CNN Prima News Jeff Bezos

Jeff Bezos

Výpis příspěvků ke štítku „Jeff Bezos“

Nejbohatším Čechem zůstává Kellnerová. Babiš propadl, skokanem roku se stal zbrojař Strnad

Aktualizováno

Mezi dolarové miliardáře se letos opět dostalo 11 Čechů, z nichž nejbohatší je nadále dědička investiční skupiny PPF Renáta Kellnerová s majetkem 18 miliard dolarů (asi 421 miliard korun). Skokanem roku se stal zbrojař Michal Strnad, který se ve světovém žebříčku meziročně posunul nahoru o stovky příček a s majetkem 4,4 miliardy dolarů (103 miliard korun) je mezi Čechy na šestém místě. Naopak Andrej Babiš o stovky příček klesl, uvedl v úterý časopis Forbes, který mezinárodní žebříček sestavuje. Nejbohatším člověkem na světě zůstal i letos majitel podniku LVMH Bernard Arnault.

Luxusní sídlo hvězdy NFL za 400 milionů: Brady bydlí hned vedle Ivanky Trumpové či Bezose

Bývalý hráč amerického fotbalu Tom Brady se na sociální síti pochlubil fotografií ze svého honosného sídla v Miami za 17 milionů dolarů (v přepočtu téměř 400 milionů korun). Rezidence se nachází na ostrově přezdívaném miliardářský bunkr, kde bydlí například Ivanka Trumpová, nemovitost zde má i zakladatel Amazonu Jeff Bezos. Bradyho exmanželka, modelka Gisele Bündchenová, si po rozvodu zakoupila dům hned naproti hvězdě NFL.

Macron čelí kritice. Při debatě o penzijní reformě si pod stolem raději sundal drahé hodinky

Francouzský prezident Emmanuel Macron se ocitl pod palbou kritiky poté, co si při televizním rozhovoru o nepopulární důchodové reformě sundal ze zápěstí hodinky, jejichž cena je odhadována na několik tisíc eur. Podle Macronova týmu to prezident udělal, protože mu hodinky „cinkaly o stůl“. S tím ale nesouhlasí jeho odpůrci, podle nichž hodinky dokazují, že ztratil kontakt s realitou.