CNN Prima News Krupka

Krupka

Výpis příspěvků ke štítku „Krupka“

Na Teplicku vzplál les. Zasahovalo 13 jednotek hasičů, požár zlikvidovaly

8. srpna 2022 14:32
Aktualizováno

Okolo tří hektarů lesa hořelo v pondělí v blízkosti Krupky na Teplicku. Na místo odpoledne přijelo 13 požárních jednotek a kvůli jejich počtu byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu ze čtyř. Do hasebních prací se zapojil také vrtulník, který provedl dva shozy vody a vrátil se k požáru v Českém Švýcarsku. Mluvčí hasičů Lukáš Marvan večer řekl, že hasiči požár již zlikvidovali.

Přejedou nás kamiony z východu, varuje autodopravce. České náklaďáky nemá kdo řídit

13. prosince 2021 06:56

Ryze české dopravní firmy jsou v ohrožení. Doplácí na dlouhodobou neatraktivitu byznysu, otcové zakladatelé nemají své autodopravy komu předat. „Potenciální následníci se raději nechají zaměstnat v korporátu mimo obor,“ říká Jan Bokoč, zakladatel dopravní společnosti z Krupky na Teplicku. Podle něho hrozí, že nám nebude mít kdo dovézt třeba jen obyčejný toaletní papír. Navíc se k nám začne tlačit další silná konkurence z východu.

Covid mu zkřížil plány, založil minizoo. Teď učí děti chovat hady, ještěry a vakoveverky

9. září 2021 08:47

Pandemie koronaviru nenapsala jen mnoho tragických příběhů. Někteří lidé v sobě díky zdravotnické krizi objevili skryté vlohy a začali si plnit sny. Jedním z nich je Michal Havránek, který pracuje jako obchodní zástupce v jedné rodinné strojírenské firmě v Krupce na Teplicku. Mimo to během lockdownů nezahálel. Podařilo se mu zásadně rozvinout neuvěřitelný projekt, který může Krupce leckteré město závidět.