reklama

kino

Výpis příspěvků ke štítku „kino“

Nová komedie Matky baví nejen matky, tvrdí producentka. Proč stojí za to film vidět?

Do kin zamířila nová česká komedie Matky se Sandrou Novákovou, Gabrielou Marcinkovou, Jakubem Prachařem, Petrou Hřebíčkovou nebo Jiřím Langmajerem. „Když jsem si přečetla scénář, rozbrečela jsem se a řekla si, že tohle zažil někdo stejně jako já a musíme to udělat,“ řekla CNN Prima NEWS producentka filmu Monika Schwarz. Snímkem debutuje režisér Vojtěch Moravec.

Reportáž z Polska: Rozvolněná země slaví Valentýna v kinech, hotelech i mezi palmami

Polsko o víkendu masivně rozvolnilo. Otevřely se sjezdovky, kina, hotely i bazény. „Vláda už musela někde povolit šrouby, protože ze všech stran čelí protestům. Demonstrují ženy, bojuje se za svobodný tisk, ve společnosti je stále větší napětí,“ říká 29letý Sebastian Kocharski z dvousettisícových Gliwic. S přítelkyní se právě prochází znovu otevřenými palmovými skleníky.

Divadla, kina a koncerty pro očkované či testované? Neotevřeme, vzkazují pořadatelé

Při čtvrtém stupni systému PES by lidé s negativním testem či po očkování mohli chodit na koncerty, do divadla či do kina. Slíbili to vládní činitelé, pořadatelé však mírní nadšení. Upozorňují, že se jim ve většině případů nevyplatí za takových podmínek otevírat nebo cokoliv pořádat. Nízké počty návštěvníků by totiž nedokázaly zaplatit náklady.

reklama