reklama
CNN Prima News kardinál

kardinál

Výpis příspěvků ke štítku „kardinál“

Večírek u kardinála Duky: Policie vyšetřuje nelegální párty na střeše arcibiskupství

29. dubna 2021 22:24

Policie prověřuje večírek, který se konal v úterý na střeše Arcibiskupského paláce na pražském Hradčanském náměstí. Upozornil na něj Blesk. Akce se účastnil například majitel společnosti Pražské Benátky Zdeněk Bergman, vedoucí sekretariátu kardinála Dominika Duky Vojtěch Mátl či vedoucí Útvaru pro ochranu prezidenta ČR Martin Baláž.

Duka: Netvrdím, že tu Číňani házeli biologické zbraně. Opatření trvají příliš dlouho

30. března 2021 20:23

Podle kardinála a arcibiskupa pražského Dominika Duky trvají současná opatření příliš dlouho. Uvedl to v pořadu Interview na CNN Prima NEWS. Podle Duky si musíme přiznat, že období, v němž budou platit různá omezení, je dlouhodobé. „Vyčítáme vládě i médiím, že se příliš věnují číslům a někteří lidé jsou úzkostliví a bojí se. A to není správně. Stres a strach nás zbavují imunity,“ podotkl Duka.

Duka: Koronavirus je čínská biologická zbraň. Vojáci o tom vědí, ale nic neřeknou

16. února 2021 11:04

Koronavirus je čínská biologická zbraň, prohlásil český kardinál Dominik Duka. Uvedl to během kázání, které pronesl na začátku února, video z něj se ale začalo šířit až nyní. Duka ještě dodal, že původ koronaviru znají všichni vojenští specialisté – jen to buď nechtějí, nebo nemohou říci. Proti výroku se ohradil například imunolog Václav Hořejší, který se jako katolík za výroky kardinála stydí a jemuž přijdou skandální.

reklama