kino

Výpis příspěvků ke štítku „kino“

Vyhrajte se Showtimem exkluzivní balíček k novému animovanému filmu Přání

V kinech právě běží dlouho očekávaný animovaný film společnosti Disney s názvem Přání. A my pro vás máme soutěž o 3 filmové balíčky. Každý balíček obsahuje knížku, omalovánky, pexeso, stavebnici LEGO a 4 lístky do kina. Líbila by se vám tato výhra? Odpovězte nám na soutěžní otázku uvedenou níže a třeba se štěstí usměje právě na vás. Držíme vám palce!

Nechodíme do kina a nepoužíváme hromadnou dopravu. Francouzům nahánějí strach štěnice

Jsou všude a Francouzům pijí krev. Řeč je o štěnicích, malém cizopasníkovi, který teď zaplavuje nejen tamní byty, ale i školy a veřejnou dopravu. Situace je tak vážná, že politici volají po řešení na úrovni vlády a ministr dopravy svolává setkání s dopravci. Média nešetří silnými slovy jako psychóza, invaze nebo totální válka, uvedla ve svém vysílání televize CNN Prima NEWS.

Chcete mít kino ve svém obýváku? Žádný problém s projektorem XGIMI HORIZON Ultra

Nenápadná „elektronika v retro designu“, která přemění obývák v domácí kino. Tak by se dal popsat nový projektor HORIZON Ultra od čínského výrobce XGIMI. Ten překvapí nejen kvalitou obrazu, ale také svými funkcemi. Šikovné zařízení se systémem Android TV totiž spojuje výhody LED i laserových projektorů a zároveň eliminuje jejich hlavní nedostatky. Díky tomu si mohou milovníci filmů užít 4K obraz s jasnou kresbou laseru a plnou barevnou škálou, jakou nabízejí nejlepší LED projektory. Pozadu nezůstává ani zvuková výbava, bohatá konektivita či herní režim.

Paramount MAX kino letos praskalo ve švech. Filmy přilákaly téměř 10 000 diváků

Pohodová atmosféra, unikátní prostředí a především filmové novinky i oblíbené evergreeny přitáhly na promítání letošního Paramount MAX kina téměř 10 000 diváků. V rámci deseti čtvrtečních večerů pro ně bylo na střeše Centra Černý Most připraveno promítání celkem deseti filmů, zahájení i ukončení letošního ročníku pak provázel speciální program pro děti a nechyběla ani vystoupení stand-up komiků z oblíbeného pořadu Comedy Club. Za sedmým ročníkem letního kina stály opět kanály Paramount Network a Prima MAX. Pořádání se ujala primácká agentura SOLOOTIONS.

Kazmův premiérový trhák přepsal v Česku tabulky návštěvnosti. Porazil i Anděla Páně 2

Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie se stal zdaleka nejúspěšnějším českým filmem v divácké návštěvnosti během premiérového víkendu při uvedení do kin a současně druhým nejúspěšnějším filmem během prvního víkendu v kinech v Česku všech dob. Sám Kazma také poprvé oficiálně zveřejnil detaily hry, jejíž je film součástí. A pozorný divák tak může soutěžit o 22 milionů korun.

Polívkovo divadlo a kino v Brně končí. Sály nejsou bezpečné, objekt má špatnou statiku

Brněnské Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala musejí ukončit působení v dosavadním sídle. Statici našli další závady, sály nelze bezpečně využívat, oznámilo vedení města v tiskové zprávě. Dosud provozovatelé divadla i kina počítali s tím, že se na podzimní měsíce alespoň dočasně do sálů vrátí. Vyjádření obou institucí se zjišťuje.