CNN Prima News Komerční sděleni

Komerční sděleni

Výpis příspěvků ke štítku „Komerční sděleni“

Vyhrajte voucher na ubytování ve Falkensteiner Hotel Park Punat

4. června 2023 09:30

Přemýšlíte o tom, kam letos vyrazit na letní dovolenou? Měli bychom pro vás zajímavý tip! Vůně slaného moře a zeleného borového lesa, zvuk vln se zpěvem racků a okouzlující scény malých člunů houpajících se v přístavu. To vše nabízí Falkensteiner Hotel Park Punat s výhledem na Jaderské moře. Říkáte si, že to zní jako vaše vysněná dovolená? Zúčastněte se soutěže, kterou jsme si pro vás připravili s hotely Falkensteiner, a vyhrajte voucher na ubytování na 4 noci v pokoji Family Room Comfort pro 2 dospělé a 2 děti.

Trh s nemovitostmi čeká změna, ceny se zřejmě upraví, říká odborník na reality

4. června 2023 07:30

Covidová pandemie, válka na Ukrajině, světová ekonomická krize. To jsou zásadní události posledních měsíců, které výrazně ovlivňují ekonomiku všech zemí světa. A týkají se i trhu s realitami. Co konkrétně dění ve světě znamená pro obchodování s nemovitostmi v Česku a proč je vhodné vzít si na pomoc při jejich pořizování advokáta? To jsou otázky, na které přináší odpověď advokát a partner společnosti Taylor Wessing ČR Jakub Adam.

Huawei na Ukrajině: Pomáhá udržovat spojení se světem i dodávky energie

2. června 2023 08:43

Ukrajina už déle než rok čelí válce, kterou vyvolal vpád ruského vojska. K co nejúčinnější obraně proti agresorovi potřebuje nejen dostatek vojáků a munice, nezbytnou součástí úspěšné strategie je v současnosti také funkční kritická infrastruktura. V provozu je potřeba i v těch nejvypjatějších momentech udržet signál mobilních operátorů i internetové spojení se světem. Právě s tím Ukrajině pomáhá společnost Huawei, která se na tamním rozvoji digitalizace podílí už 18 let.

Vyhrajte se Showtimem balíček k filmové novince Spider-Man: Napříč paralelními světy

31. května 2023 19:55

Pokračování oscarového Spidermana vtrhne zítra do českých kin. Ve snímku Spider-Man: Napříč paralelními světy se Miles Morales znovu setkává s Gwen Stacyovou a vydávají se na zběsilou jízdu Mnohovesmírem. A vy můžete být u toho. Máme pro vás soutěž o balíčky se vstupenkami do kina, porcí popcornu a třeba slunečními brýlemi, tričkem a taštičkou Spiderman. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu toho štěstí.

Fotovoltaika za korunu? Brněnská firma MOBIS mění pravidla hry

Téma: Komerční sdělení
31. května 2023 12:00

Fotovoltaika se vzhledem k růstu cen energií během posledního roku dostala do hledáčku mnoha Čechů. Nárůst poptávky ale výrazně ovlivnil dobu dodání a především uvedení fotovoltaických elektráren do provozu. Není výjimkou, když na jejich spuštění noví majitelé čekají i rok po zaplacení. S novým přístupem přišla společnost MOBIS, která při uzavření smlouvy od zákazníků inkasuje pouhou korunu. Zálohu za materiál zaplatí až v den instalace.

Soutěžte o 6 tajemných panenek Shadow High Color Shine

28. května 2023 19:55

Pomalu, ale jistě se nám blíží Den dětí. Abyste mohli obdarovat své ratolesti, připravil si pro vás Showtime spolu s MGA Entertainment soutěž. Šest z vás může vyhrát tajemnou panenku Shadow High Color Shine, jež má jedinečný styl, dva outfity a mnoho módních doplňků. Pokud byste chtěli panenku vyhrát právě vy, stačí odpovědět na soutěžní otázku níže. Hodně štěstí!