CNN Prima News Jan Koller

Jan Koller

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Koller“

Rosický se hodně trápí, možná by bylo lepší skončit. Koller po debaklu Sparty překvapil

Sportovní ředitel fotbalové Sparty a bývalý kapitán národního týmu Tomáš Rosický by v pražském klubu mohl skončit a vyhnout se tak neustálému stresu. To si myslí legendární kanonýr a Rosického spoluhráč z reprezentace i německého Dortmundu Jan Koller. Ten pro web Sport.cz řekl, že jeho kamarád a bývalý týmový parťák se ve Spartě současnou situací nejspíš hodně trápí, a tudíž by pro něj možná bylo lepší své angažmá zakončit.

Koller o legendárním skandálu: Problém měli i ti, kteří už 10 let za reprezentaci nehráli

Vytáhlý kluk ze Smetanovy Lhoty, kterému nikdo nevěřil, se nakonec stal historicky nejlepším střelcem české fotbalové reprezentace a ruku v ruce s tím i ikonou. Obdivuhodná životní cesta Jana Kollera si vysloužila film, který nyní zamířil do kin. Má za sebou báječnou kariéru, u které ho může těšit i to, že nebyla přímo poskvrněna největším skandálem národního týmu. Neslavnou aférou hotel Praha.

Pasta efekt obdivují Šlégr i Bouček: Nic jiného nešlo čekat. Hlavně ale přišla obětavost

Pozitivní energií, především po fiasku s Rakouskem, oplýval čtvrteční zápas české hokejové reprezentace na mistrovství světa proti Lotyšsku. Hlavním faktorem, který zvrátil nedobrou náladu, byl David Pastrňák. „Přinesl uvolněnost po zápase, po kterém jsme všichni mohli mít hlavy dole a přemýšlet, co bude dál,“ řekl v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS Jiří Šlégr.

Každý rozvod je prohra, řekl legendární Dino a prozradil, jaké plány má s novou přítelkyní

Bývalý fotbalový útočník Jan Koller se před pár lety rozvedl a nyní si užívá vztah s krásnou přítelkyní Zuzkou. Ve Smetanově Lhotě si postavili roubenku, ve které nyní tráví společné víkendy. V budoucnu by se prý na vesnici dokonce i přestěhoval. „Až budou mít dcery vlastní životy, plánuji se na vesnici vrátit,“ prozradil v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Koller. A jak to vidí se svatbou?

Koller: Putin je magor, ale i sportovní sankce ho mohou nalomit. Ovečkin totálně selhává

Že se ruští sportovci ve většině zdráhají hlasitě odsoudit Vladimira Putina za to, co prostřednictvím svých vojsk provádí na Ukrajině, historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace Jan Koller do určité míry chápe. Ale že si často stěžují na sankce, protože „sport a politika se nemíchají dohromady“? „Vidíme plnohodnotnou válku. Totálně za hranou. A taková prohlášení jsou alibistická,“ říká pro CNN Prima NEWS bývalý útočník.