reklama
CNN Prima News Karviná

Karviná

Výpis příspěvků ke štítku „Karviná“

Milenku jsem uškrtil při sexu a zakopal u Karviné, přiznal se muž. Nechtěl jí dát peníze

11. října 2021 19:44

V pondělí začal Krajský soud v Ostravě opět projednávat případ uškrcené ženy, která byla minulý rok nalezena zakopaná v lese nedaleko Karviné. Obžalovaný Lubomír Gavenda usedl na lavici a k činu se přiznal. Dle jeho slov uškrtil ženu v autě během intimního styku kvůli tomu, aby jí nemusel vracet peníze. Do dluhů se dostal kvůli své závislosti na sportovním sázení.

Zákrok policie při odebrání miminka v Karviné se vyšetřuje. Na zemi skončila i matka

8. září 2021 17:47

Postup policistů při odebírání dítěte rodičům v Karviné už prošetřuje vnitřní inspekce moravskoslezské policie. Od matky si vyžádala videa zachycující velmi tvrdý zákrok. Na záběrech je vidět, jak několik policistů povalilo na zem otce miminka a použilo na něj paralyzér. Na zemi a s pouty na rukou skončila i matka dítěte.

Matka popsala dramatické odebrání dítěte: Vyrvali ho z kočárku, na otce použili paralyzér

3. září 2021 18:46

Obrovské emoce vyvolaly na sociálních sítích záběry zákroku policistů v Karviné. Přivolaly si je sociální pracovnice, které chtěly místním rodičům odebrat teprve týden staré dítě. Ženu po císařském řezu policisté povalili na zem a spoutali. Stejně zakročili i v případě jejího partnera, kterého ještě navíc znehybnili paralyzérem. Ženě už dříve odebrali i starší děti.

Okraj Karviné připomíná smetiště. Policie chce pochytat hříšníky, nakoupila fotopasti

29. června 2021 09:06

Některé okrajové části Karviné víc než místo k životu připomínají smetiště. Lidé a zřejmě i různé stavební firmy tam odhazují všechno, co se jim nehodí. Strážníci si proto pořídili fotopasti a hodlají být nekompromisní. Fotky hříšníků i s totožností budou okamžitě předávat úředníkům, kteří jim udělí pokuty.

Mladíci svázali a unesli dívku, hlásil policii svědek v Karviné. Vše bylo jinak

21. května 2021 12:14

Karvinští policisté se zabývají případem fingovaného únosu. V květnu jim svědek na tísňovou linku oznámil, že na hustě obydleném sídlišti viděl únos dívky, kterou napadla pětice maskovaných mladíků a odvezla ji autem. Policisté zahájili pátrání, ale nakonec zjistili, že šlo o sehraný únos. Měl být adrenalinovým zážitkem pro dívku, která slavila narozeniny. Informovala o tom policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

reklama