reklama
CNN Prima News kostel

kostel

Výpis příspěvků ke štítku „kostel“

Útočník pobodal v kostele britského poslance. Politik v nemocnici zraněním podlehl

15. října 2021 15:04
Aktualizováno

Britský konzervativní poslanec David Amess zemřel poté, co jej v pátek pobodal útočník. Policie předpokládaného pachatele činu zadržela, pětadvacetiletý muž je podezřelý z vraždy. Útok se stal krátce po poledni místního času (14:05 SELČ) v kostele v Leigh-on-Sea 60 kilometrů na východ od Londýna při setkání s voliči v Amessově volebním obvodu. Vyšetřování vraždy britského poslance Amesse prozatím vede protiteroristická jednotka, zatím však nedošla k závěru, že se jednalo o teroristický čin.

Češi se rozloučili s Popelkou. Na rozloučení se Šafránkovou nakonec nemluvil Jan Kačer

2. července 2021 16:05

Ve Šlapanicích u Brna v pátek proběhlo pochování herečky Libuše Šafránkové. Na místo dorazil i její muž Josef Abrhám s rodinou. Proslov zde při zádušní mši v kostele měl herec Bolek Polívka, zatímco jiný avizovaný řečník, Jan Kačer, překvapivě nevystoupil. Na místo dorazily davy lidí, kteří sledovali přenos na obrazovce v zahradě za kostelem.

Sledujte ŽIVĚ: Bohoslužbu v epicentru přírodní katastrofy odslouží místní farnost

27. června 2021 09:04

Moravská Nová Ves je jednou ze sedmi tornádem nejvíce zasažených oblastí jižní Moravy. Živel, který tam ve čtvrtek večer připravil stovky lidí o jejich domovy a majetek, si celkově vyžádal také pět obětí a několik desítek zraněných. Právě v obcích Moravská Nová Ves a Hrušky bouře sebrala či poškodila střechy místních kostelů. Farnost proto v neděli odslouží bohoslužbu, kterou můžete sledovat živě přímo v tomto článku. Začátek je plánovaný na 9:15.

reklama