CNN Prima News těhotenství

těhotenství

Výpis příspěvků ke štítku „těhotenství“

Britney Spears je zpět. Sdílela podivné video a rozvířila spekulace o dalším těhotenství

23. listopadu 2022 20:04

Jen několik dní poté, co se v médiích objevily spekulace, že Britney Spears zmizela a nevědí o ní ani její nejbližší, se popová hvězda opět ozvala. Na klidu ale svým fanouškům rozhodně nepřidala. Na sociálních sítích zveřejnila video, na kterém se ukázala v nepadnoucí noční košili a podivně se nakrucovala. Její zakulacené bříško navíc rozvířilo spekulace, zda zpěvačka není opět těhotná.

Dojatá Perkausová se rozloučila s diváky. Šebrle jí poděkoval za krásné, ale i perné chvíle

11. listopadu 2022 20:27

O dojemné chvíle se ve vysílání Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS v pátek 11. listopadu postaral Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová. Moderátorka se totiž na čas loučí s televizními diváky, neboť ji čeká nová životní role. Od svého kolegy dostala nastávající maminka krásný pugét květin, nechyběla ani slova díků. Dojatá Perkausová následně divákům slíbila, že se brzy na obrazovky vrátí.

Perkausová v pátek opustí Šebrleho. Nechci porodit v přímém přenosu, směje se moderátorka

9. listopadu 2022 14:49

Po čtyřech letech, během kterých přinášela divákům Primy a CNN Prima NEWS večerní zprávy, se Eva Hecko Perkausová s moderováním nejsledovanější primácké zpravodajské relace minimálně na čas loučí. Čekají ji mateřské povinnosti. Prozatím naposledy divákům přinese Hlavní zprávy už tento pátek v 18.55 hod. Jak dlouho ji diváci neuvidí? A co bude s jejím moderátorským kolegou Romanem Šebrlem?

Tříletý Tomášek trpí atypickým autismem. Doprava MHD je pro něj peklo, sám si vyrazil zuby

7. listopadu 2022 09:46

Samotné těhotenství s Tomáškem bylo pro jeho maminku Janu velmi náročné. Po děsivých diagnózách, kdy měli lékaři podezření na Downův či Edwardsův syndrom, přišel předčasný porod. I přes nelehký start do života se chlapeček začal učit základním dovednostem. Vše ale změnil rok 2022. Tomášek trpí atypickým autismem, ADHD a psychomotorickou retardací. Nejnáročnější je cestování v MHD, proto maminka prosí o pomoc veřejnost.

Kusy ruské rakety zabily i těhotnou ženu v Dnipru. Odplata bude spravedlivá, zuří Zelenskyj

26. října 2022 05:26
Aktualizováno

Ukrajinské město Dnipro v úterý večer zasáhly úlomky z ruské rakety, které dopadly na čerpací stanici. Zemřela při tom těhotná žena a pracovník myčky. Podle internetového portálu Ukrajinska pravda o tom informovaly ukrajinské úřady. Gubernátor Dněpropetrovské oblasti později upřesnil, že zásah ruské rakety si vyžádal dva mrtvé a čtyři zraněné, z nichž tři jsou ve vážném stavu.