CNN Prima News koupelna

koupelna

Výpis příspěvků ke štítku „koupelna“

Správná péče zajistí zdravé zuby i zářivý úsměv, zvládněte ji sami v koupelně

10. listopadu 2022 07:03

Vypadat zdravě a trendy je nezbytnost úspěšných lidí. Kdo chce působit tím nejlepším dojmem ví, že investovat do sebe a do svého zdraví, se zkrátka vyplácí. Kromě upravených vlasů, nehtů a slušivého oblečení by se ale měla stát standardem také zubní hygiena. Kromě toho že pomůže vykouzlit na tváři člověka zářivý úsměv, pomáhá zubům udržet se ve skvělé kondici a oddálit zdravotní potíže, jakkoli k nim mají třeba dědičné sklony.

Riskujete životy seniorů, bouří se sociální služby a odmítají vládní úspory ve vytápění

16. srpna 2022 20:47

Úsporná opatření kvůli drahému plynu mají další kritiky. Proti návrhu topit v některých budovách na nižší teplotu protestují také sociální zařízení. Jejich vedoucí pracovníci například upozorňují na to, že koupat seniory s podlomeným zdravím v místnostech s teplotou nižší než 24 stupňů je nepřípustné a jde o hazard se zdravím a životy těch nejzranitelnějších.

Hazard se zdravím dětí. Školy i další sektory kritizují návrh Síkely na snížení teploty

11. srpna 2022 21:41

Učitelé ve školách i školkách, nebo třeba provozovatelé hotelů nechápou nápad ministerstva průmyslu a obchodu snížit teplotu v obytných místnostech, koupelnách nebo třídách. Jedni tvrdí, že jde o hazard se zdravím dětí, druzí si stěžují, že to budou hostům těžko vysvětlovat. Vyhláška by vstoupila v platnost v případě vyhlášení stavu nouze.

Tragédie v Opavě. Tři lidé zemřeli na otravu oxidem uhelnatým, mezi mrtvými je dítě

12. února 2022 15:11

Tři lidé v Opavě zemřeli po otravě oxidem uhelnatým. Byla mezi nimi i dívka školního věku. Kotel v koupelně činžovního domu měl zřejmě technickou závadu. Hasiči a strážníci mrtvé obyvatele bytu našli v sobotu dopoledne, když je zalarmovali sousedé, kteří se o ně obávali. Informoval o tom policejní mluvčí René Černohorský. Večer hasiči informovali o dalším případu úniku oxidu uhelnatého v Příboře, do nemocnice musel být odvezen jeden člověk.

Harry se politoval, že ztratil privilegia. A 16 koupelen je co? vmetla mu spisovatelka

17. května 2021 00:30

Princ Harry byl hostem podcastu herce Daxe Sheparda, ve kterém se svěřil, jak pro něj bylo těžké vzdát se privilegií královské rodiny a odletět do USA. Kvůli zmatku v hlavě musel Harry chodit na terapie. Autorka princovy biografie Angela Levinová se ale do Harryho opřela. Podle ní si žije stále na vysoké noze a 16 koupelen v jeho vile v Kalifornii je dostatečné privilegium.