CNN Prima News Janek Ledecký

Janek Ledecký

Výpis příspěvků ke štítku „Janek Ledecký“

Iniciativ na pomoc Ukrajině existuje řada. Pořád to ale nestačí, říká Bouček

4. března 2022 14:11

Už tuto neděli proběhne v pražském Foru Karlín benefiční Koncert dětem Ukrajiny. Pořádá ho skupina Prima ve spolupráci s Českým červeným křížem a vybrané finanční prostředky poputují do ukrajinských dětských nemocnic. Večerem diváky provede oblíbený moderátor Libor Bouček. Podle jeho slov se můžete těšit na neobvyklé seskupení hostů.

Odměna za zlato z Pekingu vystačí Ledecké na dva měsíce závodění. Koho si v týmu hýčká?

10. února 2022 06:50

Za olympijské zlato dostane Ester Ledecká 2,4 milionu korun, odměny jsou dopředu dané. Za fenomenální třetí zlato může samozřejmě vděčit především sama sobě, ale bez asistence rozsáhlého týmu by se na absolutní vrchol stoupalo jen těžko. Na službách „svých“ mužů tak nijak nešetří. Měsíční náklady na chod týmu se rovnají zhruba polovině odměny za snowboardový triumf v olympijském Pekingu.

Ledecký k Prymulovi: Mám s vámi problém. Doporučujete opatření, přitom na nich vyděláváte

30. listopadu 2021 20:28

Na kamarádství to nevypadá. Hudebník Janek Ledecký se v pořadu Co Čech, to politik! televize CNN Prima NEWS postavil exministrovi zdravotnictví Romanu Prymulovi. Na epidemiologovi mu vadí, že doporučuje opatření jako jsou testy a vakcinace, a přitom na tom zároveň vydělává. Podle Prymuly to ale není pravda. Exministr zdůraznil, že ve střetu zájmů není.