reklama

los

Výpis příspěvků ke štítku „los“

Trafikant ukradl seniorce výherní los za 12 milionů. Chtěl prchnout na Kanárské ostrovy

8. září 2021 23:58

Užít si pořádně své dvanáctimilionové výhry nestihla sedmdesátiletá Italka z Neapole. Jen co přišla do trafiky, ve které si svou výhru chtěla potvrdit, pohotový majitel provozovny jí stírací los vytrhl z ruky a dal se na útěk. Policisté ho dopadli až na letišti v Římě, odkud chtěl trafikant pohotově odcestovat na Kanárské ostrovy.

Slavia opět poletí na ostrovy. V osmifinále Evropské ligy narazí na Glasgow Rangers

26. února 2021 13:21

Fotbalisté Slavie Praha znají po čtvrtečním překvapivém postupu v Evropské lize přes anglický Leicester City svého osmifinálového soupeře. Zopakovat čtvrtfinálovou účast z doby před dvěma lety se „sešívání“ pokusí proti skotskému týmu Glasgow Rangers. Dvojzápas by měl být na programu 11. a 18. března, první utkání hrají Pražané doma.

Jednadvacítka zná soupeře pro fotbalové ME: Narazí na Španělsko, Itálii a Slovinsko

10. prosince 2020 15:53

Česká fotbalová reprezentace do 21 let už zná své soupeře pro evropský šampionát, který se koná příští rok ve Slovinsku a v Maďarsku. Los ve švýcarském Nyonu, kde sídlí organizace UEFA, byl ke „lvíčatům“ poměrně krutý a vrhl je do skupiny s obhájci titulu ze Španělska a silnou Itálií. Třetím soupeřem pro tým trenéra Karla Krejčího jsou pak domácí Slovinci.

Derby Sparta–⁠Slavia se bude hrát 7. listopadu. Fotbalová liga má program pro 18 klubů

5. srpna 2020 14:50

Fotbalisté Slavie Praha zahájí cestu za obhajobou ligového titulu utkáním v Českých Budějovicích s tamním Dynamem. Druhý tým uplynulé sezony Viktoria Plzeň vstoupí do nového ročníku Fortuna ligy domácím zápasem proti Slezský FC Opava. Sparta Praha v úvodním kole o víkendu 22. až 23. srpna bude hrát na půdě Zbrojovky Brno. Druhý z nováčků FC Pardubice začne v Jablonci.

reklama