reklama
CNN Prima News Pavlína Wolfová

Pavlína Wolfová

Výpis příspěvků ke štítku „Pavlína Wolfová“

Co Čech, to trenér! CNN Prima NEWS spouští speciální vysílání nejen o MS v hokeji

19. května 2021 14:05

Hokejové šampionáty si obvykle nenechává ujít většina národa. CNN Prima NEWS proto pro své diváky přichystala u příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji 2021 vlastní hokejovou talkshow. Ve dny, kdy hraje česká reprezentace, přivítají moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová hosty z řad bývalých hokejových hráčů, manželek hokejistů, ale i fanoušků oblíbeného sportu z řad umělců a dalších veřejně známých osobností.

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

15. ledna 2021 18:56

Ve vládním rezervačním systému k očkování proti covidu byla chyba, které by dokázal zneužít běžný programátor, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS čtyřiadvacetiletý student informačních technologií Filip Šedivý. I když se od pátečního rána mohli hlásit pouze senioři starší 80 let, Šedivý se dokázal prokousat několika kroky se správným zadáním svého věku.

Hajdúch: Česko míří do třetí vlny pandemie, vinu nese špatná komunikace vlády

8. prosince 2020 22:51

Kapacity testů na koronavirus se využívají minimálně zejména kvůli neochotě lidí a špatné vládní komunikaci, řekl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS národní koordinátor pro testování Marián Hajdúch, který po rezignaci na postu koncem prosince končí. Host moderátorky Pavlíny Wolfové si také myslí, že Česko je na začátku třetí vlny pandemie.

Kubek: PES je mrtvý. Blatný ho svým rozhodnutím zabil, už je to jen cár papíru

8. prosince 2020 21:27

Nemůžeme mít systém, který nerespektujeme, řekl o protiepidemickém systému PES prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Při pondělním rozhodnutí vlády, že některá opatření se budou zpřísňovat, ale Česko zůstane ve třetím stupni, si prý Kubek pomyslel, že ministr zdravotnictví Jan Blatný „zabil svého psa“. Při nedodržování opatření je podle něj systém už jen cárem papíru.

Kampaň za miliony obnoví důvěru, tvrdí Havlíčkův úřad. Bábek: Stačí změnit komunikaci

5. prosince 2020 00:01

Kolektivnímu sebevědomí i podnikatelům by měla pomoci plánovaná komunikační kampaň za 60 milionů korun. Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) dospěl k závěru, že vláda nekomunikovala v podzimní krizi dobře a že je co zlepšovat. Jak se taková kampaň dělá? A jak ji vidí ti, jež má oslovit? Hosty pořadu 360° Pavlíny Wolfové byli ředitel odboru komunikace ministerstva průmyslu a obchodu Robin Čumpelík a předseda Podnikatelských odborů Radomil Bábek.

Že nestíháme, je nesmysl. Česká pošta zachrání letošní Vánoce, tvrdí její mluvčí

4. prosince 2020 22:55

Česká pošta zažívá tradičně velký nával před Vánoci. Lidé si navíc letos víc než jindy objednávají balíky s dárky, které následně zaměstnanci pošty doručují, po internetu. Počínání České pošty zákazníci hodnotí vesměs negativně. Množí se komentáře, že před Vánoci nestíhá. Jak je to s kritikou? Zvládá Česká pošta rozvážet zásilky? A jak to bude s propouštěním? Hostem pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS byl tiskový mluvčí České pošty Matyáš Vitík.

Spolumajitel skiareálu: Lyžování je bezpečné. Bez něj čeká horská města devastace

2. prosince 2020 23:14

S příchodem zimy se řeší otázka lyžování. V Česku se zatím čeká, zda budou moci skiareály vůbec otevřít. Je lyžování bezpečnou aktivitou s ohledem na šíření pandemie koronaviru? A jaké by neotevření skiareálů mělo na tyto podniky vliv? Hostem pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS byl spolumajitel Skiareálu Klínovec Petr Zeman.

reklama