CNN Prima News Pavlína Wolfová

Pavlína Wolfová

Výpis příspěvků ke štítku „Pavlína Wolfová“

Falešná videa zaplavují internet. Podvodníci k reklamě zneužili i značku CNN Prima NEWS

Ve světě nejmodernějších technologií je čím dál těžší rozpoznat sofistikovaný podvrh. Řádění podvodníků se nevyhnuli ani zaměstnanci stanice Prima spolu s hosty pozvanými do vysílání. Jejich tváře totiž byly využity k vytvoření takzvaného deep fakeu, tedy videa, které působí velmi autenticky. Podvodníci se tímto způsobem snaží nalákat k nákupu nejrůznějších výrobků nebo k investicím.

Co na to ministr? CNN Prima NEWS nabídne každou středu rozhovor se členy vlády

Co se aktuálně chystá na ministerstvech? Jaké palčivé otázky ministři mají na stole a jaká připravují řešení? Přesně to se dozvíte v novém pořadu CNN Prima NEWS Co na to ministr, který navazuje na obdobný formát Co na to premiér. Ten se vysílá každou první středu v měsíci. V následujících týdnech tak bude zpravodajská multiplatforma přinášet každou středu informačně nabitý rozhovor se členy vlády. Jako první se představí už dnes od 21:00 ministr zemědělství Marek Výborný z KDU-ČSL.

Pokud Fremra jmenují, bude jako chromá kachna. Prezidentská kancelář selhala, míní Dimun

Pokud to tak dopadne, že soudce Robert Fremr bude jmenován ústavním soudcem, upřímně mu jeho situaci závidět nebudu, řekl redaktor České justice Petr Dimun v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Podle něj by se tak stal pouhou „chromou kachnou“ a jeho pozice by byla po deset let znevažována. V debatě Dimun rovněž zkritizoval postup prezidentské kanceláře, která podle něj při výběru selhala. U soudce Roberta Fremra se řeší nové informace o jeho působení v justici před rokem 1989 a především angažovanost v kauze Olšany.

CNN Prima NEWS posiluje vedení. Šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky bude Tomáš Vojáček

Ředitel zpravodajství skupiny Prima Martin Švehlák jmenoval šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky CNN Prima NEWS Tomáše Vojáčka. Ten doposud působil jako šéfeditor vysílání a měl na starost televizní kontinuální zpravodajství a rozvoj hlavních projektů televize, včetně úspěšných volebních speciálů. Jeho zástupci budou zkušení novináři ze současného vedení redakce – Roman Pistorius a Lukáš Seidl. Pozici zástupce ředitele zpravodajství zaujme Tomáš Večeřa, který je od startu CNN Prima NEWS ředitelem sekce on-line.

Vypadala jsem jako stará stanová kůže. Chtělo se mi umřít, říká Wolfová o zákeřné nemoci

Moderátorka Pavlína Wolfová se před šesti lety ocitla na prahu života a smrti. Ve Fakultní nemocnici Bulovka totiž bojovala s klíšťovou encefalitidou, tedy zápalem mozkových blan. Několik týdnů prý o sobě vůbec nevěděla. Nejhorší období však přišlo až poté. „Nemohla jsem chodit a jenom jsem ležela. Chtělo se mi umřít,“ svěřila se Wolfová v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Když umíral, byl to šok. V divadle jsem se styděla, říká Wolfová o dědečkovi Filipovském

Novinářka Pavlína Wolfová bude hostem nedělního premiérového dílu pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. S moderátorkou Radkou Červinkovou probere svou rodinu a zavzpomíná i na svého dědečka, hereckou legendu Františka Filipovského. „Dědeček se do toho uměl fakt opřít. Ježíš, jak já se za něj vždycky v divadle styděla, když mluvil nahlas. A stejně hlasitý byl poté i v tramvaji anebo metru,“ prozradila Wolfová.