CNN Prima News LaLiga

LaLiga

Výpis příspěvků ke štítku „LaLiga“

Oblečte se a zpátky na hřiště, zavelel rozhodčí. Zápas španělské ligy ukončil předčasně

26. dubna 2021 21:31

Netradiční až lehce komický závěr nabídlo nedělní utkání elitní španělské fotbalové ligy mezi Sevillou a Granadou. Hlavní rozhodčí Ricardo de Burgos Bengoetxea nastavil na konci zápasu čtyři minuty, klání ale omylem ukončil již po třech. Chybu si uvědomil a zbývající minuta se po krátké prodlevě dohrála. Někteří hráči domácí Sevilly se museli znovu oblékat, protože po předčasném hvizdu zamířili do šaten.

Fotbalový útočník vstřelil gól, zápas dochytal za zraněného českého brankáře Vaclíka

7. července 2020 13:04

Argentinský fotbalista Sevilly Lucas Ocampos se v pondělním zápase španělské ligy s Eibarem stal hrdinou domácího týmu na obou stranách hřiště. Pětadvacetiletý křídelní útočník nejprve vstřelil gól a poté v nastaveném čase zastoupil zraněného brankáře Tomáše Vaclíka a důležitým zákrokem pomohl udržet vítězství 1:0.

Koronavirus ve sportu: Fotbalisté ve Španělsku nechtějí na hřiště, v NHL vymýšlí, jak dokončit základní část

22. dubna 2020 19:11

Evropská fotbalová unie (UEFA) informovala o tom, že některé ligové či pohárové soutěže mohou být ve zvláštních případech ukončeny předčasně a bez sankcí. Zároveň ale vyzývá svazy a asociace, aby soutěže neukončovaly unáhleně. Španělští fotbalisté z tamní první ligy nesouhlasí s návratem na hřiště během pandemie koronaviru. V zámořské hokejové NHL jednají o tom, jak dohrát základní část, do jejíž konce klubům schází mezi jedenácti až čtrnácti zápasy.