CNN Prima News Londýn

Londýn

Výpis příspěvků ke štítku „Londýn“

Sadisté z Londýna surově týrali mladou matku, popis šokoval i detektiva. Tělo našel soused

Doživotí pro trojici trýznitelů a vrahů. Soud v Londýně vynesl verdikt v ostře sledovaném případu mučení a násilné smrti Shakiry Spencerové. Členové odsouzeného tria sadistů mladou matku týrali hladem, ponižovali ji a fyzicky napadali více než rok, jejich útoky nakonec nepřežila. Tělo 35leté ženy našel v září 2022 až její soused, který si všiml, že zpod jejích bytových dveří lezou červi. Krutý zločin mají na svědomí dvě ženy a jeden muž, píše o tom britský deník Daily Mail.

Další průšvihy Meghan a Harryho: Ani nemoc krále se synem nesblíží, rozebírají britská média

Princ Harry s manželkou Meghan v posledních dnech opět pobouřili Brity. Potichu spustili nový web, který vyvolal konflikt s královským palácem. Pár se nevyhnul ani kritice ze strany ekologů. Těm se nelíbila cesta Sussexů soukromým letadlem na sportovní hry invalidů. Britská média rozebírají, že ani králova zákeřná nemoc nepřispěla k jeho sblížení se synem.

Vzácná díla za miliardu v ohrožení? Zabijte Assangeho a zničím i Picassa, hrozí ruský umělec

Ruský exilový umělec Andrej Molodkin hrozí zničením hned několika výtvarných děl slavných autorů. Má jít například o obrazy Pabla Picassa, Andyho Warhola či Rembrandta. Molodkin tvrdí, že díla, která drží v sejfu, mají mít hodnotu 45 milionů dolarů (více než miliardu korun). K činu se neodhodlá pouze v případě, že bude pravidelně dostávat potvrzení, že známý internetový aktivista a zakladatel WikiLeaks Julian Assange, který sedí v britském vězení a čelí vydání do USA, je stále naživu.

Hořký incident v metru: Vozíčkářka se musela škrábat po schodech ven. Personál se jí vysmál

Nepříjemný incident měla zažít 29letá Jennie Berryová v londýnském metru. Na zastávce zjistila, že výtah nefunguje a nemá se jak dostat po schodech nahoru. Nezbylo jí prý nic jiného, než se z metra vyplazit. Zaměstnanci podle jejích slov nejen nepomohli, ale ještě se ženě smáli a výtah zprovoznili, až když se dostala nahoru. Společnost, která zastávku provozuje, se omluvila a sdělila, že se případem zabývá.

Princ William jako první prolomil mlčení po diagnóze otce. Karel III. vzal Harryho na milost

Velkou Británií stále rezonuje šokující zpráva o diagnóze krále Karla III. Situaci přímo z Londýna sleduje reportérka CNN Prima NEWS Anna Kadavá, podle níž titulní strany deníků nyní plní následník trůnu princ William, který jako první prolomil mlčení o panovníkově nemoci. Kadavá také nastínila, jaké vztahy panují v královské rodině v souvislosti s Harrym, který se ve Spojeném království zdržel sotva 24 hodin.