CNN Prima News Jan Kodeš

Jan Kodeš

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Kodeš“

Kodeš ostře o Ósakaové: Chce si hrát na Serenu? Z toho, že odstoupila, nikdo nepláče

2. června 2021 12:05

Kam to ten sportovní svět spěje, vzkazuje česká tenisová legenda Jan Kodeš, který nemá příliš pochopení pro konání Japonky Naomi Ósakaové. Ta odstoupila z pařížského Roland Garros kvůli tlaku, pod kterým se ocitla poté, co oznámila, že na turnaji nebude chodit na tiskové konference. „Celý tenisový svět bude skákat, jak si ona zamane?“ ptá se nechápavě v rozhovoru CNN Prima NEWS trojnásobný grandslamový vítěz.

Vážíš příliš, slyšela nedávno Serena. Teď je ale rychlá, má na rekord, říká Evertová

8. února 2021 17:24

Letos jí bude už 40 let. Hrát v tomto věku tenis na vrcholové úrovni je velká rarita. Serena Williamsová však stále drží krok s nejlepšími, sama by ráda dosáhla na oficiální stvrzenku, že je nejlepší ze všech. Už čtyři roky se marně snaží v počtu grandslamových titulů dohnat Margaret Courtovou. Podle bývalé americké hráčky Chris Evertové se teď Williamsová nachází v nevídané kondici.

Nejdřív ranní nevolnost, pak triumf. Šmíd vzpomíná na zisk Davis Cupu před 40 lety

4. prosince 2020 11:58

V dlouholeté historii slavné tenisové týmové soutěže Davis Cup se České republice, respektive Československu, povedlo ukořistit „salátovou mísu“ třikrát. Poprvé to dokázala v roce 1980 parta, kterou táhli Ivan Lendl a Tomáš Šmíd, který v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS zavzpomínal na fenomenální úspěch, který byl završen v holešovické hale.

Kodeš: Ósakaová mě štve, že se plete do politiky. Serena přišla o poslední šanci

15. září 2020 19:46

Letošní US Open je minulostí. V ženské soutěži se po dvou letech stala šampionkou Japonka Naomi Ósakaová. Legendární Serena Williamsová tak stále čeká na rekordní 24. grandslamový titul. Mezi muži se z premiérové trofeje na majoru radoval Rakušan Dominic Thiem. Za americkým tenisovým svátkem se ohlíží bývalý hráč Jan Kodeš, který se právě v New Yorku podíval dvakrát do finále.