CNN Prima News Pavlína Wolfová

Pavlína Wolfová

Výpis příspěvků ke štítku „Pavlína Wolfová“

Moderátoři pořadu 360° Wolfová a Půr: Máme rádi hosty, kteří jdou na komoru

5. května 2022 06:01

Oba jsou známí novináři, v médiích pracují už řadu let. Profesně se ale poprvé setkali až v televizi CNN Prima NEWS. Pavlína Wolfová a Michal Půr moderují diskusní večerní pořad 360°. „Připravujeme se pořád. Od téhle práce se nikdy nemůžete úplně odpojit,“ shodují se v rozhovoru pro časopis CNN Prima NEWS Rok 2, který je právě v prodeji.

Vypadala jsem jako stará stanová kůže. Chtělo se mi umřít, říká Wolfová o zákeřné nemoci

17. dubna 2022 21:30

Moderátorka Pavlína Wolfová se před šesti lety ocitla na prahu života a smrti. Ve Fakultní nemocnici Bulovka totiž bojovala s klíšťovou encefalitidou, tedy zápalem mozkových blan. Několik týdnů prý o sobě vůbec nevěděla. Nejhorší období však přišlo až poté. „Nemohla jsem chodit a jenom jsem ležela. Chtělo se mi umřít,“ svěřila se Wolfová v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Když umíral, byl to šok. V divadle jsem se styděla, říká Wolfová o dědečkovi Filipovském

15. dubna 2022 17:00

Novinářka Pavlína Wolfová bude hostem nedělního premiérového dílu pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. S moderátorkou Radkou Červinkovou probere svou rodinu a zavzpomíná i na svého dědečka, hereckou legendu Františka Filipovského. „Dědeček se do toho uměl fakt opřít. Ježíš, jak já se za něj vždycky v divadle styděla, když mluvil nahlas. A stejně hlasitý byl poté i v tramvaji anebo metru,“ prozradila Wolfová.

Duševně choří lidé a magoři. Chodili za mnou s rakví, sepsul Havlíček hnutí Chcípl pes

17. února 2022 22:46

Bývalý dvojitý ministr a vicepremiér Karel Havlíček (ANO) nešetřil ostrou kritikou hnutí Chcípl pes. Demonstranty této iniciativy označil za duševně choré a magory. V minulosti za ním chodili až k místě bydliště i s rakví a zapalovali mu před domem svíčky, popsal v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Podobným útokům ze strany hnutí Chcípl pes nyní čelí zákonodárci, kteří hlasovali pro novelu pandemického zákona.

Komentátoři: Kvůli covidu se přestává věřit vědě i rozumu. Bude to strašlivý průšvih

12. února 2022 06:04

Lidé jsou po dvou letech v pandemii koronaviru netrpěliví a neumí utlumit emoce. Nemalá část populace přestala věřit vládám, vědeckým poznatkům a zdravému rozumu, s příchodem nové infekce to může znamenat velký problém či rovnou rozklad společnosti, zaznělo v debatě komentátorů v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. „To je větší průšvih než globální oteplování,“ konstatoval šéfkomentátor Deníku Martin Komárek.

Křeček: Sociálně vyloučení si za problémy mohou sami. Nepaušalizujte, reaguje novinářka

10. února 2022 23:32

Veřejný ochránce práv Stanislav Křeček odmítá, že by obviňoval Romy z opakovaného ničení sociálních bytů. V textu, který spustil velkou vlnu kritiky, se podle svých slov o Romech vůbec nezmiňuje. Uvedl to v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Novinářka Jarmila Balážová naopak označila ombudsmanovy výroky za populistické a paušalizující – místo hájení práv podle ní hází všechny do jednoho pytle.

Konec iluzí, omikronem nic nekončí. Příkladem je i smrt zpěvačky Horké, varuje Mounajjed

21. ledna 2022 23:51

Ve vztahu k omikronu se biochemik Zdeněk Hostomský a iniciátor akce Lékaři pomáhají Česku Radek Mounajjed rozcházejí. „Omikron je z hlediska evoluční biologie příležitost, je to šance na konec epidemie,“ prohlásil Hostomský v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Mounajjed mu oponoval. „Dáváme lidem iluzi, že je konec,“ uvedl s odkazem na nedávné úmrtí zpěvačky Hany Horké.

Počet pacientů roste pomaleji, do lockdownu ale stejně vlítneme, soudí Flegr

24. listopadu 2021 23:47

Počet pacientů na jednotkách intenzivní péče podle veřejných statistik roste o něco pomaleji, možná je to známka něčeho příznivého, soudí evoluční biolog a parazitolog Jaroslav Flegr. Stále to ale znamená, že v nemocnicích přibývají vážně nemocní lidé s covidem, země tak nejspíše stejně skončí v lockdownu, dodal v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Epidemiolog Jiří Beran nevěří, že by opatření prezentovaná budoucím premiérem Petrem Fialou (ODS) dokázala zastavit současnou vlnu.

Topolánek: Pokud je někdo na ventilátoru a neočkoval se, může si za to trochu sám

18. listopadu 2021 23:36

Pokud je někdo na ventilátoru a neočkoval se, může si za to trochu sám, řekl bývalý premiér za ODS Mirek Topolánek v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Exministr financí za TOP 09 Miroslav Kalousek by dokonce v rámci koronavirových opatření nebyl proti zavedení povinného očkování proti nemoci COVID-19. Expremiér Jiří Paroubek (ČSSD) by při zhoršení pandemické situace sáhl po přísnějším rakouském modelu restrikcí.

Vašáková: Kéž by byli Češi jako Thajci. Dodržují opatření a neprotestují proti očkování

18. listopadu 2021 22:20

Kdyby Češi dodržovali protikoronavirová opatření tak jako lidé v Thajsku, kde mají ještě přísnější pravidla a méně vakcín, byl by tu ideální svět. Uvedla to náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Koziar Vašáková v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Dodala, že virus nejde jednoduše přeprat a bude tu s námi nadále. S trochou štěstí se situace trošku zlepší v únoru, kdy bude pandemie na ústupu, pokud se ovšem nic nezvrtne.