CNN Prima News Jiřina Bohdalová

Jiřina Bohdalová

Výpis příspěvků ke štítku „Jiřina Bohdalová“

Důležité oznámení Jiřiny Bohdalové: Doufala jsem do poslední chvíle, poslala fanouškům vzkaz

12. ledna 2023 15:54

Vystupování před diváky je pro Jiřinu Bohdalovou celoživotním údělem. Nyní však přišla 91letá herečka se zásadním prohlášením. Kvůli zdravotním problémům na divadelních prknech do konce letošní sezony nevystoupí. „Do poslední chvíle jsem doufala, že představení odehrajeme, ale je poctivé říci, že se v těchto dnech necítím na stoprocentní výkon,“ vzkázala oblíbená česká herečka fanouškům.

Utrpení Jiřiny Bohdalové: Herečka leží v nemocnici se zlomeným obratlem

15. prosince 2022 10:44

Herečku Jiřinu Bohdalovou v posledních týdnech trápí vážné zdravotní problémy. Nejdříve 91letá umělkyně bojovala s chřipkou, pak se přidaly bolesti páteře, a nakonec skončila v Nemocnici na Homolce. Několik dnů se nevědělo, jaká byla přesná příčina její hospitalizace. S novou informací teď vyrukoval deník Blesk. Podle něj má oblíbená česká herečka zlomený obratel.

Producent se ostře navezl do nemocné Bohdalové. Ve výbuchu zlosti zveřejnil i její honorář

26. listopadu 2022 18:22

Ostravský producent Petr Baránek nařkl herečku Jiřinu Bohdalovou z podvodu poté, co zrušila plánovaná představení. Domníval se totiž, že hraje v pražském divadle, a proto médiím rozeslal e-mail, ve kterém si na herečku stěžoval. Bohdalová byla ale tou dobou na kapačkách a po eskalaci kauzy oznámila, že s tímto producentem již nehodlá spolupracovat.

Měla jsem pocit, že tu budeš navždycky, vzpomínala Bohdalová na pohřbu Oplustila

31. října 2022 16:28

V pondělí se ve Velké obřadní síni v krematoriu v pražských Strašnicích konal pohřeb televizního a rozhlasového scenáristy a dramatika Gustava Oplustila. Naposledy rozloučit se s ním přišlo i několik známých osobností. Mezi nimi byli například herci Jan Přeučil či Jaroslav Satoranský nebo herečka Jiřina Bohdalová, která zavzpomínala na jejich dlouholetou spolupráci.