reklama
CNN Prima News Jiřina Bohdalová

Jiřina Bohdalová

Výpis příspěvků ke štítku „Jiřina Bohdalová“

Zemanova parta hic. Oceněným se vyčítá lichva, Leninův řád, dotace i sexuální napadení

30. října 2021 05:35

Nechápavé kroucení hlavou, překvapení, ale i vztek. Udělování nejvyšších státních vyznamenání vyvolalo emoce, jména některých oceněných vzbuzují pochybnosti. Ozývá se kritika minulosti kosmonauta Vladimíra Remka, zesnulého podnikatele Petra Kellnera někteří nazývají lichvářem, právníka Pavla Foltána podporovatelem fake news, sportovního manažera Miroslava Černoška podezřelým dotačním šíbrem. Psychiatra Jana Cimického pak zpěvačka Jana Fabiánová pro změnu nařkla ze sexuálního obtěžování.

Zeman oceňuje své nejbližší. Nejvíc přes čáru byli Toman a Čuba, shodli se experti

28. října 2021 23:30

Prezident Miloš Zeman často vyznamenává osoby, které mu jsou blízké, a dělá to častěji než jeho předchůdci Havel a Klaus. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS ke 103. výročí vzniku Československa se na tom shodli historik Jaroslav Šebek a analytik týdeníku Euro Petr Fischer. Oba zároveň připomněli, kterak Zeman udělil medaili Za zásluhy Miroslavu Tomanovi staršímu či Františku Čubovi. Jejich vyznamenání bylo podle expertů už za hranou.

Kompletní seznam vyznamenaných: Zeman ocenil Bohdalovou, Krpálka i zesnulého Kellnera

28. října 2021 20:05

Kancelář prezidenta republiky zveřejnila seznam jmen, která 1. ledna obdrží státní vyznamenání. Mezi oceněnými jsou herečka Jiřina Bohdalová, zesnulý miliardář Petr Kellner, kosmonaut Vladimír Remek, ale i psychiatr Jan Cimický, sportovní manažer Miroslav Černošek, judista Lukáš Krpálek a hudební skladatel Karel Vágner. Původním datem pro předání byl jako tradičně 28. říjen, termín se však kvůli hospitalizaci Miloše Zemana o několik měsíců posunul.

Bohdalová dostane od Zemana Řád bílého lva. Kdo další je na seznamu vyznamenaných?

22. října 2021 10:49

Letošní slavnostní předávání státních vyznamenání se zřejmě konat nebude. Už teď je však jasné, kdo by ocenění z rukou Miloše Zemana měl získat. Ostatně i proto, že ceremoniál byl z minulého roku odložen na letošek, a to kvůli covidové situaci. Kromě již jmenovaných by měla už druhé vyznamenání dostat i herečka Jiřina Bohdalová, informaci publikoval deník MF Dnes.

Janeček oslavil 77. narozeniny ve velkém stylu. Dorazili Bohdalová i David

16. září 2021 00:01

Oslava 77. narozenin hudebníka Františka Janečka proběhla ve velkém stylu. Popřát mu do luxusního hotelu na Smíchově přišly desítky známých osobností a jeho přátel. Nechyběla herečka Jiřina Bohdalová, zpěvák Michal David, hudební producent Karel Vágner ani zpěvák Petr Janda. František Ringo Čech si pak pro něj připravil originální dárek.

Hanka je holka do nepohody. Bohdalová prozradila, co na Zagorové nejvíc obdivuje

28. srpna 2021 10:28

Herečka Jiřina Bohdalová se přátelí se zpěvačkou Hankou Zagorovou už řadu let. Sblížily se na zájezdu do Kanady, který podnikly krátce po revoluci na začátku 90. let. Podle Bohdalové je Hanka multitalentovaný člověk i holka do nepohody. „A v tom se liší od ostatních. Na co sáhne, to jí jde. Je to skoro k závidění,“ přiznává slavná herečka.

Zemřela herečka z Vrchní, prchni! Už je nás jen pět, smutní spolužáci Bohdalová a Hardt

17. srpna 2021 12:22

Slavný ročník z DAMU truchlí. Spolužáci Jiřina Bohdalová, Rudolf Jelínek, Dalimil Klapka, Antonín Hardt a Michaela Bendová přišli o dalšího člena své party. V 88 letech zemřel herečka Ludmila Krajíčková. Nadaná umělkyně s cizokrajným vzhledem si podmanila především divadelní publikum, diváci si jí však mohou pamatovat z filmu Vrchní, prchni!, kde si zahrála s Josefem Abrhámem.

reklama