Hledáte místo, na kterém by se vyjímaly nejrůznější památeční hrnečky? Vyrobte si na ně stylový držák. Bude se hodit na chalupu, na terasu i domů a oblíbené hrnečky budete mít pořád na očích. A navíc vás nemusí stát ani korunu. Materiál na ně si opatříte klidně na zahradě nebo při procházce přírodou.

Nevěříte, že i dušičková lucerna může vypadat luxusně? Přesvědčíme vás o tom!

21. listopadu 2021 14:00

Nastalo to nejtemnější období roku, z něhož nás vyvede prosincový slunovrat. Chcete si dobu temna doma zpříjemnit nebo snad navodit tajemnou, tak trochu dušičkovou atmosféru? Vytvořte si spolu s námi svou vlastní jedinečnou lucernu z lahve od okurek. Není to nic složitého, ani nákladného. Navíc vám ukážeme, jak docílíte toho, že i taková obyčejná láhev od okurek může vypadat přepychově.

Krásu barevného kvítí si můžete užívat i na podzim

31. října 2021 13:00

Když se během doby kvetení dobře připravíte, budete si moci na podzim vytvořit krásné dekorace, třeba věnec ze sušených květin. Bude vám k tomu stačit jen přírodní základ a svazečky usušených rostlin. Bude vám dělat radost na dveřích, v okně i na stole po dlouhou dobu.

Nikdo vám neuvěří, že květiny na stole jste vyrobili z mýdlové hmoty

24. října 2021 09:46

Mýdlo používáme každý den a hodí se také jako praktický dárek. Vlastnoručně vyrobené bude navíc radostí dvojnásobnou. Nás potěší výroba a obdarovaného i čas, který jsme tomu věnovali. A pokud vyrobíte mýdlové květiny, můžete takovou kyticí potěšit každou ženu. Vyrobit se pak dají různé dekorace, drobné pozornosti do práce nebo nevadnoucí kytky či rozkvetlé květináče.

Už si na ni asi nezabrnkáte, ale parádu ještě udělá

21. října 2021 12:00

Máte doma vzpomínkovou španělku, kterou už ale nejde spravit? Možná jste se na ní učili jako dítě hrát své první akordy a možná vám na ni hrál manžel pod oknem, když se vás snažil za každou cenu získat. Takové vzpomínky se samozřejmě nevyhazují. Zkuste ji proto s naší pomocí proměnit na stylovou poličku pro nové vzpomínky.

Na tomhle kole to bude jízda! I bez pneumatik

14. října 2021 10:00

Na každé půdě najdete alespoň jedno zbytečné kolo. Tak si z něj udělejte fotokolo! Budete mít prostor, kam pověsit fotky a podle libosti je střídat. Navíc i kolu můžete dát vzhled podle libosti – nejrůznější barvy a doplňky z něj udělají stylovou a neobyčejnou dekoraci, která ozvláštní každý interiér i exteriér.

Umělecké dílo můžete vytvořit i pomocí natrhaného papíru

10. října 2021 10:30

Každý může být umělcem. Pokud máte chuť tvořit, ale nevíte, jak na to, nebo si chcete vyrobit opravdu jednoduchou dekoraci, zkuste vytváření obrázků z natrhaného papíru. Kombinovat můžete různé barvy, vzory a odstíny. Zajímavého výsledku dosáhnete kombinací stejné barvy – jenom v jiném odstínu. Stačí opravdu jen trhat a lepit.