reklama

kemp

Výpis příspěvků ke štítku „kemp“

Měli hlídat vnuka, ale opili se. Pokálená babička spala v křoví, dítě skončilo v Klokánku

27. července 2021 13:42

K šokujícímu případu vyjela policejní hlídka do kempu v Pasohlávkách v okrese Brno-venkov. Prarodiče se rozhodli hlídání dvouletého vnoučka zpestřit alkoholem. Celá situace se jim ale vymkla z rukou. Babička ve výsledku ležela pokálená ve křoví a skončila na záchytce. Dědeček se z kocoviny vyspal v kempu. Chlapečka převezli do Klokánku.

Doučovací kempy budou zdarma. Pro děti zajistíme až sto tisíc míst, slibuje Plaga

1. června 2021 08:20

Ministerstvo školství podpoří všechny žadatele o dotace na letní doučovací kempy. „S ministryní financí Alenou Schillerovou jsme vyjednali navýšení na 270 milionů korun,“ uvedl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS ministr školství Robert Plaga (za ANO). „Mohu říci, že až 100 tisíc dětí se bude moci bezplatně zúčastnit letních kempů,“ dodal.

Protáhnout školní rok? Děti makají, jako by žádný covid nebyl, shodli se politici

14. května 2021 07:29

Za měsíc a půl dětem končí školní rok, mnozí rodiče by si však přáli, aby se prodloužil i do letních měsíců. Politici však upozorňují na to, že děti neměly žádné kompenzace a učitelé jsou vyčerpaní. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové se na tom shodli poslanec Patrik Nacher (za ANO) a místopředseda sněmovního výboru pro vědu a vzdělání Lukáš Bartoň (Piráti).

reklama