CNN Prima News vojenský konvoj

vojenský konvoj

Výpis příspěvků ke štítku „vojenský konvoj“

Záběry drsného úderu ukrajinského konvoje. Tank zmasakroval úkryt okupantů

31. května 2023 06:48

Ukrajinská 102. brigáda územní obrany se na sociálních sítích pochlubila úspěšným úderem na ruské jednotky v Záporožské oblasti. O protiútok se postaral ukrajinský konvoj, který vedla posádka jednoho z tanků. Na videu je vidět zdrcující úder na zákopovou síť okupantů. Ruští vojáci, kteří přežili, uprchli pryč po lesní cestě. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je složité nezávisle ověřit.

Brutální záběry: Ukrajinci rozdrtili ruský konvoj. Věže tanků létaly vysoko do vzduchu

3. dubna 2023 05:43

Ukrajinská 36. brigáda námořní pěchoty provedla na východě země úspěšný úder proti ruskému konvoji tanků a další těžké technice. Využila k tomu protitankové raketomety včetně obávaných amerických Javelinů. Podle analytiků došlo k demolici minimálně tří tanků a jednoho bojového vozidla pěchoty BMP. Konkrétní okolnosti záběrů, které ukrajinští mariňáci zveřejnili, je však v době válečného konfliktu složité nezávisle ověřit.

Záběry z bojů: „Tváří v tvář“ s nepřítelem. Ukrajinské tanky rozdrtily konvoj okupantů

4. března 2023 13:23

Ukrajinská 53. mechanizovaná brigáda zveřejnila video, které ukazuje přímý střet této vojenské skupiny s konvojem ruské těžké techniky v Doněcké oblasti. Posádky dvou ukrajinských tanků očividně kolonu okupantů zaskočily, když z ničeho nic začaly nemilosrdně pálit. Úder měl pro ruské obrněnce fatální následky. Okolnosti záběrů je v době válečného konfliktu složité nezávisle ověřit.

Brutální záběry: Ukrajinci rozdrtili konvoj Rusů. Prchající okupant pocítil „ohnivý pozdrav“

8. února 2023 13:35

Rusové nadále pokračují v masivních útocích na Donbase. Ukrajinci ale podle všeho většinu těchto úderů odrážejí. Katastrofou měl pro okupanty skončit například pondělní útok ve směru na doněcký Vuhledar. Ukrajincům se kromě jiného povedlo rozdrtit konvoj ruské těžké techniky, což dokládají velmi brutální záběry, které se šíří po sociálních sítích. Video zachycuje i ruského vojáka, který začal zaživa hořet. Okolnosti záběrů je v době válečného konfliktu nemožné nezávisle ověřit.

Záběry drtivého útoku: Ukrajinci zničili ruský konvoj. Využili houfnice i raketomety

26. ledna 2023 19:25

Ukrajinská armáda se na Donbase pochlubila dalším úspěšným úderem na ruské okupanty. Pomocí dělostřelectva i protitankových raketometů se ukrajinským vojákům povedlo zdemolovat ruský konvoj těžké techniky. Na sociálních sítích se objevily nové záběry, které střet v Doněcké oblasti dokumentují. Zprávy z místa bojů ale nelze ve válečném konfliktu nezávisle ověřit.

Záběry z bojů: HIMARS má další zářez. Ukrajinci rozprášili ruský konvoj u Luhansku

21. října 2022 05:56

Ukrajinská armáda se pochlubila dalším úspěšným dělostřeleckým úderem. Tentokrát se jí pomocí obávaných amerických raketometů HIMARS povedlo zničit ruský zásobovací konvoj, který se pohyboval na západním okraji Luhanské oblasti. Záběry z útoku, jejichž pravost je v době válečného konfliktu složité nezávisle ověřit, kolují po sociálních sítích.

Chlapec svým malým dronem odhalil velký ruský konvoj. Dělostřelci okupanty rozstříleli

9. června 2022 06:04

Ukrajinci během březnové bitvy o Kyjev využili všechny možné prostředky, aby se ruskému agresorovi ubránili. S jedním z nezvyklých příběhů nyní přišel web Global News. Podle něj 15letý chlapec Andrij Pokrasa pomocí svého malého průzkumného dronu odhalil pozice ruského konvoje, který mířil na hlavní město. Informace Andrij předal ukrajinské armádě. Ta díky tomu okupanty zneškodnila. Pravdivost zprávy potvrdil velitel bezpilotního průzkumného oddílu Jurij Kasjanov.