CNN Prima News Kanye West

Kanye West

Výpis příspěvků ke štítku „Kanye West“

Hvězdná plejáda na Super Bowlu. Zápas si nenechal ujít princ Harry, West ani „The Rock“

14. února 2022 14:52

Slavný Super Bowl – finále play off v americkém fotbale, do něhož letos pronikli hráči Los Angeles Rams a Cincinnati Bengals – spolu se 70 tisíci diváky na stadionu sledovala celá řada celebrit. Na tribuně nechyběli princ Harry s princeznou Eugenií, zpěváci The Weekend, Usher, Kanye West či Justin Bieber nebo legendární baketbalista LeBron James.

Za dopravní nehodu odsoudili řidiče na 110 let. Guvernér po nátlaku modelky trest snížil

1. ledna 2022 10:09

Coloradský guvernér Jared Polis výrazně zmírnil trest pro řidiče kamionu, který při dopravní nehodě zabil čtyři lidi. Soud původně poslal 26letého Rogela Aguilera-Mederose do vězení na 110 let. Rozsudek ale vzbudil řadu nesouhlasných reakcí. Proti výši trestu vystoupila i řada celebrit včetně modelky Kim Kardashianové. Aguilera-Mederos tak nakonec stráví za mřížemi deset let, informoval web Daily Mail.

Americké volby nebyly jen o Trumpovi s Bidenem. Do hry promluvil i Kanye West

2. prosince 2020 15:46

Americké prezidentské volby proběhly již před měsícem, ale stále jim není konec. Úřadující prezident Donald Trump totiž pořád odmítá uznat porážku a tvrdí, že jeho demokratický oponent Joe Biden zvítězil jen díky podvodům. Tito dva politici ovšem nebyli jedinými kandidáty. Celkem jich v letošních volbách bylo 11, mezi nimi například známý rapper Kanye West či libertariánka Jo Jorgensenová, která podle mnohých zapříčinila Trumpovu prohru v některých klíčových státech.

10 nejbohatších celebrit: Vede Kylie Jenner, ostatní příčky ovládli sportovci

5. června 2020 21:17

Nejvíce vydělávající „veřejnou“ celebritou za posledních dvanáct měsíců nebyl ani jeden z trojlístku hvězdných fotbalistů Messi, Neymar, Ronaldo, ani tenisový gentleman Roger Federer, či basketbalová superstar LeBron James. V přepočtu přes 14 miliard korun vydělala jediná žena v žebříčku. Ovšem vítězka. Kylie Jenner, americká modelka, návrhářka, podnikatelka a hvězda, kterou proslavila reality show Keeping Up with the Kardashians.