reklama
CNN Prima News konvoj

konvoj

Výpis příspěvků ke štítku „konvoj“

Konvoj amerických vojáků opět míří přes Česko. Vracejí se ze cvičení NATO v Maďarsku

13. června 2021 22:09

Do České republiky v neděli vjela přes hraniční přechod u Břeclavi krátce před 21:30 první vozidla amerického vojenského konvoje, který se vrací ze cvičení NATO v Maďarsku na svoji základnu v Německu. Kvůli plynulosti dopravy je konvoj opět rozdělen na menší části, které po českých silnicích pojedou asi s hodinovými rozestupy. Další skupiny konvoje přijedou v pondělí a v úterý večer. Celkem se přes Česko přesune asi 600 vojáků s více než 200 vozidly.

Američtí vojáci vyrazili na cvičení NATO. Konvoj bude Českem projíždět celý víkend

22. května 2021 21:04

Počínaje sobotou přes Česko postupně projede na 600 amerických vojáků s téměř dvěma stovkami kusů vojenské techniky. První konvoj dorazil již v osm hodin večer. Přejíždět budou z Německa, cíl cesty mají v Maďarsku. Tam jedou na mezinárodní cvičení NATO. Přímo v Rozvadově, kde vojáci překročili českou hranici, byla i reportérka CNN Prima NEWS.

Puč v přímém přenosu. Žena cvičila aerobik, přímo za ní vojáci obsazovali parlament

2. února 2021 17:24

Sociálními sítěmi se šíří virální video, ve kterém instruktorka aerobiku Khing Hnin Waiová cvičí aerobik na náměstí v Myanmaru (dříve Barma), když se jí za zády prožene konvoj černých vojenských vozidel směrem k budově parlamentu. Je dost možné, že cvičila zrovna ve chvíli, kdy se myanmarská armáda chopila moci pučem.

Armáda: Záložní nemocnice v Letňanech bude do neděle stát. Máme dost personálu i materiál

19. října 2020 09:41

Do pražských Letňan dorazil první armádní konvoj s hlavní částí vybavení pro polní nemocnici. Tvořilo ho 14 vozidel a souprav se 165 tunami materiálu. Mluvčí Armády České republiky Magdalena Dvořáková v Novém dni uvedla pro CNN Prima NEWS, že 25. října v 16 hodin nemocnice bude stát. Armáda má podle ní dost personálu i potřebný materiál.

V Kábulu zaútočili na konvoj afghánského viceprezidenta, ten utrpěl popáleniny

9. září 2020 07:08
Aktualizováno

Konvoj s afghánským viceprezidentem Amrulláhem Sálihem se v Kábulu stal ve středu terčem útoku. Politik vyvázl s menším zraněním. Informují o tom světové agentury. Podle afghánského ministerstva vnitra přišlo o život přinejmenším deset lidí a dalších 15 bylo zraněno. Povstalecká skupina Tálibán svou účast na útoku popřela.

reklama