reklama
CNN Prima News Lela Ceterová

Lela Ceterová

Výpis příspěvků ke štítku „Lela Ceterová“

Velkolepá show plná lvů letos nebude. Vémola a Ceterová odložili svatbu. Proč?

Šok pro své fanoušky přichystali český MMA zápasník Karlos Vémola se svou snoubenkou Lelou Ceterovou. Chystali svatbu, ale na poslední chvíli ji o rok odložili. Proč? Důvodem je zdravotní stav jak „Terminátora“, tak slovenské playmate. Velkolepá show, jak o svatbě pár často mluví, se tak uskuteční 28. července 2022. Den musel zůstat stejný. Pro oba je totiž velmi důležitý.

Kdybych zrušil zápas, zruším i svatbu, říká Vémola. Marpo? Mě disco zápasník nezmlátí

Slavný český MMA fighter Karlos Vémola se nyní nachází ve skutečně perném období. Jeho partnera Lela je těhotná, v červenci si ji vezme, ještě předtím absolvuje titulový souboj, pak ho čeká exhibiční boxerská show s rapperem Marpem. „Největší money fight, který tu kdy byl. Žádný zápasník na česko-slovenské půdě předtím nedostal tolik peněz za zápas,“ řekl „Terminátor“ v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Nikdy nemám plán B, říká Vémola. Vzpomíná, jak po něm v Londýně stříleli brokovnicí

V tuzemském MMA není častěji skloňovaného zápasníka. Karlos „Terminátor“ Vémola je některými fanoušky hluboce uznáván a milován, jinými nenáviděn. V oktagonu byl pět let neporažen, než ho v listopadu 2019 knokautoval Attila Végh. „Nikdy se s tímto nevyrovnám,“ řekl mimo jiné v pořadu Interview na CNN Prima NEWS první Čech, který okusil slavnou organizaci UFC.

reklama