CNN Prima News Letňany

Letňany

Výpis příspěvků ke štítku „Letňany“

I při 20 centimetrech nad zemí je třeba se mít na pozoru, říká mistr Evropy v letu na kluzáku

Tři kilometry nad zemí, zavěšeni pod jednoduchým křídlem, navíc bez jakéhokoli motoru. Pro řadu lidí zlý sen. Pro zhruba stovku českých letců na závěsných kluzácích naopak pocit naprostého blaha. S jedním z nejlepších v oboru jsme si proto dali dostaveníčko, aby nám tento sport trochu představil. A Dan Vyhnalík se této role zhostil skutečně poctivě.

Opera, rytmické syntezátory i ohňové sloupy. Kteří hudebníci navštíví v roce 2024 Česko?

Fanoušci hudby napříč všemi žánry nepřijdou zkrátka ani v roce 2024. Již v prvních měsících se O2 arenou rozezní tóny staletí prověřené opery, ale i známých popových hitů z období 80. let, a to jak tuzemských, tak zahraničních. V prostorách letňanského letiště se milovníci rockové i metalové muziky na začátku května opravdu zapotí pod ohnivými sloupy a v závěru měsíce si užijí rytmy legendy americké hudební scény.

Soutěžte s námi o VIP poukaz do Hurricane Factory v hodnotě 5 000 Kč

Toužili jste někdy létat jako pták? Dáme vám tu možnost. Právě teď totiž soutěžíme o VIP poukaz do Hurricane Factory v pražských Letňanech, kde do vzduchu dostanou každého, kdo si o to řekne. Pochopitelně jen dočasně a s pomocí, ale i to se počítá. Pokud patříte k těm, kteří by rádi vyzkoušeli tento mimořádný zážitek, odpovězte na soutěžní otázku níže. Výherce získá poukaz VIP Flyer v hodnotě 5 000 Kč, který si může nechat pro sebe nebo ho darovat i s věnováním. Voucher majiteli dává 6 minut letu rozdělených do 4 vstupů, nechybí instruktáž od zkušeného letce, zapůjčení vybavení a pohoštění v místní restauraci s výhledem na místo dění v hodnotě 500 Kč a videozáznam z letu s fotografiemi.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte 10 vstupenek na e-SALON

Pátý ročník veletrhu a přehlídky čisté mobility e-SALON se blíží! Nenechte si ujít zábavu, testy ani významné premiéry! Elektromobily a hybridy doplní také přehlídka elektromotorek, elektrokol a dalších vozítek na alternativní pohon. Nebude chybět poutavý program pro odborníky i širokou veřejnost. Kromě představení nejnovějších modelů bude možné využít testovací jízdy. Pro širokou veřejnost se veletrh otevře 10. listopadu a potrvá do neděle 12. listopadu. A my máme pro vás soutěž o deset vstupenek. Stačí odpovědět na soutěžní otázku níže a třeba se štěstí usměje právě na vás! Držíme palce!

Veletrh čisté mobility e-SALON se blíží. Nenechte si ujít zábavu, testy a významné premiéry

Pátý ročník veletrhu čisté mobility e-SALON se blíží. Čeká vás historicky nejbohatší účast ekologické mobility. Zahájení 9. listopadu bude patřit médiím a odborníkům, pro širokou veřejnost se veletrh otevře den poté a potrvá do neděle 12. listopadu. Spoluorganizátorem akce je stejně jako v předchozích letech agentura SOLOOTIONS ze skupiny Prima.

Rammstein vystoupí v Praze. V příštím v roce se vrací na stadiony v rámci evropského turné

Příští rok Rammstein opět naloží svou působivou pódiovou scénu a ohromující pyrotechniku do kamionů a vyrazí na cesty. Miliony lidí, které v posledních letech navštívily vyprodané koncerty kapely, mohou potvrdit, že show této kapely jsou jedinečné svou povahou, rozsahem i kvalitou. V roce 2024, právě v době 30. výročí založení kapely Rammstein, budou mít staří i noví fanoušci opět příležitost zažít „gigantickou show“ (Rolling Stone) naživo.

Za pár chyb dostal druhák z Letňan pětku. Rodiče sepsuli učitelku, píší o masakru a šílenosti

Všechny doplněné souhlásky správně, pouze pár chyb v určování sloves. I přesto dostal žák druhé třídy za cvičení nejhorší možnou známku. K podivuhodnému rozhodnutí učitelky českého jazyka mělo dojít v jedné ze základních škol v Letňanech. Příspěvek, s nímž přišel rovněž učitel a popularizátor pedagogiky, vzbudil na sociálních sítích ihned vlnu kritiky. Rodiče nad krokem člena sboru kroutí hlavou a označují takové jednání za katastrofu či masakr. Na hodnocení přitažené za vlasy upozornil rovněž web deníku Blesk.