CNN Prima News Komerční sdělení

Komerční sdělení

Výpis příspěvků ke štítku „Komerční sdělení“

Whitney Houston Tribute "The Greatest Love of All" - Pop star Belinda Davids po dvou vyprodaných show v Praze přidává další koncerty v Praze a Brně!

V patek 15.3. v pražském Divadle Hybernia a v sobotu 16.3.2024 v brněnském BOBYHALL rozezní dlouho očekávaná show "The Greatest Love of All”, jenž vzdává hold světové hudební star Whitney Houston s popovou divou Belindou Davids v hlavní roli. Pro velký zájem se však přidává další představení v Brně. Na co se můžete na jaře těšit, a proč by vás tato akce neměla minout?

Gabriela Teissing: Co musí pochopit česká žena, když se pracovně vydá na Blízký východ

Gabriela Teissing má za sebou náročný rok plný obrovských výzev. Loni se stala šéfkou české společnosti Creative Dock, která se po expanzi do německy mluvících zemí v Evropě rozhodla expandovat do regionu Blízkého východu, do zemí jako je Katar, UAE nebo Saúdská Arábie. Právě poslední ze zmíněných je nejvíce tradiční, tudíž kulturní rozdíly jsou největší. Proto se Gabriela rozhodla vyprávět, jaké to je, když blondýnka z Prahy vyjednává byznys, uzavírá smlouvy, zodpovídá za dodanou práci a rozvíjí vztahy v zemích, kde CEO žena není na denním pořádku.

Do Česka se vracejí unikátní obrazy. Rittsteinova výstava Nohy na stole láká osobitým stylem

Téma: Komerční sdělení

Velkou barevnost, vesnické motivy s erotikou i panelákové prostředí – to vše najdete na výstavě jednoho z nejvýraznějších tuzemských malířů současnosti, Michaela Rittsteina. Výstava Nohy na stole v pražském Museu Kampa, která potrvá do 10. března, se zaměřuje na jeho stěžejní práce ze soukromých sbírek i nejnovější tvorbu. Některé obrazy se do Česka vracejí po desetiletích ze zahraničních kolekcí.

Vyhrajte balíček pro 2 osoby na dvě noci s polopenzí v pokoji Deluxe v hotelu Aphrodite Palace

Showtime si pro vás společně s partnerem Spa Aphrodite Rajecké Teplice připravili soutěž v podobě odpočinku ve světoznámých slovenských lázních. Vyhrávat můžete balíček pro 2 osoby na dvě noci s polopenzí v pokoji Deluxe v hotelu Aphrodite Palace. Součástí pobytu jsou vstupy do všech termálních bazénů, saunového světa a Natural Spa. Stačí mít štěstí, ale především správně odpovědět na soutěžní otázku níže!

Velká soutěž o slevový poukaz na nákup dovolené od Invia.cz v hodnotě 10 000 Kč

Taková soutěž tady dlouho nebyla! Co byste řekli na slevový voucher v hodnotě 10 000 Kč pro nákup vaší letní dovolené na Invia.cz? Líbí se vám tato nabídka? Tak s námi a Invia.cz pojďte soutěžit! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstíčka. Každopádně, tohle není všechno, co vám náš partner soutěže nabízí. Můžete jít také přímo na jejich webové stránky, kde se dozvíte další možnosti ohledně pokračující soutěže o skvělé a především hodnotné ceny! Trvání soutěže je od 5. do 29. 2.

Gala koncert pro arcibiskupství: Oslava 680 let od povýšení Arcibiskupství pražského

V rámci hudebního projektu oslavujícího 680 let od povýšení Arcibiskupství pražského se 28. dubna 2024 ve Španělském sále Pražského hradu uskuteční Gala koncert pro arcibiskupství. Tento slavnostní večer přináší unikátní interpretaci děl Antonia Caldary a Georga Friedricha Händela. Hlavními hvězdami koncertu jsou sólista Metropolitní opery Adam Plachetka a evropská vycházející hvězda, kontratenor Franko Klisović. Koncert pořádají Hudební festival Znojmo a Český královský institut.