los

Výpis příspěvků ke štítku „los“

Konferenční liga: Slavii čekají bitvy na východě Evropy, Slovácko má atraktivní los

26. srpna 2022 15:22

V červnu druhý ročník fotbalové Evropské konferenční ligy doputuje do finále v Praze. Závěrečná bitva na české půdě se může týkat i dvou domácích mančaftů – Slavie a Slovácka, které do skupiny pohárů postoupilo vůbec poprvé v historii. Los v Istanbulu rozhodl o tom, že „sešívaní“ ve skupině G narazí na rumunskou CFR Kluž, turecký Sivasspor a kosovské Ballkani. Tým z Uherského Hradiště se dostal do „déčka“ k srbskému Partizanu, německému Kolínu a francouzskému Nice.

Tak koho? Plzeň může v Lize mistrů schytat i kombinaci PSG, Liverpool a Dortmund

24. srpna 2022 11:53

Teď už nemusí snít, mohou tipovat. Viktoria Plzeň aktuálně zažívá příjemné napětí při čekání na soupeře, které jí přiřkne los základních skupin Ligy mistrů. Na západ Čech mohou v průběhu podzimu přicestovat skutečně nejzvučnější fotbalové značky. CNN Prima NEWS vám v článku nabízí jak nejzajímavější kombinace soupeřů pro tým Michala Bílka, tak nejhratelnější možnou variantu.

Slavia si dá repete s Feyenoordem Rotterdam. Čtvrtfinále Konferenční ligy začne venku

18. března 2022 15:18

I v devíti zvládli fotbalisté Slavie Praha ve čtvrtek díky polštáři z prvního zápasu dotáhnout postup přes LASK Linec. A už druhý den se dozvěděli soupeře pro čtvrtfinále Evropské konferenční ligy. Los ve švýcarském Nyonu „sešívaným“ přisoudil Feyenoord Rotterdam, který už potkali ve skupinové fázi. První utkání se hraje v Nizozemsku.

Trafikant ukradl seniorce výherní los za 12 milionů. Chtěl prchnout na Kanárské ostrovy

8. září 2021 23:58

Užít si pořádně své dvanáctimilionové výhry nestihla sedmdesátiletá Italka z Neapole. Jen co přišla do trafiky, ve které si svou výhru chtěla potvrdit, pohotový majitel provozovny jí stírací los vytrhl z ruky a dal se na útěk. Policisté ho dopadli až na letišti v Římě, odkud chtěl trafikant pohotově odcestovat na Kanárské ostrovy.