reklama
CNN Prima News Janek Ledecký

Janek Ledecký

Výpis příspěvků ke štítku „Janek Ledecký“

Sledujte ŽIVĚ Co Čech, to politik!: Jak hodnotí kampaně Roman Prymula a Janek Ledecký?

31. srpna 2021 17:10

Podzimní volby do Poslanecké sněmovny se rychle blíží. Jak si jednotlivé politické subjekty stojí v kampaních? A rozumí lidé jejich cílům? V pořadu Co Čech, to politik! se neformálně o politice ze všech stran pobaví hosté Roman Prymula, Jakub Horák, Janek Ledecký a Michal Horáček. Debatu můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Roušky a rozestupy na koncertech nedávají smysl, říká Ledecký. Proč začal psát básně?

11. června 2021 13:49

Zpěvák a skladatel Janek Ledecký doufá, že se v červenci vrátí koncerty zpět do normálu. „Ačkoliv se mohly pořádat už od konce května, lidé nemají chuť sedět na koncertě v rouškách a rozestupech,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Rozpovídal se také o své básnické knížce Verše potrhlé, které mu namluvili herci jako Marek Eben nebo Jakub Prachař.

V Česku se chystá koncert pro tisíc lidí. Ještě v dubnu zazpívá Lounová či Ledecký

12. dubna 2021 19:27

Iniciativa Cesta ze tmy, jejímž cílem je obnovení kulturních představení, plánuje v pražské Lucerně sérii koncertů s diváky. První by se měl konat 23. dubna. Podmínkou účasti publika je, že všichni přítomní absolvují v den koncertu PCR test, jehož cena je zahrnuta ve vstupném, informoval za pořadatele Vítek Rosenbaum. V sérii koncertů zazpívá například Olga Lounová, Janek Ledecký, Václav Neckář, Jaroslav Uhlíř či kapela Jelen.

Ledecký: Život už nebude stejný. Někteří nebudou chtít ani sedět vedle cizích lidí

12. března 2021 14:44

Otec slavné sportovkyně Ester Ledecké, hudebník Janek Ledecký, ve vysílání CNN Prima NEWS přiznal, v čem ho pandemie velmi změnila. „Až krize skončí a začneme zase hrát, budu si vážit každého jednotlivého koncertu. To bude nový zážitek, nikdy jsem nečekal, že to pro mě bude tak důležité,“ přiznal. Nemyslí si ale, že se život vrátí do doby před koronavirem.

Zprávy z regionů představí první speciál: O českých horách s Ledeckým či Sáblíkovou

25. února 2021 13:19

Zprávy z regionů představí první speciál. V pátek 26. února uvede moderátorka Markéta Fialová zvláštní vydání věnované českým horám. Jak se žije v horských regionech během pandemie covidu? Na to se zaměří krajští reportéři v živých vstupech, reportážích i rozhovorech se známými osobnostmi, jako jsou Martina Sáblíková či Eva Samková. Speciál z hor začíná v tradiční čas 17:00 na CNN Prima NEWS.

reklama