CNN Prima News koupelna

koupelna

Výpis příspěvků ke štítku „koupelna“

Manželku na Liberecku zazdil pod vanu, kde se s dcerami koupal. O zmizení mluvil i v televizi

Dlouhodobé partnerské neshody, žárlivost nebo komplex méněcennosti. Co dohnalo Vlastislava Svobodu k vraždě manželky, ví jen on sám. Poslední kapkou prý bylo vypnutí televize. Po uškrcení prádelní šňůrou ukryl vrah mrtvé tělo pod podlahu koupelny, kterou denně používal s dvěma dcerami zavražděné. Jim tvrdil, že si maminka jen hraje na schovávanou. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Siko koupelny & kuchyně v podcastu Davida Krajíčka: Myslíme na druhého v řadě

Příběh rodinné firmy Siko v roce 1991 odstartovala Jaroslava Valová. Vlastní obývák přeměnila v základnu společnosti, jejíž logo o 32 let později vídáme v každém větším městě. Společnost Siko koupelny & kuchyně pomohla vytvořit domov milionům lidí a patří ve svém oboru k lídrům na trhu. Její spolumajitel a generální ředitel Tomáš Vala usedl před mikrofon v podcastu Re|design Davida Krajíčka, zakladatele projektu Family Business Week a poradce rodinných firem.

Správná péče zajistí zdravé zuby i zářivý úsměv, zvládněte ji sami v koupelně

Vypadat zdravě a trendy je nezbytnost úspěšných lidí. Kdo chce působit tím nejlepším dojmem ví, že investovat do sebe a do svého zdraví, se zkrátka vyplácí. Kromě upravených vlasů, nehtů a slušivého oblečení by se ale měla stát standardem také zubní hygiena. Kromě toho že pomůže vykouzlit na tváři člověka zářivý úsměv, pomáhá zubům udržet se ve skvělé kondici a oddálit zdravotní potíže, jakkoli k nim mají třeba dědičné sklony.