CNN Prima News Jan Koller

Jan Koller

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Koller“

Rosický se hodně trápí, možná by bylo lepší skončit. Koller po debaklu Sparty překvapil

26. října 2022 11:32

Sportovní ředitel fotbalové Sparty a bývalý kapitán národního týmu Tomáš Rosický by v pražském klubu mohl skončit a vyhnout se tak neustálému stresu. To si myslí legendární kanonýr a Rosického spoluhráč z reprezentace i německého Dortmundu Jan Koller. Ten pro web Sport.cz řekl, že jeho kamarád a bývalý týmový parťák se ve Spartě současnou situací nejspíš hodně trápí, a tudíž by pro něj možná bylo lepší své angažmá zakončit.

Pasta efekt obdivují Šlégr i Bouček: Nic jiného nešlo čekat. Hlavně ale přišla obětavost

20. května 2022 15:36

Pozitivní energií, především po fiasku s Rakouskem, oplýval čtvrteční zápas české hokejové reprezentace na mistrovství světa proti Lotyšsku. Hlavním faktorem, který zvrátil nedobrou náladu, byl David Pastrňák. „Přinesl uvolněnost po zápase, po kterém jsme všichni mohli mít hlavy dole a přemýšlet, co bude dál,“ řekl v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS Jiří Šlégr.

Každý rozvod je prohra, řekl legendární Dino a prozradil, jaké plány má s novou přítelkyní

24. dubna 2022 23:03

Bývalý fotbalový útočník Jan Koller se před pár lety rozvedl a nyní si užívá vztah s krásnou přítelkyní Zuzkou. Ve Smetanově Lhotě si postavili roubenku, ve které nyní tráví společné víkendy. V budoucnu by se prý na vesnici dokonce i přestěhoval. „Až budou mít dcery vlastní životy, plánuji se na vesnici vrátit,“ prozradil v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Koller. A jak to vidí se svatbou?

Koller: Putin je magor, ale i sportovní sankce ho mohou nalomit. Ovečkin totálně selhává

8. března 2022 07:00

Že se ruští sportovci ve většině zdráhají hlasitě odsoudit Vladimira Putina za to, co prostřednictvím svých vojsk provádí na Ukrajině, historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace Jan Koller do určité míry chápe. Ale že si často stěžují na sankce, protože „sport a politika se nemíchají dohromady“? „Vidíme plnohodnotnou válku. Totálně za hranou. A taková prohlášení jsou alibistická,“ říká pro CNN Prima NEWS bývalý útočník.

Remíza s Chorvatskem očima Kollera: Ztracené dva body! Ale můžeme hrát s kýmkoliv

18. června 2021 21:23

Češi na Euru obrali o body vicemistry světa z Chorvatska. Díky remíze 1:1 a předchozí výhře se Skotskem mají na dosah vytyčený cíl, tedy postup do osmifinále. Páteční part týmu Jaroslava Šilhavého se líbil Janu Kollerovi, legendě nároďáku. CNN Prima NEWS vám nabízí duel v glasgowském Hampden Parku očima historicky nejlepšího střelce reprezentace.