Je Vémolova Lela opět těhotná? To nestojí za řeč, řekla a prozradila, co by nikdy neudělala

Lela Ceterová se vyjádřila k fámám o těhotenství

Sotva utichl humbuk kolem svatby Karlose Vémoly, objevila se v médiích další rozbuška. Jeho manželka Lela by měla být ve druhém měsíci těhotenství. Zpráva je to ale prý úplně mylná.

„Je to nesmysl. Těhotná určitě nejsem. To bych pak nemohla pít na svatbě alkohol. To bych těhotná určitě neudělala,“ řekla redakci Showtime Lela. Vzápětí doplnila, že se během veselky nikterak neomezovala.

„Na druhý den mě bolela i hlava,“ doplnila manželka jednoho z nejlepších českých zápasníků MMA. „Takové zprávy nestojí ani za řeč. To si určitě vymýšlí někdo, kdo chce být jen zajímavý,“ dodala.

Zprávy o jejím těhotenství se začaly šířit jen několik dní po jejich svatbě. Své ano si zamilovaný pár řekl ve čtvrtek na molu Občanské plovárny. Veselka to byla opravdu velkolepá. Dorazilo na 300 hostů a nechyběly ani osobnosti českého showbyznysu.

Novomanželé během hostiny poskytli exkluzivní rozhovor deníku Blesk. V něm mimo jiné promluvili o plánech na dalšího potomka. Možná právě to přispělo k šíření poplašných zpráv o jejím těhotenství. „Všechny čtyři děti jsou tady. A na dalším pracujeme,“ prozradil během čtvrtečního večera Vémola.

Slavný zápasník má se svou partnerkou a slovenskou playmate dceru Lili a syna Rockyho. Z předešlého vztahu má syna Karlose juniora a dceru Sky.

Tagy: