CNN Prima News Letňany

Letňany

Výpis příspěvků ke štítku „Letňany“

Tragédie v Čakovicích: Zavražděné dítě mělo být ještě v kočárku. Psycholog nastínil motiv

28. listopadu 2022 17:01

Policisté stále vyšetřují nález tří mrtvých lidí v pražských Čakovicích. Podle informací Krimi zpráv měl muž zastřelit své dítě, kterému bylo jen několik měsíců, a ženu a poté zbraň otočit proti sobě. Motiv zatím není znám. Psycholog oslovený redakcí CNN Prima NEWS je ale přesvědčený o tom, že muž vraždil ze žárlivosti.

Hrůza u parku v Čakovicích: Šlo o rodinnou tragédii, tvrdí starosta. Obětí má být i dítě

26. listopadu 2022 16:59
Aktualizováno

V sobotu odpoledne zamířilo do lesoparku u Letňan a Čakovic několik policejních vozů. Podle policie byli na místní cyklostezce nalezeni tři lidé bez známek života. Policisté pro CNN Prima NEWS uvedli, že lidé měli zemřít násilnou smrtí. Jednou z vyšetřovacích verzí je, že by se mohlo jednat o dvojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu. Starosta Čakovic, Miškovic a Třeboradic Jiří Vintiška následně uvedl, že šlo o rodinnou tragédii. Dle informací webu Novinky.cz má být jednou z obětí dítě.

Rána pro český hokej. Osmnáctiletý reprezentant Pinkas bojuje s rakovinou, je po operaci

14. října 2022 22:05

Osmnáctiletý hokejový obránce Matěj Pinkas je po Pavlu Novákovi v krátké době dalším juniorským reprezentantem, který musí bojovat s rakovinou. Hráč extraligového Hradce Králové, který měl sbírat zkušenosti se seniorským hokejem v prvoligovém Kolíně, na sociálních sítích oznámil důvod, proč v sezoně ještě nezasáhl do žádného soutěžního utkání.

Pražští policisté hledají seniorku. Má psychické problémy, může být ohrožena na životě

6. června 2022 11:58

Policie hledá 62letou Alenu Prokopovou z Prahy-Letňan. Žena, kterou rodina pohřešuje od poloviny minulého týdne, kdy odešla z domova, se dlouhodobě léčí s psychickými problémy a mohla by být ohrožena na životě. Podle zjištění policistů se pohybuje na území celé České republiky, uvedl v pondělí na policejním webu mluvčí Jan Rybanský.