laser

Výpis příspěvků ke štítku „laser“

Pouť Dánů Eurem skončila a anglická média nekriticky slaví. Už jen chodili, píší o soupeři

8. července 2021 18:10

Anglická média oslavují své fotbalisty za postup do finále letošního Eura. Středeční výhru nad Dánskem označují jako historický úspěch, své soupeře ze severu Evropy za právem zklamané bojovníky. A co kontroverzní okamžiky, které provázely nejen samotné semifinále? Téměř nulovým cestováním, ochotným pádem Sterlinga, bučením při hymně soupeře nebo laserem v obličeji brankáře Schmeichela se deníky nezabývají. Poukazují na ně ale některé fotbalové osobnosti.

Dva míče na hřišti a laser v obličeji. Anglie postoupila díky kontroverzní penaltě

8. července 2021 07:53

Až do 120. minuty bojovali Dánové o postup do finále Eura po 29 letech. Proti Anglii nebyli po většinu zápasu lepší, v prodloužení už tahali nohy a málokdy se dostali na soupeřovu polovinu. Do 104. minuty drželi vyrovnaný stav 1:1, poté ale přišla kontroverzní penalta, která nakonec semifinálový duel rozhodla. Proč rozhodčí nepřerušil hru, když byly na hřišti dva míče? Simuloval Raheem Sterling? Významnou roli sehrál také laser.