reklama

kino

Výpis příspěvků ke štítku „kino“

První rande se změnilo v horor. Slavného influencera zabili i s dívkou v kině

1. srpna 2021 13:52

Už v 19 letech byl hvězdou sociální sítě TikTok. Pro statisíce lidí je tak nečekaná smrt Anthonyho Barajase tragédií. Mladíka postřelili, když byl na prvním rande s 18letou Rylee Goodrichovou, kterou vzal do kina na hororový film Očista navždy. Dívka následkům střelného poranění hlavy podlehla na místě, Barajas v nemocnici pět dní bojoval o život. Ani jeho zranění však nebyla slučitelná se životem.

Bond ohlásil už třetí termín premiéry. Nový film s agentem 007 má jít do kin v říjnu

28. července 2021 20:17

Jako by to bylo včera. Krátce před Vánoci 2019, v osmnáctém patře hotelu Standard Line na Manhattanu, si tvůrci a producenti bondovek a pochopitelně hlavní protagonista Daniel Craig před zraky novinářů natěšeně připíjeli šampaňským značky Bollinger (které se rozlévá i ve filmu) na blížící se premiéru nového filmu No Time to Die.

Nová komedie Matky baví nejen matky, tvrdí producentka. Proč stojí za to film vidět?

28. června 2021 12:26

Do kin zamířila nová česká komedie Matky se Sandrou Novákovou, Gabrielou Marcinkovou, Jakubem Prachařem, Petrou Hřebíčkovou nebo Jiřím Langmajerem. „Když jsem si přečetla scénář, rozbrečela jsem se a řekla si, že tohle zažil někdo stejně jako já a musíme to udělat,“ řekla CNN Prima NEWS producentka filmu Monika Schwarz. Snímkem debutuje režisér Vojtěch Moravec.

reklama