reklama
CNN Prima News Jan Koller

Jan Koller

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Koller“

Remíza s Chorvatskem očima Kollera: Ztracené dva body! Ale můžeme hrát s kýmkoliv

18. června 2021 21:23

Češi na Euru obrali o body vicemistry světa z Chorvatska. Díky remíze 1:1 a předchozí výhře se Skotskem mají na dosah vytyčený cíl, tedy postup do osmifinále. Páteční part týmu Jaroslava Šilhavého se líbil Janu Kollerovi, legendě nároďáku. CNN Prima NEWS vám nabízí duel v glasgowském Hampden Parku očima historicky nejlepšího střelce reprezentace.

Vraťme dětem radost ze sportu. Zapojte se do projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY

14. května 2021 14:01

Projekt HÝBEME SE HEZKY ČESKY, který připravilo PENNY ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních klubů, vstoupil do druhé části přihlašovací fáze. Po třech týdnech jsou přihlášeny již stovky týmů z celé České republiky a trenéři a vedoucí sportovních týmů mají nejvyšší čas se do projektu zapojit, vždyť možnost přihlášení skončí už 19. května.

Vízek: Šmicerova revoluce může očistit český fotbal, bafuňařina se ale nevymýtí nikdy

10. února 2021 06:22

Bývalý fotbalista Vladimír Šmicer stojí v čele iniciativy Fotbalová revoluce, která chce změnit poměry v českém fotbalu. Podle internacionála a Šmicerova tchána Ladislava Vízka může tato akce očistit český fotbal. Prohlásil to v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Zároveň však doplnil, že „bafuňáři“ a korupční jednání z fotbalu nikdy úplně nezmizí.

Berbr je pryč, uzdravme prostředí. Šmicer a další začínají fotbalovou revoluci

13. listopadu 2020 12:19

Poté, co byl v souvislosti s korupční kauzou zatčen bývalý místopředseda Fotbalové asociace České republiky (FAČR) Roman Berbr, se začalo nahlas mluvit o tom, že tuzemský fotbal potřebuje očistit. K tomu má dopomoct nová iniciativa Fotbalová revoluce neboli Fevoluce, za kterou stojí někdejší výteční hráči v čele s Vladimírem Šmicerem. „Přál bych si, aby se všichni fotbaloví činovníci pokusili o změnu prostředí, aby nám fotbal dělal radost. Máme jedinečnou příležitost,“ řekl vítěz Ligy mistrů z roku 2005.

Věžák Koller, hezký kluk Berger a šikula Rosický, tak vzpomíná na Čechy Kohler

9. července 2020 15:34

Jürgen Kohler se stal v roce 1990 fotbalovým mistrem světa. Ve čtvrtfinále tehdejšího šampionátu v Itálii odehrál celé utkání proti bývalému Československu, ubránil Tomáše Skuhravého a poté, co Lothar Matthäus proměnil penaltu, Němci nastartovali svůj pochod za zlatými medailemi. Nebylo to však jediné setkání Jürgena Kohlera s československým a následně českým fotbalem.

reklama