CNN Prima News lifestyle

lifestyle

Výpis příspěvků ke štítku „lifestyle“

Kubelková okomentovala vztah dcery s Adamem Mišíkem. Ten prozradil, co na Natálii vidí

30. června 2022 22:48

Zpěvák Adam Mišík má novou přítelkyni. Syn legendy českého bigbítu Vladimíra Mišíka znovu chodí s modelkou. Tentokrát se 17letou Natálií Jiráskovou, starší dcerou modelky Ivy Kubelkové. Moderátorka pořadu ShowTime vztah s nadsázkou zhodnotila. „Adam má docela dobrý vkus,“ prohlásila po odvysílání reportáže, ve které 25letý zpěvák mimo jiné přiznal, že ho mediální zájem o jeho vztah překvapil. Rovněž prozradil, co se mu na Natálii nejvíce líbí.

GLOSA: Probuď v sobě bohyni a přivoď si zánět močových cest

29. ledna 2022 09:51

Tvé lůno je zdrojem energie a síly. Tak zní jedna z nejčastějších vět objevujících se na „ezo“ instagramových účtech, tedy profilech spirituálně založených žen, které se prohlašují za bohyně nebo kněžky. V posledních letech sílí trend objevování vnitřní ženské síly, který značně podporuje i americká herečka Gwyneth Paltrowová. Ta jako jedna z prvních začala prodávat problematická vaginální vajíčka nazývaná yoni eggs. Kněžky jejich prodejem obírají klientky o peníze, navíc ještě mohou ženám špatnými doporučeními způsobovat zdravotní problémy.

Ohňon, Investice nebo Jazz. Neobvyklá jména jsou v Česku čím dál populárnější

22. ledna 2022 21:24

Volba jména dítěte je ve světě i v Česku stále liberálnější. Jana, Jiřího nebo Annu nahrazuje Ohňon, Trinity nebo Jazz. Rodiče by však měli myslet na to, že jméno, které dají svému dítěti, si jejich potomek ponese celý život. Podle odborníků může výběr jména dokonce negativně ovlivnit život dítěte. Experimentování s neobvyklými nebo úplně novými jmény se navíc nemusí setkat s pochopením úřadů.

Nepoužívejte mobily před spaním, nabádají experti. Která aplikace škodí nejvíc?

16. ledna 2022 06:27

Experti důrazně nedoporučují lidem, aby před spaním používali mobilní telefony. Modré světlo, které obrazovky elektronických přístrojů produkují, totiž způsobuje větší bdělost. Společnost Sleep Junkie, která se fenoménu kvalitního spánku dlouhodobě věnuje, zkoumala, jak mozek před spaním ovlivňují jednotlivé mobilní aplikace. Nejhůře dopadla čínská sociální síť TikTok.