CNN Prima News Kanye West

Kanye West

Výpis příspěvků ke štítku „Kanye West“

Naprostá neúcta, ať je vyhostí, hřímají Italové. „Nahá“ manželka Kanya Westa je pobuřuje

Od začátku srpna se Italům naskytuje pohled, který by si mnozí rádi odpustili. Řeč je o údajné druhé manželce rappera Kanya Westa – australské architektce Biance Censoriové, která se po silně konzervativní a katolické zemi prochází v outfitech, které nenechávají mnoho prostoru pro představivost. Kvůli průhledným oděvům, které odhalují její bujné poprsí i spodní prádlo, někteří Italové požadují vyhoštění páru či minimálně pokutu za obnažování na veřejnosti.

Za dopravní nehodu odsoudili řidiče na 110 let. Guvernér po nátlaku modelky trest snížil

Coloradský guvernér Jared Polis výrazně zmírnil trest pro řidiče kamionu, který při dopravní nehodě zabil čtyři lidi. Soud původně poslal 26letého Rogela Aguilera-Mederose do vězení na 110 let. Rozsudek ale vzbudil řadu nesouhlasných reakcí. Proti výši trestu vystoupila i řada celebrit včetně modelky Kim Kardashianové. Aguilera-Mederos tak nakonec stráví za mřížemi deset let, informoval web Daily Mail.

Americké volby nebyly jen o Trumpovi s Bidenem. Do hry promluvil i Kanye West

Americké prezidentské volby proběhly již před měsícem, ale stále jim není konec. Úřadující prezident Donald Trump totiž pořád odmítá uznat porážku a tvrdí, že jeho demokratický oponent Joe Biden zvítězil jen díky podvodům. Tito dva politici ovšem nebyli jedinými kandidáty. Celkem jich v letošních volbách bylo 11, mezi nimi například známý rapper Kanye West či libertariánka Jo Jorgensenová, která podle mnohých zapříčinila Trumpovu prohru v některých klíčových státech.