CNN Prima News vojenský konvoj

vojenský konvoj

Výpis příspěvků ke štítku „vojenský konvoj“

Tři výstřely, tři zničené tanky. Ukrajinci ukázali záběry totální likvidace ruského konvoje

Ukrajinská 53. mechanizovaná brigáda provedla drtivý úder na ruský konvoj těžké techniky v Doněcké oblasti. Patnáct minut, jedna posádka tanku, tři výstřely a tři zcela zničené nepřátelské tanky, popsala jej obávaná vojenská skupina na sociálních sítích. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je v průběhu ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Záběry ohnivého pekla a hromady šrotu. Ruský konvoj narazil na tvrdý ukrajinský odpor

Ukrajinská 79. vzdušná výsadková brigáda provedla překvapivý úder na ruský konvoj těžké techniky, který projížděl Doněckou oblastí. Pro některé okupanty měl střet fatální následky. O demolici opuštěných obrněnců včetně tanků či vozidel typu BMP se později postarali operátoři ukrajinských dronů. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je v průběhu ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Mohutná exploze rozmetala ruský tank. Kusy stroje létaly stovky metrů daleko, ukazuje video

Ukrajinský 501. prapor námořní pěchoty provedl další úder na ruskou kolonu těžké techniky v Chersonské oblasti. V důsledku náletu sebevražedného dronu došlo v jednom z tanků k masivní explozi, která stroj doslova roztrhala na kusy. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů i stavu zbytku zmíněného konvoje je v průběhu ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Záběry totální anarchie. Ukrajinci zaskočili početný konvoj, okupanti vzali nohy na ramena

Ukrajinská 31. mechanizovaná brigáda sdílela záznam z drtivého úderu na početný ruský konvoj těžké techniky v minovém poli v Doněcké oblasti. Posádku kolony složené z tanků a dalších obrněných vozidel ukrajinský útok očividně zaskočil. Po vypuknutí dělostřelecké salvy vznikl na poli totální zmatek. Některé stroje Ukrajinci zničili, další vozy ruští vojáci opustili, aby si sami zachránili kůži. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je v průběhu ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Záběry totální decimace: Ukrajinci rozdrtili ruský konvoj. Z Avdijivky je pohřebiště šrotu

Členové ukrajinských speciálních operačních sil (SOF) provedli další drtivý útok na ruskou armádu u Avdijivky. Podařilo se jim zničit podstatnou část konvoje těžké techniky okupantů. Okolí doněckého města se v důsledku masivních ruských ztrát proměňuje v pohřebiště šrotu. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů včetně ukrajinských ztrát je složité nezávisle ověřit.

Záběry ruské katastrofy u Avdijivky. Ukrajinci rozmlátili desítky obrněnců včetně tanků

Rusko ztratilo nejméně 63 obrněnců, aniž se těmto strojům podařilo v boji dosáhnout jakéhokoli hmatatelného výsledku. Takto o debaklu okupantů u doněcké Avdijivky mluví ukrajinská strana. Svá tvrzení dokládá leteckými snímky stránky DeepState i záběry drtivého úderu na ruský konvoj těžké techniky. Bližší okolnosti včetně ukrajinských ztrát je složité nezávisle ověřit.