reklama
CNN Prima News koupelna

koupelna

Výpis příspěvků ke štítku „koupelna“

Harry se politoval, že ztratil privilegia. A 16 koupelen je co? vmetla mu spisovatelka

17. května 2021 00:30

Princ Harry byl hostem podcastu herce Daxe Sheparda, ve kterém se svěřil, jak pro něj bylo těžké vzdát se privilegií královské rodiny a odletět do USA. Kvůli zmatku v hlavě musel Harry chodit na terapie. Autorka princovy biografie Angela Levinová se ale do Harryho opřela. Podle ní si žije stále na vysoké noze a 16 koupelen v jeho vile v Kalifornii je dostatečné privilegium.

V pokoji hotelu nainstaloval kameru a sledoval ženu. Zaměstnanci hrozí dva roky vězení

15. května 2021 09:18

Až dva roky vězení hrozí jednapadesátiletému muži, který jako zaměstnanec jednoho z hotelů v Karlových Varech nainstaloval do koupelny pokoje minikameru. Čtyřiadvacetiletá cizinka, která tam pobývala, si jí všimla. Muž je podezřelý ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a poškození cizích práv, informoval karlovarský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Kvůli rekonstrukci neteče v brněnském paneláku voda. Na záchod musí lidé v mrazu ven

11. února 2021 19:08

Prekérní problém řeší v těchto dnech někteří obyvatelé Brna. V několika panelácích totiž začala rekonstrukce koupelen a stoupaček. Nájemníci, kteří si nenašli náhradní ubytování, tak musejí své potřeby řešit v provizorních prostorách. Radnice jim nechala před dům přistavit stavební buňku s toaletou a sprchami. Ale v těchto mrazivých dnech to asi musí být dobrodružství.

reklama