reklama
CNN Prima News Litoměřice

Litoměřice

Výpis příspěvků ke štítku „Litoměřice“

Humor Felixe Holzmanna byl univerzální. Rozuměli mu dospělí i děti, říká komikův zeť

8. července 2021 06:57

Kulaté brýle se silnými obroučky, klobouček a roztomilá roztržitost. Legendární komik Felix Holzmann se narodil přesně před sto lety. Čím si herec získal takovou popularitu? A byla s ním legrace i v soukromí? Na to a mnoho dalšího se rozhodl zavzpomínat komikův bývalý zeť Petr Hermann. Holzmanna si také připomenou jeho milované Litoměřice, budou se hrát i jeho scénky.

Zahrada Čech 2020: Tradiční výstava se letos neobejde bez hygienických opatření

Téma: Komerční sdělení
15. září 2020 08:58

V Litoměřicích na Ústecku se koná již 44. ročník výstavy Zahrada Čech, na kterou každoročně přijíždějí nejen zahrádkáři, ale také kutilové nebo milovníci přírody. Tradiční devítidenní festival ale letos poznamenala pandemie koronaviru, návštěvníci proto musí dodržovat hygienická opatření. O tom, co Zahrada Čech znamená pro region a jak se výstava vyrovnala s koronakrizí, hovořili v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS provozní ředitelka veletrhu Michaela Mokrá a první náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika (Lepší Sever).

Soud zamítl odvolání Afričana obžalovaného ze znásilnění. Trest mu zdvojnásobil

24. srpna 2020 09:30
Aktualizováno

Případ cizince afrického původu Abdallaha Ibrahima D., který podle obžaloby loni na Litoměřicku znásilnil nezletilou dívku, v pondělí projednával Krajský soud v Ústí nad Labem. Krajský soud zamítl odvolání Afričana a zpřísnil mu trest na 4 roky vězení. Rozsudek je pravomocný. Cizinec nastoupí z vazby do výkonu trestu do věznice s ostrahou.

Afričan se odvolal proti trestu za znásilnění na Litoměřicku

8. července 2020 16:57

Afričan obžalovaný ze znásilnění nezletilé na Litoměřicku se odvolal proti dvouletému trestu vězení. Ve středu o tom informovala Česká televize. Už dříve se proti rozsudku litoměřického okresního soudu odvolala státní zástupkyně. Případem se bude zabývat Krajský soud v Ústí nad Labem. Soud muži mimo jiné uložil ústavní léčbu.

reklama